Kondensator kupić, czy nie? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jezu juz slow brakuje.
Kondensator nie oszczedza akumulatora bo sam z niego ciagnie prad. Kondensator to nie bateria ze jak sie naladuje to gra na niej przez 1-2godz i akumulator ma spokoj.
Do tego potrzebny jest drugi akumulator(czyt.zelowy) wpiety w obwod.
Kondensator wygladza zamieszanie w kablu pradowym w caly czas to samo napiecie i ten sam prad.
Za glebokosc basu odpowiadaja wszystkie elementy audio - wzmak,glosnik, obudowa glosnika itd... Nie 1 element.
  
 
mam mk 7 1,3 akus 45AH, 2 wzmacniacze gta210 i 2 tuby, podswietlenie deski mi nie mruga tylko radio lekko, i mysle o wsadzeiu kondesatora bo w moim przypadku chyba sie przyda
 
 
odkopie kotleta ale dzis sobie sprawilem masazer plecow Infinity REF 1220 de + Magnat black core one digital 3000. no i mam pytanko bo kompletnie sie nieznam czy potrzebuje kondensator jezeli tak to jaki?
  
 
Cytat:
2015-01-31 17:27:04, bezgranicznieoddany pisze:
odkopie kotleta ale dzis sobie sprawilem masazer plecow Infinity REF 1220 de + Magnat black core one digital 3000. no i mam pytanko bo kompletnie sie nieznam czy potrzebuje kondensator jezeli tak to jaki?



Mógł byś napisać parametry, ale z tego co "wygoglowałem", to przy takiej mocy obejdzie się bez, byle dobre kable były.