[boru] /mk4 cabrio "penelope"................black & red ];] - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie....to jest wersja na gaz
  
 
Cytat:
2007-03-31 09:31:55, zniesmaczony pisze:
nie....to jest wersja na gaz


Fakt, o tym nie pomyslaem

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
maly updajcik


jako ze nadszedl czas swiat wiec i odrobiny wolnej chwili to pogrzebalem troche przy autku i tak oto wymienilem sobie 2 popychacze ktore klepaly dosc znacznie podszywajac sie tym samym niemal pod diesla ;]

a dzis zamontowalem sobie tunel srodkowy (dla niewtajemniczonych to ten plastik wokol recznego z 'poleczkami' )



niby mala rzecz a cieszy



no i caly czas kompletuje 'zabawki' do felg

kapselki


chromowane srubki (dzieki VinCe)


a takze chromowane wentylki (gdziestam)


ranty dopiero na przyszly tydzien gdzies beda gotowe to zaczne skladanie i wkleje fotki..

ps.Mam nadzieje ze bylo warto

no to tyle na razie z placu boju....odbior
  
 
blink blink ;]














jak widac tylko 2 felgi na razie wypolerowane i skrecone....kolejne 2 w przyszlym tygodniu gdzies....potem zakladam oponki i wkoncu na autko


[ wiadomość edytowana przez: zniesmaczony dnia 2007-05-02 18:27:51 ]
  
 
Oj, zniesmaczony słicznie Ci to wyszło... Kiedy na auto zakładasz? Jaki to rozmiar 16?
  
 
dzieki...sa to 15" 7j...z tylu beda 7,5j...i mam nadzieje ze juz w przyszlym tygodniu zaloze letnie 'obuwie'
  
 
Naprawde super Ci to wyszło Mógłbyś zdradzić czym na końcu polerujesz je? Ja używam pasty AUTOSOL ale czym potem? Ręcznie? Czy masz jakiś filc na wiertarke, czy coś?
  
 
ja tego sam nie polerowalem....tzn zaczalem ale dalem sobie spokoj

  
 
4 fota genialna, idealna na tapete :]
  
 
skrecone i zalozone























  
 
Bardzo ładnie kontrastuje jasna polerka z czarnym lakierem...
  
 
ogolnie jak w polskim filmie....nic sie nie dzieje (naprzod z projektem)....jest tak ladna pogoda ze nic nie grzebie przy aucie tylko czerpie przyjemnosc z toplessowych przejazdzek

no moze czasem jakis gadzet sie wyszukuje i jakis tam pomysl wpadnie....nic poza tym

  
 
Cały projekt bardzo ładny, a nowe obuwie idealne
  
 
boru auto na tej feldze wygląda znakomicie .
  
 
Moim zdaniem najładniejsze mkIV w klubie...
  
 
Piękne cabrio
  
 
milo slyszec cieple slowa o penelope

ale zeby zaspokoic proznosc w ten brzydki ulewny dzien poprzegladalem sobie zdjecia na dysku i postanowilem odgrzac 'kotleta' (fotki sprzed miesiaca)












zmian na razie nie ma...no chyba ze oprocz drewnianej kierownicy RS...ale juz niedlugo pare modyfikacji nastapi


[ wiadomość edytowana przez: boru dnia 2007-07-06 19:19:43 ]
  
 
autko jest piekne!! nic dodac i nic ujac kazda nastepna modyfikacja jest bardzo przemyslana i gustowna poprostu bomba
  
 
Prawde mowiac, bardziej podoba mi sie z zamknietym dachem, jest bardziej agresywny
Ale to wkoncu cabrio

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
z nowszych modyfikacji to penelope dostala:

-oryginalna dokladke do przedniego zderzaka RS,

- sprezyny weiteca 60/40 (choc co do tych oznaczen to mam mieszane uczucia bo dokladke RS i prog z przodu mam na 6cm za to tylek dosc za wysoko siedzi w porownaniu z przodem....chyba nawet wyzej niz na koni...wiec w niedlugim czasie na tyl sprezyny koni zawedruja),

-gadzety z tzw tranformers' project czyli elektryka (juz dluugo lezaca w garazu) dachu, szyb i lusterek...

pare zdjec z nieco innych katow nic te z konqrsu...


-przyciemnione tez nieco eksperymentalnie zapasowe tylnie lampy


-no oryginalna kierownica z pakietu RS (zamiast drewnianej RS tak dla odmiany )


-a na koniec szerokie moretty...niestety nie zdarzylem je zalozyc na sesje do konkursu...ale przymiarke (tak na opaski zaciskowe tylko) nieomieszkalem zrobic



nie wyrobilem sie rowniez z pomalowaniem maski z rst (znajomy lakiernik mial kupe roboty, a potem poszedl na urlop ;] ) ale nie ma tego zlego...bo przy okazji pomaluje pod kolor moretty i dokladke (bo na razie sa w czarnym macie)

aha no i maly filmik http://www.youtube.com/watch?v=I2FMFbbTpI0