[boru] /mk4 cabrio "penelope"................black & red ];] - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
liked 'chopie' (to po slasku?)....ale ja o tym dobrze wiem ze srednica jest wieksza od oryginalnej...ale miesci sie w dopuszczalnej normie 4%....i nie o to tu chodzi....


chodzilo mi o wyrazenie "baloniasta opona" jakiego uzyles...

Cytat:
2006-08-29 15:45:54, liked pisze:
ja tak mialem z kompletem springow 80.. i nie ocieralo a tobie ociera bo opone masz baloniasta wiec sie nie ma co dziwic



wiec albo masz problemy ze wzrokiem albo pleciesz glupoty piszac ze 205/40/17 to baloniasta oponka


poza tym skoro miales komplet springow 80 + jak mniemam "niebaloniasta oponke";] i nie ocieralo...a ja mam springi 40 (na seryjnych amorkach ktore w/g mnie juz sie powoli koncza z tylu) i roznice w srednicy kola +20,6 mm......to i tak chyba problem nie lezy w owej "baloniastowosci" opony (jesli juz ktos sie uprze o takie okreslenie na 205/40/17 ;] ), czy wiekszej srednicy kola o 3,6% ,a raczej w twardosci zawieszenia (tudziez jak kto woli zbyt szerokiej opony przy zbyt malym et [et37] bo oponka jest niemal na rowni z rantem ktorego tak czy siak nie moge zagiac gdyz dochodzi nadkole z rst)...bo przeciez ty miales zawias 40mm nizej niz ja....prawda miszczu? ;]



zaznaczam ze ociera mi tylko w powiedzmy ekstremalnych warunkach a przejechalem tak ok 2tys km wiec nie jest tak zle i jezdzi sie calkiem wporzadku

pozdro
  
 
[OT] czasem odnosze wrazenie ze jak ktos sie uprze... to i tak robi z siebie idiote. widocznie jestes mniejszy mozdzek odemnie skoro nie kumasz wypowidzi.
twoje wypowiedzi odnosnie mojej osoby ciagna sie jak smrod po gaciach, ale niektorzy juz tak maja, ze bywaja upierdliwi i jak smrod nieznosni

fajne autko.. oby tak dalej.
  
 
eee..kulturalnie sie do siebie zwracać. a jak cos między Wami nie halo to na priv..
  
 
przeciez nie powiedzialem niz zlego.. jak cos, to przepraszam
  
 
łądne autko......
jedynie ten czerwony pasek na zderzaczku i tylne lampy mogł by byc czerwone całe albo delikatnie przyciemnione a tak to jest fajnie!! mi sie podoba pozdro
  
 
Cytat:
2006-08-30 17:45:59, liked pisze:
[OT] czasem odnosze wrazenie ze jak ktos sie uprze... to i tak robi z siebie idiote. widocznie jestes mniejszy mozdzek odemnie skoro nie kumasz wypowidzi.



ehhh....juz mnie to meczy....
coz ci moge rzec 'drogi' liked....otoz dobrze zrozumialem twoja wypowiedz ale najwyrazniej masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem pinky....a na to to ja juz nic raczej nie poradze...


ale sprobojmy....
po raz 3ci ci pisze ze rozmiar kola mnie nie interesowal w twojej (pozniejszej) wypowiedzi bo tu miales racje i ja tego nigdzie nie negowalem!!!
Bo nie bylo to dla mnie zadnym odkryciem gdyz dobrze o tym wiedzialem juz przed kupnem felg pozniewaz sprawdzalem nie raz nie dwa min. na www.opony.com.pl rozmiary/zamienniki/alternatywne opony
...tylko doczepilem sie do wyrazenia cyt "baloniasta opona" ktore rzuciles na gume o profilu 205/40 17" co dla mnie jest absurdem...

ot i cala sprawa....a ty swoje o porownaniu opon 205/50/15 a 205/40/17

przy okazji zaznaczylem ze za ocieranie o ranty winie zbyt miekkie zawieszenie...

jesli dalej czegos nie czaisz w mojej wypowiedzi misiu to daj znac....chetnie ci przez priva/gg wytlumacze ;]



Cytat:
twoje wypowiedzi odnosnie mojej osoby ciagna sie jak smrod po gaciach...



tego smrodku to sam sobie narobiles podchodzac do pewnych (transakcyjnych) spraw niehonorowo/jak szczeniak (mowiac dosc lagodnie)...i jestem pewien ze nie jestem osamotniony w tej kwestii/opini...

a to ze jestem pamietliwy to swoja droga ;]

Cytat:
fajne autko.. oby tak dalej



dzieki....wzajemnie...





zeby nie bylo juz tak do konca offroadowo...



nie wyszlo tak jakbym chcial...ale sadze ze pomysl chyba zostal uchwycony


i jeszcze taka fotka podczas skladania



  
 
dzisiejszy nieplanowany pstryczek...

  
 
mala sobotnia sesja

















wiekszosc fotek czarnobiala i z takimi paskami ale niestetey moj aparacik juz dogorywa :/


i na koniec maly nabytek...

are you gonna go my way? [.avi 10mb]

  
 
panowie widze coś wrogo do siebuie nastawieni oby jednak ta zaciętość dotyczyła tematów tylko motoryzacyjnych
A co do autka kolegi to musze przyznac że naprawde ładne chociaż odpuściłbym sobie takie wielkie koło i zszedł niżej do 15 bo nie wiem dlaczego ale moim odczuciu one najlepiej pasuje do mkIV tak jak 16'' do MKV jednakże ten wzór felgi jest miodny i zawsze mi sie podobał.
PS wydaje mi sie że widziałem kolege na innym forum i tam pijawił się ten sam awatar- dlatego skojarzyłem
  
 
moja penelope tuz przed pierwszym listopadowym sniegiem




i ostatni nabytek czyli oryginalne fotele recaro z boczkami ze skory z modelu (jesli sie nie myle) BB czyli Boris Becker



kupilem tez pare czesci takich jak el. szybki, el lusterka, pompa z silownikami do el. dachu i takie tam drobiazgi ktore jak bedzie czas to zamontuje jak bedzie mi sie nudzilo w trakcie zimy


w planach na nowy sezon rowniez pare szczegolow takich jak zastapienie czerwonych paskow w zderzakach czarnymi, zmiana koloru zaciskow i bebnow hamulcowych na czarne, wygluszenie wkoncu drzwi, przyciemnienie lamp przednich wraz z kierunkami i byc moze zmiana felg polaczona z wieksza gleba
  
 
widziałem go na zywo robi niesamowite wrazenie
  
 
bardzo ładne autko
  
 
dzieki


zapomnialem dodac ze w garazu lezy i czeka sobie tez maska z rst ale trzeba ja troszke wyklepac i pomalowac...tak wiec nowy sezon jest co robic...trzeba tylko troche czasu i checi znalesc
  
 
fotele fajne zawsze to odrobina luksusu w postaci skóry

i ogólnie autko fajnie zrobione... felgi cacy dokładka od Golfa pasuje chyba do MK4 bardziej niż do MK5

bardzo ładne
  
 
tak jakos mi wpadla stara fota w lapy

dla porownania tak wygladal tuz po zakupie...



a tak wyglada teraz
  
 
podobuje mnie się
  
 
zima jak to tak?

...czyli czas na zimowe buciki



w zeszlym sezonie felgi byly cale biale wiec teraz lekko poeksperymentowalem (choc to zbyt mocne slowo ) i pomalowalem srodek na czarno a rant zostal bialy....co do efektu to mam mieszane uczucia...na razie tak zostaje a gdzies pozniej moze calkiem na czarno zamaluje...sie zobaczy


ps.Jest troche nizej i dzis to odczulem jak przychaczylem hokejem o kraweznik ;]
  
 
z daleka wygląda jak takie chromowane niby kołpaki. ale same ranty... nie powiem nawet ciekawie... ale z bliska rzeczywiście może nie być tak fajnie
  
 
bierz pędzel albo jakiś wałek do ścian i leć malowac te koła na czarno ....
  
 
hehe....cos czulem ze tak napiszesz

spoko...na razie troche tak pojezdze bo nie mam teraz czasu na bawienie sie z tym...ale tak jak wczesniej napisalem gdzies pozniej pomaluje (szczegolnie ze ranty mam gdzieniegdzie nieco obdarte)


ps.Ale za to bebny pomalowalem na czarno