Polonez Caro 1,6 GLE - rocznik 1994 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Już pewno znasz moją odpowiedź Santi .
Polduś piękny i w dodatku biały - najlepszy, hehe!

Przyklej jeszcze oznaczenia na klapę i naklejki Caro .

Nie no zazdroszczę Ci! I to bardzo.
  
 
most jest szeroki, a felgi nie sa zbyt duzo poszerzone, zreszta most i był zmieniany (na podobno nie wyjący) i powroci do oryginału ( nie wyjącego)


a naklejki beda przyklejone na wiosne wtedy bedzie jeszcze raz cały polerowany.


Cały czas zmagam sie z drganiami pedałów w czasie jazdy, idlatego był most zmieniony.
  
 
No dobra, pokazales bialego, a gdzie zielony?
  
 
o kutwa zapomniałem o nim
  
 
od tygodnia poldek stoi w garazu i ma załozone zimówki na tył

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

a tu widac koła zimowe na przód, czekaja na zamontowanie, oraz widac moj drugi środek lokomocji (juz na nim nie jeżdze )

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

  
 
Jako że mój opis zagościł na forum to pozdrawiam Kolegę z frakcji GLE
  
 
Santi na wiosnę machnij go na grafita, wypoleruj i naklej nalepki.
  
 
santi fajne masz tablice

przydałby się nowy czarny lakierek na ramkach i przynajmniej na środkowym słupku
  
 
ramki i słupki być malowane, ale brakło czasu, beda malowane jak całe auto bedzie jeszcze raz polerowane całe auto, czyli na wiosne

czemu te tablice sa fajne, troche "bliźniaków" przypominaja

KWA



[ wiadomość edytowana przez: santi dnia 2006-11-17 10:43:09 ]
  
 
nr nadwozia:
SUPB01CBHRW637814

data I rejestracji 17, luty, 1994



[ wiadomość edytowana przez: santi dnia 2006-11-17 13:04:01 ]
  
 
Znalazłem nasze pojazdy razem, tylko kolor już nieaktualny Trzeba będzie kiedyś uaktualnić
Image Hosted by ImageShack.us
  
 
Długo nic nie pisałem

W tym czasie został zmieniony silnik z 1,6 na 1,5, ponieważ w 1,6 pękł wał korbowy później zostały zakupione 2 opony zimowe, a niedawno 2 letnie Uniroyal (teraz mi przynajmniej tył nie ucieka na zakrętach). Kupiłem chlapacze co widać na zdjęciach, taka mała zmiana. (czasami mi odbija )


Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

  
 
A naklejki Caro już są na swoich miejscach?

Sam kiedyś myślałem, żeby do swojego Poldka kiedyś zamontować takie chlapacze, kto wie, kto wie...
  
 
Naklejki czekają na kolejna polerkę lakieru która będzie zrobiona przed weselem Bodziotów, na tą okazje będą tez ściągnięte chlapacze
  
 
Santi - potraktuj to jak dobrą radę - wyp**** te chlapacze.

To mówiłem ja - swego czasu posiadacz 2 białych Polonezów - Caro i Borewiczo/Przejściówki
  
 
wywalę je jak znajdę takie, żeby mi pasowały do kształtu nakładek na progi (już różne przymierzałem i nie pasowały mam inne nakładki)
  
 
Aha ten polonez ma się wyróżniać spośród innych aut.
  
 
Białe chlapacze to fajny pomysł, ale czemu one są takie gładkie i wielkie? Z czego one są wykonane?
  
 
to są kupione na allegro, dodotkowo są obcięte przeze mnie. Są zrobione z czegoś podobnego do pleksy, tylko że są miękkie.