II Pomorski Zlot Syren - Nowy Staw k/Malborka 26.o8.2oo6 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja wygrałem dwa bilety na Gilmoura, dzisiaj zostały odebrane i raczej się pofatygujemy na koncercik . (Od razu się potłumaczę - nie śpiewałem w radio, wygrałem dzięki internetowi )
Zatem wyjazd na zlot odpada...

Udanej zabawy!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2006-08-22 15:19:28, Redarrow pisze:
A ja wygrałem dwa bilety na Gilmoura, dzisiaj zostały odebrane i raczej się pofatygujemy na koncercik .


My też się wybieramy na koncert, także na zlocie nas nie będzie.
Życzymy udanej zabawy i oby pogoda nam wszystkim dopisała!
  
 
No niestety nas nie będzie, uciekamy na wekeend do Giża - planowany od miesiąca. Jakbyśmy nie pojechali to byśmy mieli prze (chlap chlap )
  
 
Cytat:
2006-08-22 09:53:40, GDA pisze:
Citoz - a napisz ile syrenek sie wybiera tam, bo w programie wyraźnie jest napisane że to PARADA SAMOCHODÓW FSO SYRENA a się okaże że syrenki będą w mniejszości jak większość AKM i nas pojedzie



Nic nie szkodzi. Tak samo bylo w Elblagu i wszyscy byli zadowoleni
  
 
Przypominam

SPOTYKAMY SIĘ JUTRO O GODZ: 11.30
NA STACJI ORLEN > WYLOT NA W-WA



  
 
Z tego co sie orientuję swój udział potwierdzili:

GDA
KajTan
Lazik

kto jeszcze ?
  
 
ja sie zastanawiam ale 70% ze przyjade...
  
 
Jak dobrze pójdzie to przyjadę was pożegnać na stację
  
 
Cytat:
2006-08-25 10:07:29, GDA pisze:
Przypominam SPOTYKAMY SIĘ JUTRO O GODZ: 11.30 NA STACJI ORLEN > WYLOT NA W-WA


Ladne felgi ma ta na prawo Coś mi one przypominają...
  
 
Cytat:
2006-08-25 10:09:40, GDA pisze:
Z tego co sie orientuję swój udział potwierdzili: GDA KajTan Lazik kto jeszcze ?




Tomekk czyli ja i mój Fiat 132p
  
 
Patrząc na to co się dzieje za oknem odnoszę wrażenie że z naszego wyjazdu wyjdą nici
mam nadzieje że w ciągu tych 2 godzin pogoda poprawi sie na tyle abyśmy mogli pojechać

Tomek - czemu 132 ? wyciągnąłbyś raz 125-kę
  
 
GDA a Ty to z cukru jestes czy jak ?
  
 
Cytat:
2006-08-26 10:01:52, Lazik pisze:
GDA a Ty to z cukru jestes czy jak ?


Nie no - przecież nie w tym rzecz, w taką pogodę to podejrzewam że i festyn się nie odbędzie - a jechać po to aby zaraz wracać to wg mnie nie ma sensu, chyba że chcemy pojechać sobie jedynie na wycieczkę - jeżeli tak to nie widzę problemu ale wtedy jadę UNO

  
 
Pozostała godzina do wyjazdu, pogoda się nie zmienia i nawet nie widać szans na przejaśnienie - w takich okolicznościach niestety rezygnujemy z wyjazdu - szkoda
  
 
spotykamy sie i robimy flaszke-pogoda odpowiednia
  
 
Dla wytrwalych ktorzy sie jednak pojawia darmowe strojenie anteny
  
 
No i pojechałem sobie...W drodze do Gdańska w 132p padło ładowanie i w pięknych okolicznościach przyrody wróciłem do domu...Wrrrrrrr.