[Biedrona] Kombi MKVII Niby nic ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Elementy Saubera musiały wcześniej czy pozniej zagościć w moim aucie, bo szare plastiki i ich monotonia to nie dla mnie
Kokpicik wygląda sobie tak:


i jest ciekawiej !




no i tunel, dla zainteresowanych INFO, dzwignia skrzyni biegów została skrócona, bo tak jest wygodniej, mieszek jest podwojny, tzn, pod tym jest jeszcze jeden, aby było grubiej i stabilniej, a nie jak gazetka ,







żaden to tuning, tylko drobna poprawa wyglądu na życzenie kierowcy czyli mnie
jest lepiej i tyle, dodam tylko że klamki "chrom" także już są w środku i teraz to aż się prosi o chromowane ramki zegarów, właśnie w tym kierunku ma byc wnętrze

cdn















wszystko w swoim czasie


[ wiadomość edytowana przez: Biedrona dnia 2007-05-27 21:35:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: Biedrona dnia 2008-01-15 23:40:56 ]
  
 
Napewno lepiej niż seria. Jakoś inaczej, a nie tak szaro, standardowo.

Biedrona, jeszcze wymień silnik na jakiegoś saubera .
  
 
Cytat:
2006-08-11 13:54:22, -OMEN- pisze:
Napewno lepiej niż seria. Jakoś inaczej, a nie tak szaro, standardowo. Biedrona, jeszcze wymień silnik na jakiegoś saubera .



to by było najlepsze co mogę zrobić , koniec kangurów etc.
  
 
No i wreszcie poprawiłem trochę wizerunek czerwonego kombi
na sezon letni wyleciały paskudne felgi 14-stki a zawitały 15-stki alu


z racji tego, iż cenię sobie stan ogumienia zakupiłem od razu nowe oponki o rozmiarze 195/50/15 Barum Bravurius, letnie 14-stki zostały sprzedane w rozliczeniu za nowe






fotki kiepskie, bo telefonowe i na szybko





dodam jeszcze tyle,że biorę się za dokończenie oklejenia słupków bocznych, część już gotowa

planowane jest polakierowanie wszystkich klamek pod kolor auta,
przyciemnienie szyb oraz w dalszej przyszłości delikatna gleba

prawda jest taka, że od pewnego czasu nie podoba mi się wysoki tył kombi (wzmacniane sprężyny bleee,bleee) a i te szpary w nadkolach nie wyglądają za pięknie

gust mi się zmienił

wywaliłem z auta laminatową dokladkę zderzaka, po części z racji faktu iż jak dokładka na przód to guma a po drugiego to ...

powiem tak:

powoli do przodu
  
 
Kółka całkiem przyzwoite, zmiana zdecydowanie na plus .
Rośnie nam tu czarny koń .
Za nowe opony też należy się pochwała, a nie jakieś zleżałe, stwardniałe używki, które dawno straciły swoje właściwości.


Cytat:
prawda jest taka, że od pewnego czasu nie podoba mi się wysoki tył kombi (wzmacniane sprężyny bleee,bleee) a i te szpary w nadkolach nie wyglądają za pięknie


Biedrona, może będą z ciebie jeszcze ludzie .
Kurde zaczynasz nawet z sensem mówić .

A fotki to zrób normalne, bo te są blee, fuj, brzydale, paskudy i rozbolały mnie od nich oczy .


Cytat:
powoli do przodu


Tak trzymać .
  
 
a te czarne słupki to malowałes czy obklejałeś czyms ???
  
 
mógłbyś się podzielić ze mną informacją nt: jak skrócić drążek skrzyni biegów ? dzięki
  
 
Można piłka do metalu lub szlifierką kątową
  
 
Cytat:
2007-05-26 23:18:44, adam09 pisze:
mógłbyś się podzielić ze mną informacją nt: jak skrócić drążek skrzyni biegów ? dzięki



brzeszczotem, ale szlifiereczką byłoby prościej (uwaga na iskry)

Cytat:
2007-05-26 22:37:15, Kamil_K pisze:
a te czarne słupki to malowałes czy obklejałeś czyms ???



czarna folia (błyszcząca)

  
 
Cytat:
2007-05-26 23:18:44, adam09 pisze:
mógłbyś się podzielić ze mną informacją nt: jak skrócić drążek skrzyni biegów ? dzięki


i dobrze sobie zazncz... bo ja sobie zaznaczyłem -7 a na -11 był paproch i sobie 11 skróciłem niechcąco
  
 
Cytat:
2007-05-26 23:18:44, adam09 pisze:
mógłbyś się podzielić ze mną informacją nt: jak skrócić drążek skrzyni biegów ? dzięki



ja szlifierką kątową. Ale przedtem porozkładałem stare koce w około i żadnych szkód nie było
  
 
Widze bardzo korzystne zmiany, a w planach jeszcze gleba, wiec zapowiada sie bardzo ciekawie
  
 
Jeżeli chodzi o felgi to planuję zrobić:

- letnie ALU - polerka w zimę, w końcu trzeba wykorzystać rancik
- zimowe stalówki - doprowadzić do stanu idealnego, polakierować na czarny błysk

Podsumowując od momentu zakupu auta zmieniłem w nim:

- zmiana grilla
- montaż kierunków dymnych
- demontaż listew bocznych
- malowanie tylnich lamp na czerwono
- zmiana lusterek z pseudoczerwonych na czarne
- montaż Ultera na tył
- wymiana klamek wewnętrznych na chromowane
- zegarek GHIA
- lampka sufitowa GHIA
- konsola z wersji RS2000 Sauber
- tunel środkowy z wersji RS2000 Sauber
- podświetlenie diodowe (niebieskie) schowka pod radiem
- podświetlenie diodowe (niebieskie) nóg kierowcy oraz pasażera
- zmiana kółek na większe

  
 
Cytat:
2007-05-27 21:47:50, Biedrona pisze:
Jeżeli chodzi o felgi to planuję zrobić: - letnie ALU - polerka w zimę, w końcu trzeba wykorzystać rancik - zimowe stalówki - doprowadzić do stanu idealnego, polakierować na czarny błysk Podsumowując od momentu zakupu auta zmieniłem w nim: - zmiana grilla - montaż kierunków dymnych - demontaż listew bocznych - malowanie tylnich lamp na czerwono - zmiana lusterek z pseudoczerwonych na czarne - montaż Ultera na tył - wymiana klamek wewnętrznych na chromowane - zegarek GHIA - lampka sufitowa GHIA - konsola z wersji RS2000 Sauber - tunel środkowy z wersji RS2000 Sauber - podświetlenie diodowe (niebieskie) schowka pod radiem - podświetlenie diodowe (niebieskie) nóg kierowcy oraz pasażera - zmiana kółek na większe




Tak trzymac!!