[ pat14_4...& Słowik] - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
heh ale na zlot widze ze założyłeś spowrotem ten grill własnej roboty
  
 
czy mi się zdaje, ale hokej miałeś wcześniej w kolorze, a teraz jest mat?
  
 
Cytat:
2006-09-19 10:16:55, SAVO pisze:
heh ale na zlot widze ze założyłeś spowrotem ten grill własnej roboty



Tak załozylem poniewaz od cossiego jest u lakiernika

Cytat:
czy mi się zdaje, ale hokej miałeś wcześniej w kolorze, a teraz jest mat?




Wczesniej był inny od Ibizy,teraz jest od Golfa III nielakierowany
  
 
Cytat:
2006-09-19 10:11:00, Slowik pisze:
Slawas przynajmnie już nie będzie pytał czy mam jakąś glebe



no przecież wiem że masz zawias
ba - nie byle jaki - regulowany /jego wysokość zależy od tego ile osób jedzie w aucie
  
 
Cytat:
2006-09-19 11:32:52, slawas1 pisze:
no przecież wiem że masz zawias ba - nie byle jaki - regulowany /jego wysokość zależy od tego ile osób jedzie w aucie




Nic mi nawet nie mów
Po tej naszej sobotnej regulacji,wczoraj musiałem zawitac u mechanika ,zeby wydech spawał
na nastepnym spocie polecimy do sklepu Twoim


[ wiadomość edytowana przez: Slowik dnia 2006-09-19 11:43:14 ]
  
 
przecież lecieliśmy
co prawda tylko ja i vince
  
 
autko super a pomysł na zdjęcie wyszukany

p.s. ciemne szybki by super wyglądały
  
 
No i wszystko wskazuje na to ,że w piątek zostanie wysłana do mnie bardzo interesująca paczka
Bedzie w niej komplet amorków Bilstein B8 wraz ze sprężynami weitec/powertech.

A tak to wygląda KLIK
  
 
no, panie
zakładaj i rób foty
  
 
Tak więc od wczoraj śmigam na nowym zawiasie od Icemanika.
Wrażenia z jazdy są extra.
Ten zestaw to amorki Bilstein i sprężyny przód Weitec a tył Powrtech.
Przy okazji wielkie dzięki dla Micaba

A tak to wygląda:





















[ wiadomość edytowana przez: Slowik dnia 2006-09-26 21:02:05 ]
  
 
no teraz nareszcie nie będziemy się pytać czy Ty masz glebe jest super ..tylko wiesz co musisz jeszcze zmienić .. wiem wiem.. zrobisz to na wiosnę
  
 
no gleba konkret...a;e do Vinca to Ci daleko
  
 
pikenie wygląda:d
naprawde super, teraz cos zrobic z tylnym zderzakiem i bedzie miodzik
  
 
Auto zrobione ze smakiem bez wiochy Gleba super, nie za nisko a na pewno nie za wysoko zresztą moje zdanie znasz wiec nie bede sie powtarzal
  
 
no jest rewelka!!!!!!!!!!!!!! GLEBA RULEZ ,trzeba pomysleć o 15" bo ladnie wypełnia to w przypadku jak essa nie pogoonię
  
 
nooo teraz jest świetnie, od tego trzeba było zacząć niby zmiana tylko zawiasu, ale całe auto odrazu inaczej wygląda, bardzo fajnie usiadł, na tyle nisko że widać że jest gleba i o to chodzi, o wiele lepiej niż było....no i jakość jazdy na takim zawiasie to całkiem inna bajka, słowik....to najlepsza modyfikacja jaką zrobiłeś w aucie jak dla mnie co nie znaczy że inne są słabe
  
 
Autko ładniutkie, no ale nie będe się już powtarzał.

Co do grilla, to pomimo iż ten od cossiego to rarytas, to wcale nie wiem czy lepiej wygląda, trudno powiedzieć. Ten ostatni jest również bardzo ładny.

Tak trochę z innej beczki.
Co do maski od RSa, to zastanawiałem się nad nią już chyba ze 100 razy albo lepiej. Powiem Wam, że pomimo tego że sama w sobie jest ładna, to zawsze nachodzi mnie jakieś dziwne odczucie, że do MK6 średno pasuje. MK5 to co innego.
O ile patrzymy na sam przód auta to jest ok, ale jak mamy zestawienie dwóch zdjęć, przodu i tyłu (widać to na ostatnich zdjęciach Słowika) to mam wrażenie, że to nie współgra ze sobą.
Tył jest taki krągły, natomiast przód robi się jakiś taki płaski i kwadratowy.
Wiem, że mało wiem, ale zawsze patrząc na takie zestawienie nachodzi mnie to samo odczucie.
Wydaje mi się również, że bardzo obły Zender tylko powiększy tą dysproporcje krągłości.

Co do gleby, to jest lepiej, jednak uważam że tył powinien być ciut wyżej. Nigdy mi się nie podobało, jak koła zaczynają chować się w nadkolach ( wiem, że Bizony jeździłyby najlepiej poniżej poziomu gruntu )

Jest to oczywiście moje, całkowiecie subiektywne spojrzenie.
  
 
Słowik gleba daje rade, normalnie z zazdrości popadne w kompleksy, gratki ziom, podoba mi sie coraz bardziej!!!
  
 
przy takiej glebie nie widac juz ze to 'tylko pietnastki' jak to ktos napisal.
essi teraz sporo ladniej wyglada, teraz tylko czas rozpoczac prace nad tylnym zderzakiem
  
 
super autko a od siebie tylko dodam ze przydaly by sie dystanse na tyl wtedy felgi by ladniej sie prezentowaly