PRZYGODA Z APARATEM -- GALERIA FURIATÓW - Strona 39

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co jak co, ale według mnie stasiu nie ma racji!
Sam mieszkam w miejscowości, gdzie 10% było zalane, mimo że kilka lat temu była regulowana/remontowana rzeka. I co, i pozalewało tych co nigdy wcześniej nie zalało...
Ale to nie o to.
Stasiek kiedyś się budowało blisko rzek, bo nie było zasilania w wodę, tylko z buta się cisło do rzeki/stawu/jeziora po wodę.
Co mają zrobić ci co odziedziczyli po ojcach, dziadkach takie budynki/pola/gospodarstwa, mają to wyburzyć i iść mieszkać do "króliczoka" bo tak łatwiej/wygodniej.
Kurwa, gdyby były zbiorniki retencyjne, wały z prawdziwego zdarzenia, a nie sitka to wyglądało by to inaczej.
Chociaż przy dzisiejszych anomaliach i tak na huj to wszystko, a zresztą nie wszyscy mogą mieszkać w miastach ( które i tak są zalewane ), proporcja wieśniaków do mieszczuchów musi być zachowana
  
 
jebac miasto

tylko na wsi zaznasz urokow zycia
  
 
Cytat:
2010-05-19 23:39:57, mauzer64 pisze:
Co jak co, ale według mnie stasiu nie ma racji! Sam mieszkam w miejscowości, gdzie 10% było zalane, mimo że kilka lat temu była regulowana/remontowana rzeka. I co, i pozalewało tych co nigdy wcześniej nie zalało... Ale to nie o to. Stasiek kiedyś się budowało blisko rzek, bo nie było zasilania w wodę, tylko z buta się cisło do rzeki/stawu/jeziora po wodę. Co mają zrobić ci co odziedziczyli po ojcach, dziadkach takie budynki/pola/gospodarstwa, mają to wyburzyć i iść mieszkać do "króliczoka" bo tak łatwiej/wygodniej. Kurwa, gdyby były zbiorniki retencyjne, wały z prawdziwego zdarzenia, a nie sitka to wyglądało by to inaczej. Chociaż przy dzisiejszych anomaliach i tak na huj to wszystko, a zresztą nie wszyscy mogą mieszkać w miastach ( które i tak są zalewane ), proporcja wieśniaków do mieszczuchów musi być zachowana ::




A niech se mieszkaja, niech w pletwach po domach chodza, z dziada pradziada kursy nurkowania niech robia, ale na Boga niech mi jęczą pozniej o zapomogi w radio, co to nie oni i cholera wie co jeszcze, Tu jest Polska i tu sie pije.


[ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2010-05-20 08:38:23 ]
  
 
nie ma to jak mieszkać w bloku...

http://wiadomosci.wp.pl/gid,12285117,title,Powodz-tysiaclecia,gpage,11,img,12285124,galeria.html

Uważam, że bardzo często nie wybiera się miejsca zamieszkania. Idąc tokiem rozumowania Stasia, to po jaki chuj jeździć po ulicach samochodem, zamiast trzymać go w garażu? Potem jęczą tacy, że im ktoś zderzak zadrapał i wyłudzają kasę od ubezpieczalni Wiadomo przecież, że wypadki, stłuczki są nie uniknięte na drogach...
  
 
Nie, to jest tak jakbym jechal autem, wjechal pod zalany wiadukt, wpierdolilbym sie po dach i pisal smuty do Tuska zeby mnie rzygal zapomoge na nowa balbinke bo mi zalało .
  
 
Pany nie ma co pier... bo PL to taki kraj że tu sie wszystko jebie.... Nie oszukujmy się że w tym kraju jeszcze przez 20 lat nie będzie porządku i teraz narzekamy że wały powodziowe a słabe minie powódź to będą drogi do dupy a jak się temat dróg wypali to będzie za gorąco w sierpniu i będziemy mieli 301 powodów o narzekania na PiS który i tak dojdzie do władzy przez moherów... Dziękuje dobranoc
  
 


Taka moja wariacja (na zdjęciu znajomek).
  
 


7 runda GSMP
  
 
Teraz coś ode mnie, pierwsze zdjęcie przedstawia statek którego miałem szczęście być gościem przez 4 miesiące i 3 dni, podczas remontu klasowego w szczecińskiej stoczni Gryfia. Fotka nr 2 to jest to czym wita doświadczona załoga, niedoświadczoną załogę czyli czyszczenie zbiornika produktów wirowania paliwa ciężkiego wbrew pozorom praca lekka, lecz brudząca strasznie, reszta to już tematy motoryzacyjne które udało mi się ustrzelić w usa i kanadzie. Właścicielem forda T z 192x roku jest prawnuk pierwszego właściciela który to auto kupił nowe i służyło mu do przemytu Whiskey podczas prohibicji, nawet skrytkę pokazał Tego czarnego i białego wynalazka ustrzeliłem w thunder bay w kanadzie, właściciel zarzekał się że oba są na chodzie, biały miał iść za 400$ a czarny za 350 (niestety modeli i producentów nie pamiętam)






  
 
Na takie cuda trafiłem pod blokiem








[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2010-10-15 11:37:59 ]
  
 
ooo jaśka majtkowy niebieski 500... gdzie byliście
  
 
To proszę ja ciebie pod meczetem w Kairouan(Tunezja).