Polski Fiat 125p LUX - rocznik 1978

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Wszystkich klubowiczów !!!

Historia mojego autka:
- Wychodzę sobie kiedyś na ryneczek mojej mieściny przechodzę przez parking i oczom nie wierzę starszy pan siedzi sobie wtakim pięknym wozie z niedowierzaniem obeszłem autko ze 4 razy i zacząłem rozmowę z tym Panem na temat jego autka. Po wstępniej pogawędce dowiedziałem się o samochodziku dość sporo starszy Pan co najlepsze z mojej mieściny !!! pierwszy właściciel samochodziku pokazał mi dokładnie autko. nie mogłem wprost uwierzyć że jest to ORGINALNY FIAT !! Jednak jak mi pokazał papiery do tego samochodu to mi szczęka opadła. I tak po kilku dniach namawiania udało mi się odkupić ten samochodzik.





Jeśli temat się spodoba postaram się o więcej fotek !!!
  
 
LUX moze nie sa najpiekniejsze (kewstia gustu) ale takie autko to rarytas. wyglada ładnie
cos linki do fotek nie smigaja
  
 
Llllllllux !!!

GRATULUJĘ!!!
Aż nie wiem co napiać, ale jedno jest pewne - wklej więcej fotek.
  
 
Gratulki, zajebisty.
Jedno, czego się obawiam, to że na podst. tego egzemplarza nastapi fala przeróbek na LUX-a
  
 
fajniutki zawsze podobaly mi sie odcienie sloneczka od cytrynki po pomaranczke gratuluje i czekamy na foty jakies dane...
  
 
Foty to raz, a na zlot musisz przyjechac to dwa.
  
 
Cieszę się że wam się podoba dorzucam jeszcze dwie fotki.
Będzie więcej !!





Na zlocik już się zapisałem będe na 90% z ekipą "nie nadużywających trunków ożeźwiających"
  
 
Gratuluję autka

bardzo fajna rzadko spotykana wersja a twój egzemplarz stał się już sławny na naszej stronie po zamieszczeniu jego zdjęć
  
 
Piękny!
Gratuluję zakupu
A na zlocie przygotuj się, że kilka osób będzie łazić koło przodu Twojego Fiaciora z miarkami i zapisywać jakieś liczby
  
 
Dobrze zachowany LUX !!
Podoba mi się, konkretny jest !!
  
 
No to do zlociku pozostało niewiele czasu jutro będe przygotowywać autko do wyjazdu (przez tydzień nie bede miał na to czasu) Chcę dotrzeć do Dobczyc w piątek na wieczór - może będzie ktoś jechał z okolic Katowic??
  
 
Gratulacje!!! Bardzo fajna Fiacina!!!
Kamil, co do zlotu, kto zerknij do tematu Śląsk i Beskidy - Spoty, tam jest rozpiska, jak to jedzie do Dobczyc


[ wiadomość edytowana przez: MacioBA dnia 2006-08-06 08:41:20 ]
  
 
Dołączam się do GRATULACJI - powiedziawszy szczerze nie sądziłem, że się jakiś oryginał uchował - jeszcze raz gratuluję, dbaj o niego!
  
 
O jej jaki fajny Facior Lux, jak z prospektu! I to pod samym moim domem! Kiedy odbył się spocik?
  
 
Witam!!

Hehe i niedaleko mnie. Załuje że nieprzybyłem Moim Zastavozem.
Zlocik był chyba w czerwcu pod silesią

ALE PRZYZNAM ŻE FIACIK BARDZO FAJNY
I W PODOBNYM KOLORZE DO MOJEJ KSIĘŻNICZKI
  
 
A możesz podać jaki miał wcześniej numer rejestracyjny oraz kiedy został zarejestrowany i w jakiej gminie?
  
 
bardzo ładny fiat , szkoda ze te refletkory montowano tak krótko...
  
 
Bardzo Ciekawy Egzemplarz
  
 
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum. Mam pytanie. Chodzi mi Fiata 125 P LUX. Znalazłem takiego do kupienia, pomóżcie mi jak odróżnić go od przeróbki. Niestety podejrzewam, że jest przerabiany. Jakie mają być wymiary reflektorów, ich oddalenie od kierunkowskazów, jak są mocowane, może jakieś zdjęcia. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie nawet drobne informacje.Dziękuję.
  
 
Masz na myśli tego: otomoto.pl/fiat-125p-lux-C14821296.html?