FSO 125p 1.5ME - rocznik 1987 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-09-20 15:54:00, Koval_stm pisze:
Ładny Fiat Mnie się w nim widzi jakieś 2.0 DOHC albo Rover



Rover odpada - jest zupelnie 'nieepokowy'.
O DOHC tez myslalem, ale wtedy naruszylbym jego oryginalnosc, wiec chyba tez odpada. Poza tym, po co? Nie planuje rozwijac tym autem predkosci ponad 100kmh - poki co, zycie mi mile.

  
 
Ale, jaka to przyjemność osiągnąć 100 mk/h w niespełna 12 s.
  
 
Nie watpie.
Problem jednak w tym, ze wymieniajac motor na mocniejszy musialbym wymienic szereg innych elementow - chociazby opony (te ledwo radza sobie z motorem AA ). Do tego przydalaby sie ingerencja w hamulce i zawieszenie, zeby auto prowadzilo sie w miare bezpiecznie majac moc o 40KM wieksza.

Reasumujac - mimo potencjalnej dodatkowej uciechy z jazdy, wole pozostawic auto takie, jakie wyjechalo z Zerania.

Jedyna modyfikacja, jaka planuje, to dodanie obrotomierza (kwadratowego, oczywiscie). No i zastanawia mnie mozliwosc adaptacji klimatyzacji od poloneza do DFa....
  
 
pikna maszyna, obrotek fajnie bedzie pasowal, ale klima... super byle nie bylo widac nieoryginalnego sterowania
  
 
Psinthos, bardzo podoba mi sie twoje podejście do samochodu!
  
 
Cudowny FiacikPoważnie
  
 
Zgadzam sie z pozostalymi-bardzo ładny Fiat P.S fajnie by wygladal na szprychowkach z FSO ale pozostawienie go w oryginalnym stanie popieram jak najbardziej
  
 
Zdzwiwieniem bylo dla mnie,ze to uzywany samochod bo niewyglada na takowy.Gratululacje!!! Taki stan auta jest na wage zlota