[boru] /mk4 cabrio "penelope"................black & red ];] - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a moze łądne koł[paczki by weszły
orginalne fordowskie
iole tam masz cali 13,14?
  
 
osobiscie wole najbrzydsze stalowki, ale bez kolpakow...
jakos mnie to strasznie razi jak np na seju widze "polerowany" plastik
  
 
prawie jak OZ PRAWIE
no a te juz fajnie wygladaja
przynajmniej na zdjeciu kołpaczki
  
 
albo cos takiego jakby nie patrzec ordżinal
  
 
nie no prosze was....kolpakom mowimy stanowczo nie


tak to sa 13tki....wolalbym wieksze ale zimowki dostalem od papy wiec szkoda ich sie pozbywac....zwlaszcza ze to nowki oponki




teraz brak czasu ale sukcesywnie akcja o ryptonimie 'czarne mleko' bedzie przebiegala na przod...wiec troche autko sie czarniejsze zrobi ;]
  
 
hmm to po co sprzedawałs 13ki alu
trzeba by teraz kupic spowrotem jakieś marne ale i je psiknac na czarno
  
 
alusy sa na sprzedaz caly czas

troche szkoda mi ich na zime...
  
 
juz jakis czas temu zamalowalem calkiem na czarno te felgi ale nie mialem aparatu zeby zarzucic fotki....

  
 
czarny się zrobił

a jak kołpaki to tylko ze spinnerami
  
 
jako ze ostatnio nieco przyciemnilem lampki, kierunki i lampki (+ usunalem czerwone listwy ze zderzakow) co zaowocowalo ogolnym mroczniejszym wygladem autka to pozwole sobie wkleic zdjecia - efektu jaki wyszedl

(troche brudne autko ale nie mialem juz czasu umyc)





  
 
ślicznotka
  
 
Fakt jest mroczny ale mi sie podoba bo lubie czarne auta, jakoś zawsze lubiłem. Szkoda ze te 13'' stalowe maja ten deseń z duzymi otworami bo tych akurat nie lubie na 13'' na tych z MKV wygladał by lepiej. Ale to tylko drobiazg bo wiem że załozyłes je z konieczności. A przecież auto stworzone jest do tego żeby siedziec na alu. Napisałem to, żeby mieć jakikolwiek punkt zaczepny , bo pozatym samochów całkowicie mi sie podoba.
Gratuluje ładnego auta i pozdrawiam.
  
 
Jest extra!!, brakuje tylko czarnych tablic do kompletu
  
 
jest super ,a moim zdaniem aluski tez powinny byc ciemne, najlepiej grafitowe ze srebrną perłą
  
 
Cytat:
2007-01-12 14:50:21, fryszard pisze:
jest super ,a moim zdaniem aluski tez powinny byc ciemne, najlepiej grafitowe ze srebrną perłą


no albo czarny chrom ale ogolnie autko ladne
  
 
ladne czarne mkIV, jak chlopaki mowia, alufelgi pomalowac na czarno albo antracytowo i bedzie miodzio
  
 
fajny czarnuch
  
 
zlikwiduj znaczek na przedniej masce i będzie miód malina

ps. jak zamocowałeś dokładke do zderzaka ?? i od czego ona jest (gofra ??) i czy dużo z tym roboty ??
  
 
dzieki


znaczek jest juz lekko stuningowany bo ma czarne tlo i nie ma obwodki wokol napisu FORD...wlasciwie tylko sam srebny napis jest i tak zostaje bo mi sie podoba


dokladka z golfa 3...zamonotowalem na wkrety ta dolna czesc z golfowego zderzaka (ta szyna do ktora wklada sie hokej) przy uprzednim jej wycieciu oczywiscie...

roboty jak sie zepniesz pol godzinki



co do alu to sie zastanawiam czy zostawic 17" i moze dac srodek w kolor auta a ranty w polerke czy sprzedac je i cos innego zalozyc (moze jakas stalowke poszerze )
  
 
maly przedwiosenny updacik

jako ze sie cieplej zrobilo i juz nasza zima wcale nie taka zla to zarzucilem sobie fegi rs turbo + pokrywe zaworow zebrowana z RS 1600i











przy okazji przedwiosennych porzadkow troche odkurzylem wnetrze i wymylem autko bo taka ladna byla rano pogoda sloneczna....oczywiscie chwile pozniej zaczelo padac....standard ;]


a na wiosnke oprocz elektrycznych 'gadzetow' byc moze pojawi sie cos jeszcze ];]