CO WY NA TO??czyli ciekawy pojazd do renowacji.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
MAM ZAMIAR DOPROWADZIC TO DO STANU UŻYWALNOŚCI I POSTEMPOWANIE MOICH PRAC MAM ZAMIAR POKAZYWAC NA FORUM CZEKAM NA WASZE OPINIE I WASZA POMOC





[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2006-09-22 00:57:15 ]
[ powód edycji: tytul!! ]
  
 
Nie źle markon fajna sprawa cos takiego odrestaurowac to sie nazywa klasyk tez mam marzenie zeby jakis stary zabytek powrocic do zycia zycze udanej zabawy i czekam na efekty a tak wlasciwie co to za marka ???
  
 
czekamy na fotki i dalsze opisy.
  
 

narazie foty sa nie zbyt ale kopia kanalizację i nie mam jak zrobić innych ale napewno będą (oczywiscie musze powiedziec ze plany konstrukcyjne nie wykonałem ja to było dzieło mojego sasiada


[ wiadomość edytowana przez: markon dnia 2006-09-22 00:07:19 ]
  
 
Cytat:
2006-09-21 22:41:32, zibi86 pisze:
Nie źle markon fajna sprawa cos takiego odrestaurowac to sie nazywa klasyk tez mam marzenie zeby jakis stary zabytek powrocic do zycia zycze udanej zabawy i czekam na efekty a tak wlasciwie co to za marka ???

powinien wyjsc MORGAN 2,3 8v 12 cylindrów tak jest napisane na silniku i w papierach ale silnik czeka jeszcze rozkrecenie bo cos nie tak ciagnie
  
 
ma wyjsc cos takiego a jest wiec wiele pracy dzis sie dowiedziałem ze moge stracic możliwosc robienia tego auta (many many) nawed gdyby doszło do tego prace bedzie wykonywał konstruktor ramy ipomysłodawca czyli mój sasiad czyli foty bedą i cała relacja ale mam nadzieje ze bedze zrobione własnie przezemnie
  
 
powodzenia jak sie przylozysz to auto wyjdzie wypas.
  
 
Sorki ale jak widzę fotki tego pojazu pomalowanego minią i tego oryginalnego Morgana to widzę dwa różne samochody. Czy tylko ja tak mam Podobieństwo jest wręcz znikome. Rozumiem, że to replika więc raczej z restauracją ma niewiele wspólnego lecz jest to budowa SAM-a
  
 
tak masz racje furka była robiona z wielkiego plakatu a wymiary pobrane z morgana 4x4 centralnie zmasakrowanego wiec zostal rozebrany wymierzony i na jego podstawie robiony jest ten morzna to nazwac repliką
  
 
prace ruszyły juz w niedziele nowe foty niestety fure nie bedzie moja ale relacja jak obiecałem
  
 
  
 
No,no!!!! To niezła "zabawa" przed Toba,Życzę powodzenia i czekam z zaciekawieniem na dalsze fotki
  
 
wow..... sporo zabawy
  
 
Roadster ala III rzesza tak mi się kojarzy patrząc z boku.


----
Ogłoszenia Zlecenia