[boru] /mk4 cabrio "penelope"................black & red ];] - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak teraz patrze ze te 17 cali były po porstu za duże.. na tych felgach wygląda przekozacko ale ja czekam na docelowe kółeczka .. a tak w ogóle to strasznie mi się ten samochód podoba.. zrobiony ze gustem i smakiem.
  
 
tak szczeze to popieram zdanie vincea... 17" były za duze teraz jest lepiej ale mozna pomyslec o jakichs 16 ze sporym parapetem
  
 
no to już wiem jakiego szukac zderzaczka do siebie
  
 
dzieki chlopaki za mile slowa

docelowymi koleczkami musze sie zajac wkoncu...ale te z rst spodobaly mi sie....i chyba je na razie zatrzymam

anyway to na pewno nie koniec zmian...jak juz wspominalem wczesniej dojda elektroniczne gadzety typu szybki,lustereczka i dach ktore czekaja w garazu na cieplejsze dni

a na deser bedzie cos extra ...ale na razie ciii....nie zapeszam



btw tofast....co do zderzaczka z garbami to mam jeden na sprzedaz
  
 
okey....troche czasu minelo....niestety za duzo sie nie dzialo ale zawsze cos

wiec na poczatek zdradzam co za 'papucie' zagoszcza tego sezonu w penelope...



troche jeszcze jest przy nich roboty (polerka rantow, kapselki, srubki) ale srodki juz mam pomalowane i mniej wiecej cos takiego bedzie...


zamotnowalem sobie oprocz pokrywy zaworow rowniez kolektor z RSi


oraz zawias Koni



przy okazji dalem tez do malowania elektryczne lusterka i teraz czekam az arek_turbo znajdzie laskawie instalke do ich podlaczenia

Niestety musze zajac sie wkoncu pisaniem pracy wiecz kolejne modyfikacje nie beda zbyt predko (pomimo iz jest jeszcze sporo do zrobienia)...
  
 
ten rant to chyba trzeba poprawić?? bo na fotkach taki jakis niedopolerowany P
  
 
ale fele kozak pasuja do autka a zawieszenie to jak niskie?? ;>
  
 
rant jest jeszcze niewypolerowany .. ale poczkeajcie no.. bedą kozaki z tych felg.. śrubeczki niedługo odbieram z chromu więc kółka niedługo będą gotowe ...już się nie mogę doczekać fotek na aucie.
  
 
niop kozaki beda jak nic!! oby jak najszybciej zawitaly na aucie
  
 
uwielbiam skrecane fele:]
  
 
Kapitalne felgi,powiedz mi tylko jakie ET maja te BBSy?

  
 
ranty jeszcze nie zaczalem polerowac....czekam na scansol


et 38 7j 15" oponki 195/45
  
 
no felgi beda zaje*** wogole caly projekt jest przemyslany no i dopracowany gratuluje pomyslu i wytrwalosci
  
 
a ja uwazam ze jezeli bbs'y to tylko na szerokich rantach be to sa poprostu nijakie,takze ja bym szukal szerszycgh rantow do tych fel
  
 
Cytat:
2007-03-28 07:35:11, tomq pisze:
a ja uwazam ze jezeli bbs'y to tylko na szerokich rantach be to sa poprostu nijakie,takze ja bym szukal szerszycgh rantow do tych fel



spoko spoko....ranty sie szukaja ale to nie jest prosta (i tania) sprawa...dlatego na razie bedzie 0,5"

...nie od razu Rzym zbudowano ;]
  
 
Felgi naprawde miodzio
Czekam na jakieś foteczki na autku
  
 
jakiej szerokosci laczki wstawiasz na przod i tyl ???
  
 
Cytat:
2007-03-28 14:52:04, Asior pisze:
jakiej szerokosci laczki wstawiasz na przod i tyl ???



dunlop 195/45



ps.Scansol juz dotarl
  
 
to jezeli tak to bedzie naprawde slicznie jezeli ranty sa w planach
  
 
http://img452.imageshack.us/img452/4931/peneloperstfelgen013ul9.th.jpg

Powiedz mi ten dolot to na potrzebe fotki?? Kazdy normalny KE-Jetronic nie bedzie chodzil na stozku tak zamontowanym?