[ pat14_4...& Słowik] - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Więc przez ostatni weekend trochę się pozmieniało w moim aucie .
Wyrzucone zostały listwy boczne oraz przyciemnone wszystkie lampy.
Wyleciała równiez dokładka z Ibizy, zastąpił ja jakże znany hokej z Golfa.
A oto efekty moich prac z Micabem (za co wielkie dzięki ) ,który mnie do wszystkiego namówił





  
 
generalnie super .. jedno ale... ja bym uzył czarnego silikonu do sklejenia kierunkowskazów.. felgi super bo polerka, ale extra by były o oczko wieksze (szkoda ze takich niema)
  
 
Cytat:
2006-09-01 19:21:19, fryszard pisze:
generalnie super .. jedno ale... ja bym uzył czarnego silikonu do sklejenia kierunkowskazów.. f




Frys 100% racji ale niestety nie mieliśmy takiego na stanie.
Bedzie na bank po weekendzie.
  
 
Autko prezentuje się bardzo ładnie, osobiście też lubię taki styl Jedno czego brakuje wg mnie w tym samochodzie, to większych felg
  
 
czarny silikon musi być, ale musieliśmy skleić na gorący klej bo tylko on był pod ręką, a że słowik miał przed sobą 400km to nie było innego wyjścia
ogólnie efekt czarnych lamp wyszedł lepiej niż się spodziewaliśmy....na żywo wygląda naprawdę świetnie


[ wiadomość edytowana przez: micab dnia 2006-09-01 19:35:03 ]
  
 
Słowik wykonałeś kaaawał pracy i to jak najbardziej w dobrym kierunku . Autko nadal się zmienia.
Lubie takie "czarne kocury", wogóle lubie kocury, zarówno na czterech kółkach jak i na dwóch nogach .
Brawa za wykonaną prace .
Lampki RSa napewno dopełnią wyglądu.
Czuję, że za rok walka w konkursie będzie bardziej zacięta .

Słowik zapodaj jakieś dobre fotki tych progów.
  
 
Świetna robota!!!! Bardzo ladnie Mam przez to pytanko do micaba lub slowika te lampy jakoś malowaliście w środku? Czy to co innego? Rozumiem że klosze lamp zzostaly stluczone i w ich miejsce wklejone nowe żeby to wykonać tak?
  
 
Efekt super. Moim skromnym zdaniem szykuje sie jeden z ładniejszych aut w klubie
  
 
klosze nie były tłuczone, jest patent na eleganckie rozklejenie kloszy

malowalismy odbłyśnik, ale oczywiście tylko w miejscach które nie odbijają światła, więc jakość oświetlenia pozostała niezmieniona


[ wiadomość edytowana przez: micab dnia 2006-09-01 20:50:25 ]
  
 
Rozumiem, jeszcze raz mówie extra robota!!!!! Jutro muszę zamieścić foty mojego furacza już jest prawie gotowy ciekawe jakie będą opinie Muszę tylko skolować aparat
  
 
Slowik a skad wziales ta oslonke na grila? to jakas samorobka czy mozna cos takigo dostac gdzies?
  
 
to chyba gril z RSa mk5
  
 
szczerze i otwarcie - ... nie ma co sie rozpisywać ale co do tego czarnego silikonu to popieram
  
 
wszystko fajnie tylko słowik się nie chcę pochwalić ani wlewem motorowym ani progami i robi foty takie że nie widać tych bajerów
  
 
Cytat:
2006-09-01 21:25:21, fryszard pisze:
to chyba gril z RSa mk5



Własnie to nie jest grill z RSa.
To jest zwykły grill od Mk V,taki z rowkiem.Nie wiem czy wiecie o co chodzi.Kupilem go,wypełniłem szpachlą i powstało taki coś.

Wielkie dzięki wszystkim za miłe słowa.

Micab a foty wspomnianych "bajerów" bedą wkrótce
  
 
Cytat:
2006-09-01 23:24:27, Slowik pisze:
Własnie to nie jest grill z RSa. To jest zwykły grill od Mk V,taki z rowkiem.Nie wiem czy wiecie o co chodzi.Kupilem go,wypełniłem szpachlą i powstało taki coś. Wielkie dzięki wszystkim za miłe słowa. Micab a foty wspomnianych "bajerów" bedą wkrótce


gril taki jak u mnie i mój patent ale ja na razie tego nie robię
  
 
a i dodam coś jeszcze wszystko pieknie tylko jakby to trzydrzwiówka była!!!!!!i plis zrób normalne fotki zeby więcej było widac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2006-09-01 23:27:15, RemikGT pisze:
!!!!!!i plis zrób normalne fotki zeby więcej było widac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dokładnie, masz ładne auto i nie musisz chować go w krzaczorach .
Czekamy na ładne fotki.
  
 
Więc własnie przed chwilą udało mi się wyrwać to cudeńko:

Atrapa Cosworth


Ale extra
  
 
grill od cossiego to najlepszy wybór do essa, tym bardziej że jest to rarytas i mało kto taki ma gratuluje zakupu....