Mandaty dla rowerzystów za jazdę po chodnikach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hehe, a moze piesi by chodzili jak trzeba, a nie walali sie kazda strona chodnika jak baby na targu

Klik
  
 
nie ma sie co smiac kumpel prawie prawko stracił...ale potem miał długo pamiatke w postaci odbitej siatki ogrodzeniowej na policzku
  
 
Cytat:
2006-09-05 09:31:54, arsen pisze:
nie ma sie co smiac kumpel prawie prawko stracił...ale potem miał długo pamiatke w postaci odbitej siatki ogrodzeniowej na policzku



ciekawe

Ja raz jechalem na rowerze chodnikiem, bylo skrzyzowanie mialem zielone swiatlo, a na skrzyzowaniu tuz przed przejsciem stal radiowoz (czekal na zielone) . ja jakgdyby nic wjechalem powolutku na przejscie i sobie jade az tu nagle cos na mnie trabi i krzyczy zebym sie zatrzymal, a to te psy chcialy mnie zlapac , normalnie ni stad ni z owad dostalem takiego powera w nogach ze zaraz im ucieklem .


[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2006-09-05 14:38:34 ]
  
 
Cytat:
2006-09-05 14:37:24, CzapCzap pisze:
ciekawe Ja raz jechalem na rowerze chodnikiem, bylo skrzyzowanie mialem zielone swiatlo, a na skrzyzowaniu tuz przed przejsciem stal radiowoz (czekal na zielone) . ja jakgdyby nic wjechalem powolutku na przejscie i sobie jade az tu nagle cos na mnie trabi i krzyczy zebym sie zatrzymal, a to te psy chcialy mnie zlapac , normalnie ni stad ni z owad dostalem takiego powera w nogach ze zaraz im ucieklem . [ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2006-09-05 14:38:34 ]



troszke pobawie się w archeloga ale co tam


dobre
  
 
też miałem podobną sytuację... tylko, że ja jechałem środkiem głównej ulicy o 2giej w nocy na szczęście byli zajęci kontrolowaniem jakiegoś samochodu i nie zdążyli odpalić poldolota
  
 
A zatrzymala was kiedys policja na rowerze zeby dmuchac w balonik ?
  
 

ale gdyby to wtedy nastąpiło to miałbym chyba problem
  
 
Cytat:
2006-12-12 14:18:24, Talus pisze:
ale gdyby to wtedy nastąpiło to miałbym chyba problem



No o tej porze to nic dziwnego
  
 
Cytat:
2006-12-11 18:02:33, CzapCzap pisze:
A zatrzymala was kiedys policja na rowerze zeby dmuchac w balonik ?


nam grozili za przekroczenie predkosci z gorki bylo a wjechalismy do miejscowosci gdzie ograniczenie predkosci bylo do 40 a my 58 wziiuuuuum