PRZYGODA Z APARATEM -- GALERIA FURIATÓW - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja mam jeszcze propozycje aby podawac jakim aparatem robilo sie dane zdjecie
  
 
widze ze temat sie rozwija w do dużym tepie: można by go podwiesic ::


wszystkie moje foty były robione na FUJI S5500


[ wiadomość edytowana przez: PitusK dnia 2006-08-31 17:52:49 ]
  
 
aparat olympus C-310 zoom






  
 
Ja bym proponowal foty umieszczac na jakims innym serwie nie tutaj w forum bo na slabym laczu sie strona otwiera przez 10 minut i to strrrrrasznie wkurwia. I mimo tak swietnych tresci po prostu nie chce mi sie czekac az wszystko sie zaladuje - podejrzewam ze sporo osob tez tak ma. Jak cos to sluze serwerem tylko po prostu mi przysylajcie foty na maila. Porobie odpowiedni katalog z lista fotek.
  
 





[ wiadomość edytowana przez: schwepes dnia 2006-08-31 19:55:02 ]
  
 
fakt troche to trwa.

wprowadzamy ujednolicenie

dluzszy bokmax 800px
waga max 250kB

wtedy bedzie smigalo ok tak mysle. wyjdzie w praniu. wszystkie inne foty beda usuwane.


co do pomyslu lisu twojego to nie czaje przeciez foty te sa albo na plfoto albo imageshack albo gdzies tam jeszcze indziej. wg lepiej sie oglada fote w podanym przeze mnie rozmiaerze na forum niz klikanie w miniaturki i spogladanie i czekanie az sie zaladuja. a ten watek jest spowlniony przez foty mad dogga ktore waza nawet po 600 kB. ale to bylo przed decyzja wiec niech zostana chyba ze maddogu chce ci sie je zmniejszyc;]

pozdrawiam i czekamy na fotki
  
 
nie wiem co wy macie z tymi netami ale nie mam takich problemów żeby długo się ładowało wchodze i w sekunde mam wszystkie fotki
  
 
u mnie tak samo smiga niezle wiec nie wiem ocb
  
 
  
 
prosta sparwa:
800x600 i 250KB a gooras dobrze mowi przez wszytkie te foty sa innych serwach. mi sie otwiera elegancko wszytko
  
 
ja tez mam pyk i juz no problemo with ładujco :]
  
 
vyzn dzieki za dobre checi ale wysylanie, mailem, czekanie az bedziesz i wrzucisz itp itd to tylko motanie sprawy.

przed chwila na bonarce byla jakas impreza, a jak chceilsmy z poochatym tam kiedys zalatwic kreciokka to sie nie zgodzili
ale wypas lasery switala, muza









a tu widok z mojego okna na strone polnocno-zachodnia krakowa, czyli w strone slunska wiem wiem fota nieostra etc etc - ucze sie;] chcialem wam tylko pokazac co widze z okna




aha niech mi ktos wyjasni - czemu jeden i te samy foty jak klkilem z pracy mialy exifa a teraz nie maja. na pierwszej stronie jest zdjecie z dzieckiem, przedtem byl exif a teraz nie ma. na jakiej zasadzie to jest??

[ wiadomość edytowana przez: goorek dnia 2006-08-31 23:14:14 ]
  
 






artysta to ja nie jestem, ale miejca byly ciekawe
  
 
goorciu ale to nie ja proponowałem tylko Lisek
  
 









  
 
Cos mi sie korozja wierzyc nie chce ze te foty Ty robiles ...tzn szczegolnie chodzi mi o ksiezyc
  
 
korozja zmienielies aparat???
  
 
Cytat:
2006-08-31 23:52:58, Vyzn-R pisze:
goorciu ale to nie ja proponowałem tylko Lisek


kurde sory ale jestem zamotany starsznie, czasu nie mam nic, praca, a jutro zdaje egzamin wewnetrzny na instruktora i generalnie fotki wrzucam na szybkiego, na szybkiego czytam, nawet wysrac sie spokojnie nie moge ostatnio


Cytat:
2006-09-01 07:46:08, Lisu pisze:
Cos mi sie korozja wierzyc nie chce ze te foty Ty robiles ...tzn szczegolnie chodzi mi o ksiezyc



maly lifting w ps lub czyms takim byc moze. ale to praktyka spotykana.
  
 
Cytat:
2006-09-01 08:30:45, goorek pisze:
maly lifting w ps lub czyms takim byc moze. ale to praktyka spotykana.


Nadal nie chce mi sie wierzyc
  
 
no korozja sie uzbroił w sprzecik....

-napewno jest to lustrzanka bo kompakt nie robi takich zdjec
-napewno nie wydał duzo jak na lustro bo po co do amatorskich zdjec..
-po fotach widac ze nie ma 3200ISO wiec 1600 max
-kazdy wie ze canon jest najlepszy

wiec strzelam w 350D hehehe