Polonez Caro 1,6 GLE - rocznik 1994 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
płakać nie bede bo sam go kupiłem i wiedziałem w co sie ładuje, jest to moje pierwsze własne auto i dbam o niego jak moge
  
 
Śliczny, gratuluje tak wspaniałego autka!
  
 
troche sie działo od ostatnie postu w tym temacie, jest w fazie remontu, wspawane są nowe progi, drzwi, błotnik przedni, noski przód i tył zostały wymienione, a takze połatana jest podłoga, dach jest wzmocniony. a teraz fotki:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
a tu ja cos robie przy poldku:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

to tyle na razie, reszta zdjęc jest w aparacie, ale nie chce mi sie ich wgrywać, cdn.
  
 
Nie zapomnij o porządnej, naprawdę porządnej konserwacji tylnych błotników, progów, podłogi, maski przedniej i nosków, a najlepiej całego samochodu. W przeciwnym wypadku będziesz musiał dość szybko znowu zainwestować w kolejny remont. Musisz odciąć wilgoci dostęp do miejsc naprawionych, bo zaraz zacznie puchnąć i wstawać szpachla z lakierem.
  
 
no wiec carusek stoi w garazu i wyjezdza tylko w dzien, niestety za duzo rzeczy jest w garazu zeby go robić wewnatrz garazu , jest juz coraz blizej malowania podkładem, a potem nawierzchniowy. pare fotek:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


rajdowe zamkniecie drzwi przednich pasazera:

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


  
 
Ladna robota... Zyczę Ci, że by efekt końcowy był, ze tak powiem, współmierny do pracy włozonej w ten samochód

I jeszcze 2 takie pytanka:
- Czym są pomalowane prawe drzwi i progi? Kładłeś to na blachę?
- jak przyspawałeś na górze progi? (tam gdzie powinny byc przygrzane)
  
 
Cytat:
2006-10-03 12:24:04, Janisz1990 pisze:
Ladna robota... Zyczę Ci, że by efekt końcowy był, ze tak powiem, współmierny do pracy włozonej w ten samochód I jeszcze 2 takie pytanka: - Czym są pomalowane prawe drzwi i progi? Kładłeś to na blachę? - jak przyspawałeś na górze progi? (tam gdzie powinny byc przygrzane)



to zółte to najpopularniejszyu lakier podkładowy- GRUNTOKOR C, progi odtłuściłem i pomalowałem na zółto.

a co do spawów to zrobie fotki i pokaze w tym watku
  
 
dziś w ruch poszedł podkład i oto wyniki, moze jutro jak wroce z uczelni i wyszlifuje to pojdzie nawierzchniowy
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Już jest ładny
  
 
Gratuluje postępów

P.S. miałeś dac fotki, jak przyspawałeś górą progi.
  
 
Cytat:
2006-10-07 17:58:42, Janisz1990 pisze:
Gratuluje postępów P.S. miałeś dac fotki, jak przyspawałeś górą progi.



jutro zrobie fotki jak wróce ze studiów, o ile bedzie widno a pospawane jest normalnie od góry, spawanwee sa 3 blachy razem, zreszta jutro pokaze fotki.
  
 
Fajny poldek! Całkiem jak mój. Pozdro
  
 
Santi, jestem pod wrażeniem.
  
 
dzis o godzinie 17 został zakonczony remont, fotki beda w poniedziałek, bo w weekend mam studia. Zostało pare pierdołek do zrobienia typu cos dokrecic, ustawic, ale najwazniejsze ze po półtorej miesiaca poldek znow jeździ



Nastepny remont jakiego kolwiek auta za 30 lat
  
 
oto kilka fotek robionych przed chwila, auto jest troche brudne, w 4 dni zrobiłem ponad 450km

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
takiego na kompana w nocy :
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

gadzet klubowy wiszacy koło lusterka:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

a tu stoi na swoim miejscu parkingowym:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Czekam na słowa uznania i krytyki (np po co go robiłes, lub tak ładnie rdzewiał itd)

Spalnie wyszło 12,5 l lpg, przy predkosciach 120km/h a reszta miasto.

Patrzcie o oceniajcie

  
 
Aż sie oko raduje- respect zrób mu jeszcze plastiki wazelina
  
 
myślałem że po remoncie będzie znowu turkusek,ale biały też jest super!Gratuluje i podziwiam zaangażowanie
  
 
Biały ładniejszy od turkusa A jeszcze ładniejszy jest tylko grafitowy Z tego co widze z fotek, to ładnie wyszedł. Na żywo pewnie też No i cieszę się, ze i o carówkę ktos dba, bo to jeszcze rzadkosć Ogólnie gratuluję i zazdroszczę, ze jestes już po tym przedsięwzięciu...
  
 
no więc tak: miał wrócic do oryginału czyli L111 (jasno zielony metalic) ale z braku funduszy na lakier, wybór padł na biały ( zawsze podobały mi sie białe poldki). Jest pare niedociagniec, ale one juz zostana, musze tylko zrobic ze światłem w środku bo po przełaczeniu tak żebyy sie zaplała po otwarciu drzwi, teraz swieci cały czas. teraz mam wogole wyłaczona lampke.
  
 
Jakiś taki... biały. Całkiem ładnie wygląda.

Masz w nim wąski most, czy jak? Mimo tych poszerzanych felg nie wygląda jakoś zabójczo szeroko... Albo tak mi się tylko wydaje.