Kubica startuje w wyścigach F1 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co, że niby ośmiu tylko dojechało? Swoją drogą fajnie latał Speed (czy kto tam pierwszy na slicku wyskoczył) - przypomniały mi się czasy kartingu jak sie nie chciało zmieniać opon po deszczu na wety
  
 
Cytat:
2006-08-07 00:46:20, Race_D pisze:
Jedno mnie zastanawia - jak Szumi mógł zająć ósme miejsce skoro nie ukończył wyścigu .



Bo Szumich jest dwóch, prawie tak jak Kaczyńskich.
  
 
Zadzowniłem dzisiaj rano do wiceprzewodniczącego FIA i powiedziałem co FSO AK myśli o całej sprawie z dyskwalifikacją Kubicy.

Obiecali poprawę.... Zobaczymy


[ wiadomość edytowana przez: CAmaRO dnia 2006-08-07 11:48:14 ]
  
 
A jednak cos z tego >>> wyszlo <<<
  
 
Kierownictwo teamu BMW rozwiązało kontrakt z Kanadyjczykiem J. Villeneuve. Jak na razie team Kubicy ma dwóch kierowców F1...I jak tu nie wierzyć ze Robert nie bedzie jezdzil dalej w GP? Oj pięknie sie dzieje!
  
 
No !
  
 
Cytat:
2006-08-07 14:13:38, Lafaar pisze:
No !


  
 
Oprócz talentu przydaje się też trochę szczęścia...
  
 
Cytat:
2006-08-07 14:13:38, Lafaar pisze:
No !


A co, Villeneuve miał czekać, aż BMW samo odstawi go na boczny tor? Jak to mowia, czas sp....ć panowie, bo mlode wilki nadchodza.
 
 
Ale bączków płynnie to on kręcić nie umi .
>> KLIK << - przypomina mi troche mój pierwszy wjazd zimą na śnieg .
  
 
Cytat:
2006-08-07 15:05:50, Race_D pisze:
Ale bączków płynnie to on kręcić nie umi . >> KLIK << - przypomina mi troche mój pierwszy wjazd zimą na śnieg .


Ciekaw jestem jakbyś lekko kręcił szalone "bączki" ręcznie robionym wartym fortunę bolidem.
  
 
Ale ja sie do F1 nie pcham . Skoro można tym perfekcyjnie operować na torze to bączki tez na pewno są do opanowania . Tylko tego się pewnie nie ćwiczy . W F1 można w trakcie wyścigu nawracać jak w WRC?

Poza tym mój bolid też jest już w większości ręcznie robiony i dla mnie powoli wart fortune sie robi .


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2006-08-08 00:49:12 ]
  
 
noo chciałbym żeby mi w poldku silnik tak chodził
  
 
Rozpędź się do 120km/h i wbij dwójke .
  
 
Ostatnią transmisje z F1 oglądało 2,4 mln telewidzów to 12 razy więcej niż poprzednie ! - tym samym możemy zapomnieć o transmisjach w przyszłym roku bo będą kosztować ogromne pieniądze i pewnie CanalPlus albo Polsat je wykupi i będzie żądał dodatkowych opłat

także do końca roku 5 wyścigów - nacieszmy się jazdą Kubicy
  
 
Cytat:
2006-08-08 15:17:11, GDA pisze:
Ostatnią transmisje z F1 oglądało 2,4 mln telewidzów to 12 razy więcej niż poprzednie ! - tym samym możemy zapomnieć o transmisjach w przyszłym roku bo będą kosztować ogromne pieniądze i pewnie CanalPlus albo Polsat je wykupi i będzie żądał dodatkowych opłat także do końca roku 5 wyścigów - nacieszmy się jazdą Kubicy


Hmm może nie będzie tak źle, chociaż jest to bardzo możliwe niestety
  
 
o ile dobrze kojarze TV4 wchodzi w skład grupy POLSAT
  
 
Cytat:
2006-08-08 17:20:17, cendra pisze:
o ile dobrze kojarze TV4 wchodzi w skład grupy POLSAT



Ale pamietajmy, ze Polsat ma tez sportowy kanal platny
  
 
Nawet dwa Kiler nawet dwa Polsat Sport i Polsat Sport Extra
a TV4 rzeczywiscie jest powiązana z Polsatem ale umowa na F1 jest podpisana wyłacznie na ten kanał i nawet nie moga przenieść jej do kanału o większym zasięgu (np. Polsat)

ja stawiam że F1 w roku 2007 będziemy oglądać w TVN SPORT
  
 
Gda chyba niesety masz racje;/


ak donosi Przegląd Sportowy, debiut Roberta Kubicy w F1 oglądało 2 miliony 401 tysięcy ludzi. To rekord w historii należącej do Polsatu stacji TV4. Udział w rynku wyniósł 21.5 procent i dał TV4 pozycję lidera w danym czasie antenowym.

Od przyszłego sezonu Formuła 1 żegna się z TV4 – kończy się trzyletni kontrakt stacji, a transmisje z wyścigów będzie można zobaczyć w TVN. Nie wiadomo jednak jeszcze w której stacji, należącej do grupy ITI, obejrzymy Roberta Kubicę. W grę, poza zwykłym TVN, wchodzą TVN Turbo oraz powstająca właśnie TVN Sport.

Póki co, grupa ITI złożyła wniosek o licencję na kanał sportowy do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Kanał ma mieć profil informacyjno-publicystyczny i korzystać będzie ze sprawdzonych rozwiązań programowych dostępnych w kanale informacyjnym TVN24. Będzie on nadawany w technice HD (high definition). Być może znajdą się tam relacje z wyścigów. Będzie on udostępniony w nowej platformie cyfrowej Grupy ITI.

Grupa ITI nie potwierdza jeszcze tych rewelacji.

Przeglad Sportowy...