Kolory, symbole, fotki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Daewoo-FSO E23

  
 
DAEWOO-FSO 73L

Image Hosted by ImageShack.us

  
 
http://www.fso.inds.pl/portal/index.php?set_albumName=album350&id=abq&option=com_gallery&Itemid=26&include=view_photo.php[/IMG]

L-204 Poloneż po prawej stronie
  
 
platyna L-108

Image Hosted by ImageShack.us
  
 
Cytat:
2006-09-05 22:40:17, danielewicz pisze:
platyna L-108


Ten kolor moze miec wiele odcieni
  
 
Image Hosted by ImageShack.us

Daewoo 70U, niestety ani nie FSO ani nie Daewoo-FSO tylko lakier z palety samego Daewoo, moim zdaniem najładniejszy na Plusach.
  
 
A ten kolorek, jaki ma kod?




[ wiadomość edytowana przez: Janisz1990 dnia 2006-09-11 21:42:41 ]
  
 
111 chyba


edit: bład



[ wiadomość edytowana przez: santi dnia 2006-09-11 21:49:31 ]
  
 
Jezeli to jest seledynowy/pistacjowy to 43E czyli prawie (jak wiadomo "prawie robi wielka roznice" ) L-111. Z tym, ze L-111 jest jednak bardziej niebieskawy...
  
 
Ten poldek jest (był ) W tym samym kolorze co Twój.
  
 
Cytat:
2006-09-12 15:20:54, Janisz1990 pisze:
Ten poldek jest (był ) W tym samym kolorze co Twój.



Czemu byl?

Jezeli to taki sam jak moj to jest to na bank Daewoo/Fiat 43E. Tak opisuje go katalog Motipa. Na tabliczce znamionowej po prostu 43E. Zamiennik FSO L-111 (nieco odbiega odcieniem).
  
 
Cytat:
2006-09-12 15:32:58, adamdn pisze:
Czemu byl?


Nie wiem. Poldki są róznie szanowane (bądź nie). Poza tym mógł go ktos rozbić / ukraść i rozłozyć
Ja wiem tylko, że Carservis go kupił od mojej babci w 2002r. Następnego dnia ktos go odkupił, podobno taryfiarz.
A miał być dla mnie Specjalnie o niego dbałem, polerowałem go, czysciłem, zabezpieczałem kazde, nawet najmniejsze zadrapanie, wymieniałem wzystko, cokolwiek nie wygladało jak nowe, pilnowałem terminów przegladów i wymian itp. Wszystko dlatego, że była umowa, że babcia będzie nim jeździc, dopóki będzie mogła, a potem ja go dostanę. I co? I ch*j! Pewnego dnia dostałem takiego ,,radosnego" SMS-a: ,,Kupiłam sobie punto." Poldi został zostawiony w salonie w ramach rozliczenia. Podobno az się tam do niego ślinili, tak im się ,,spodobał"
KJM

Dobra, koniec tego użalania się
  
 
Jaki te lakier ma kod?

W orginale ten kolor jest ciut bardziej zielony, ale zdjęcie było robione przy dosyć ch*jowym oswietleniu, no i tak wyszło...
Ale ogólnie widać, a kto ma album samochodów FSO, ten będzie wiediał o co chodzi
  
 
Ktoz mi powie co to za kolor ? Przyda sie na drobne poprawki lakiernicze

Image Hosted by ImageShack.us

L-80 ?
  
 
a mój to taki kolorek może nie jest to orginalny kolor FSO ale orginalny Polonez zwracający uwage
  
 


srebrzysty - L-54


[ wiadomość edytowana przez: swiety93 dnia 2007-04-11 22:35:51 ]
  
 
Cytat:
2007-04-11 09:07:42, sali85 pisze:
a mój to taki kolorek może nie jest to orginalny kolor FSO ale orginalny Polonez zwracający uwage


Napisz proszę dokładnie jaki to lakier - zgodnie z tematem wątku.

Przy okazji zapraszam Was obu do umieszczenia opisów swoich aut w dziale: "Nasze Pojazdy". ::

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-04-12 00:03:00 ]