Doprowadzenie alusów do stanuchrom

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ludzie potrzebuję pomocy z moimi alusami. Zrobiłem coś czego nigdy nie powinienem był zrobić posłuchałem się znajomego i oddałem fele do piaskowania . Teraz nie wiem co mam z tym dalej robić bo jak to bywa po piaskowaniu zostały dołki podobne do dość głębokich wrzerów. Prubowałem popierom ściernym 120 i udało mi się wygładzić ale tylko powierzchnię zewnętrzną. A co z resztą, z miejscami trudno dostępnymi? Jeśli ktoś ma jakiś dobry pomysł to bardzo chętnie wysłucham. Tylko nie piszcie żebym je wyrzucił i kupił drugie bo tego bym chyba nie przeżył . Czekam na odpowiedzi w motonews a jak ktoś woli to mój e-mail:www.pks1981@wp.pl
  
 
drobniejszy papier a potem pasta polerska, inaczej sie chyba nie da, albo do lakierowania. Może piasek był zbyt gruby??
  
 
Dzięki za radę ale to już wiedziałem chodziło mi jedynie o trudniej dostępne miejsca przecież ręką tego nie zpoleruję.
  
 
miekki krążek polerski (kantem) albo nasadka do narzędzia typu dremel, wycior do fajki też się fajnie sprawdza przy szprychowych felgach ( i ogólnie przy zakamarkach)
  
 
wiertara precyzyjna z nasadkom filcowom i na poczareg gróba pasta automax a potem delkatna lub jak jest nasadka precyzyjna w kształcie walca gómowa z papierem sciernym typu taka wiertara lepiej gdy ma nasadke w kształcie spirali co najmniej 30cm wtedy łatwo doczyscisz karzdy rlement
  
 
alusów się nie piaskuje tylko szkiełkuje. po tym zostaje już mało roboty
  
 
No dobr fajnie to brzmi "szkiełkowanie" na czym to polega a może po piaskowaniu można to zastosować?
  
 
Cytat:
2006-09-29 14:43:26, pks1981 pisze:
No dobr fajnie to brzmi "szkiełkowanie" na czym to polega a może po piaskowaniu można to zastosować?

słyszałem o tej metodzie ale one ciebie juz nie dotyczy za puzno
  
 
po prostu zamiast piasku stosuje się kulki szklane. alu jest po tym jedwabiście gładkie
  
 
Cytat:
2006-10-02 23:03:48, rogacek pisze:
po prostu zamiast piasku stosuje się kulki szklane. alu jest po tym jedwabiście gładkie

teraz to on nic z tym nie zrobi mozesz jeszcze kupic gróby podkład i pomalowac a nato dopiero farba nikiel itp bo same beda juz czarnierc
  
 
Widzisz przyjacielu po piaskowaniu ciezko doprowadzic do stanu najwyzszego blysku ja bym polecil scansol naprawde dobry preparat do zdzierania powloki lakierniczej sam lakier schodzi lux, ale podklad to jest masakra ale na to tesz darade tylko bedziesz drapal swe felgi po huju czasu zaczynając od 60papieru sciernego po 2000 ja mialem to samo akcje ale doprowadzilem luxx tylko czasu trzeba i poswiecenia. polecam sam uzywalem nadaje taki polysk ze po Auto max Nie da rady nabrac takiego efektu, a szkielkowanie to inna kwestia chyba ze ktos ma kase to mozna oszkielkowac ale nie samym granulatem sam znam ten bull posiadam firme ze szkielkowaniem i piaskowaniem przed samym szkielkowaniem zastosowuje scansol zeby zmiekczyl i usunol lakier , przewaznie po 2 razie wszystko usuwa , pozniej podchodze do szkielkowania naprawde po szkielkowaniu wyglądają ale bardzie ladniej wygladaly by na klasykach polerka jest naprawd cool i oplacalna