[ pat14_4...& Słowik] - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po tym jak zakupiłem grilla od Janka czas na nowe foty:




















[ wiadomość edytowana przez: Slowik dnia 2006-09-10 19:32:52 ]

[ wiadomość edytowana przez: Slowik dnia 2006-09-11 07:12:52 ]
  
 
no i pieknie ale znowu fotki takie ze mało widac wieksze by sie przydały
  
 
daj wieksze foty! nic nie widac
zrob zeby mozna bylo kliknac w aktualne i zeby sie pokazaly wieksze
  
 
powiem tak auto zrobione z gustem to trzeba przyznać ale grill własnej roboty był ładniejszy nie patrząc czy ten teraz jest od cosjego czy jak może unikat jest ale własnej roboty był jedyny w swoim rodzaju i moiim zdaniem bardziej pasował do sylwetki auta ....oczywiście hokej od ibizy pod kolor równiez mi sie bardziej podobał ,osobiście mając te auto pozmieniał bym jeszcze co nieco ale nieprzesadzając ....
  
 
Zdjęcia już wyedytowane i powiększone
  
 
wszystko fajnie och i ach... ale opony to weź zmień na niższe jakieś.. bo balon okropny jest...
  
 
az sie prosi przycmic szybki, zrobic cos ze zderzakiem z tyłu i wywaic to srebrne z wlewu
  
 
Cytat:
2006-09-10 20:15:24, fryszard pisze:
az sie prosi przycmic szybki, zrobic cos ze zderzakiem z tyłu i wywaic to srebrne z wlewu



Fryszard tego nie zmienie na bank,bo jest to wlew od motocykla Suzuki.To nie jeste żadna tandetna nalepka.
  
 
najlepsze zdjecie przy tym kontenerze

a zmien jeszcze tylko lampy na RS, na tylnych drzwiach zaspawaj klamki i na pilota otwierane drzwi no i jakas glebe!! i bedzie slicznie!!
  
 
napewno tylni zderzak do wymianki proponuje zendera do MKVI albo VII grill? hmm... ten fajny ale faktycznie tamten był jeden jesyny w swoim rodzaju, podobnie hokej, ten super, ale przedtem auto miało taki swój wyjątkowy niepowtarzalny styl, teraz jest tesh super fajne ale jakieś takie "powtarzalne" ten patent widaziałem jusch kilka razy
  
 
jak wybierasz się na zlot wez aparat zrobie ci sesją tzn esowi ,to uzyskamy lepszy efekt a wprawa jest
  
 
zarąbiście sie prezentuje z grilem cosia, a kierunki to mostrzostwo
  
 
ja bym jednak dał czarny znaczek na grilu...
  
 
czerwony znaczek fajnie odznacza się na całym czarnym przodzie, ogólnie z grillem cossiego jest moim zdaniem lepiej
  
 
Cytat:
2006-09-10 21:45:11, hans7 pisze:
napewno tylni zderzak do wymianki proponuje zendera do MKVI albo VII grill? hmm... ten fajny ale faktycznie tamten był jeden jesyny w swoim rodzaju, podobnie hokej, ten super, ale przedtem auto miało taki swój wyjątkowy niepowtarzalny styl, teraz jest tesh super fajne ale jakieś takie "powtarzalne" ten patent widaziałem jusch kilka razy



Mam nadzieje ,że przez okres zimowy kupię:
-lepszy zawias (minimum 60/60 )
-zderzak tył zender
-lampy RS(lub Morette jak się uda na ebay.de )

Kolejnośc nie jest przypadkowa

Jeśli chodzi o front to sam nie wiem,tzn nie mam 100% przekonania ,ze teraz jest lepiej,dlatego zarówno stary grill jak i hokej leżą w garażu.
  
 
Rewelacyjna sesja zdjęciowa! Bardzo mi się podoba A autko... Idzie w dobrym kierunku
  
 
Cytat:
2006-09-12 12:12:40, Pawel_AMG pisze:
Rewelacyjna sesja zdjęciowa! Bardzo mi się podoba A autko... Idzie w dobrym kierunku



była by fajna jakby w lepszym plenerze była zrobiona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2006-09-12 12:16:24, RemikGT pisze:
była by fajna jakby w lepszym plenerze była zrobiona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Remik po raz kolejny udzielasz się w wątku nie mówiąc nic o aucie,ale o sesji zdjęciowej.
Mówiles ,że znasz się na tym więc oglądałem Twoją i powiem Ci,że jest taka wyszukana.Na kazdej fotce prawie jestes

A jak widac i ta sesja może się komuś podobac ,więc ,że tak powiem,daj na luz....
  
 
no ale czemu luz ja jestem na luziku!!!!!!!!! a co ja mam ci pisac o autku ,powiem tak o rzeczach oczywistych się nie mówi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! więc moje zdanie znasz a co do tego ze jestem na kazdej to się nie zgodzę,na 3 moze to tak
no ale skoro chcesz to jest EXTRA
  
 
Cytat:
2006-09-12 12:00:57, Slowik pisze:
Mam nadzieje ,że przez okres zimowy kupię: -lepszy zawias (minimum 60/60 ) -zderzak tył zender -lampy RS(lub Morette jak się uda na ebay.de )



No i wszystko wskazuje na to,że punkt numer jeden udało się załatwić.Zawias w przyszłym tygodniu powinien być u mnie-amory Bilstein B8 +sprezyny weitec/powertech -60/60.

Slawas przynajmnie już nie będzie pytał czy mam jakąś glebe