[boru] /mk4 cabrio "penelope"................black & red ];] - Strona 20

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przy unoszącej się ku tyłowi linii nadwozia tylne koła zawsze będą optycznie za małe do póki opona nie zrówna się z linią błotnika. To widać w większości aut i dla tego o tym nie wspomniałem. Przykładem na próbę rozwiązania tego problemu jest typowy german - jetta, gdzie ludzie niekoniecznie glebią auto ale zakładają małe szerokie felgi i obciągją zbyt wąskie gumy aby koła poszerzały auto dodając niejako przetłoczenia boczne. Coś w stylu "jeśli brakuje desek na schody to kupmy wreszcie windę". Rozwiązanie teraz już powszechnie znane i stosowane w wielu autach, choć producenci sportowych aut wolą po prostu założyć o cal większe tylne felgi. BBSy pasują do wielu aut nawet moim tokiem myślenia. Po prostu patrząc na Twoje auto nie mogę oprzeć się wrażeniu że te kółka (owszem, są ładne i kultowe - po prostu fajne) do niego nie pasują. ALe nie przejmuj się (teraz zaczynam mówić jak każdy forumowicz) - ważne, że Tobie się podoba, a drugiego takiego na pewno nie znajdziesz
  
 
wierz mi że zupełnie się tym nie przejmuję
...ty masz swoją wiedzę czerpaną ze zdjęć i ok, ja mam tą przyjemność że widzę efekt na żywo i moim zdaniem pasuje tu to fajnie

ale załóżmy że rotory są wypolerowane bądź pomalowane na srebro czym zlewają się w całość z rantami...wtedy też będą optycznie według ciebie za małe? ;]

paradoksalnie toplessowe lato tej jesieni











[ wiadomość edytowana przez: boru dnia 2012-09-27 00:37:56 ]
  
 
Chyba myślisz, że się nawąchałem czegoś albo po prostu nie mam się czego czepiać. Napisałem co widzę i myślałem, że dopytujesz się dlaczego myślę tak a nie inaczej. Widzę, że nie rozumiesz o co mi chodzi, w odpowiedzi masz tylko tutaj zdjęcie, gdzie te felgi nie pomniejszają optycznie, po prostu auto jest większe od sierry

  
 
Wygląda świetnie! A felgi i to jak są pomalowane pasują tu idealnie
  
 
evol, wydaje mi się że obaj macie racje.
w oplu wizualnie są małe a fordzie duże, moje pomyślunki tylko.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
evol: wydaję mi się że rozumiem o co ci chodzi....napisałeś że czerwony kolor rotorów stwarza wrażenie że felgi są mniejsze optycznie niż w rzeczywistości (w kontraście do wypolerowanych rantów)...przez co wyglądają za małe...do już małego auta...i że BBSy nie pasują...Jeśli się nie mylę to to rozumiem...tylko że na żywo w 3d zupełnie tego nie zauważam

ale nie odpowiedziałeś mi też na moje pytanie czy gdyby w całości były srebrne czy wypolerowane (więc jednolite kolorystycznie) to też byłoby według Ciebie za małe/źle? ;]

(a gdyby były czarne, a ranty czerwone? ....wszakże nie różniłyby się za dużo szerokością rozmiarami bryłą od poszerzanej stali)



To Commodore (nota bene mógłbym się na takie zamienić ];] ) jest tak duże że nawet gdyby stało na dojazdówkach to nie pomniejszyłoby jego bryły ;]

I spoko...nic takiego sobie nie myślę...no hard feelings
  
 

  
 
Dobrze myślisz, że gdybyś odwróćił kolory to fele wydawałyby się większe. Ale skoro w rzeczywistości nie widać tego motywu, to znaczy, że jest w porządku
  
 
może wyglądałyby na większe, ale w mojej opinii wyglądałyby gorzej.
teraz jest miód malina
  
 
żyje ;]




  
 
Nic więcej nie mogę napisać tylko poraz kolejny że Piękna ta twoja penelop-a i git foty. Chyba zmienie tapetę na kompie w robocie
  
 
Boru, widziałem Cię tak wogóle swego czasu, ale już nie pamiętam gdzie to było chyba okolice Klucz koło Olkusza Piękny esik
  
 
Cytat:
2013-09-02 10:07:42, yezXR3i pisze:
Boru, widziałem Cię tak wogóle swego czasu, ale już nie pamiętam gdzie to było chyba okolice Klucz koło Olkusza Piękny esik



No to by się zgadzało bo szwędałem się po tamtych okolicach

dzięki
  
 
Druga fotka to chyba na serpentynach prowadzacych do Ojcowa
  
 
yyy...może może ;]
  
 
Sezon mocno przejezdzony....nic się nie działo....tylko crusing ;]

jesień 2013:





teraz czas na przedzimowe porzadki...
  
 
Piękne foty, zwłaszcza 2 pierwsze.
  
 
U mnie za wiele się nie zmieniło....jednak:

-podsufitka-wewn część poszycia wymieniona na czarną (była biała :/ )
-założona przednia szyba podgrzewana (w końcu! ;] )
-a co za tym idzie założone lusterko wewn na ową szybę bez którego jeździłem z 2 lata ;]



i jedziemy dalej ;]