Gdzie sestroic w Białymstoku???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam kupilem Cobre i http://www.allegro.pl/item128659431_cb_sunker_elite_cb_106_magnes_15_cm_odp_ml_145_.html antene i nie wiem czy ta antene trzeba dostrajac Jak tak to gdzire w Bialymstoku mona to wykonac
Pozdrawiam
  
 
Kopernika, Wołyńska, być może gdzieś jeszcze.
Na Kopernika jest sklep/serwis CB tuż za stacją BP jadąc w stronę tunelu, po prawej stronie. Na Wołyńskiej serwis jest na tej "brukowanej" części ulicy, wjeżdża się od Nowowarszawskiej i jedzie w dół, to jest prawie na samym końcu, ale nie ma żadnego szyldu, można trafić po antenach stacjonarnych...
Ani jednego ani drugiego nie mogę polecić bo nie korzystałem, wiem tylko że tam są
Pozdr!
  
 
WIELKIE DZIEKIIIIIIIIIIIII pojade i zobacze
Pozdrowienia
  
 
jest serwis na kraszewskiego-od towarowej jakieś 300 metrów po prawej
jest na wolynskiej, kopernika, nowowarszawskiej,
jest jeszcze na wylocie na bobrowniki, jedziesz tą drogą z kostki, mijasz tory kolejowe, i za torami, 200 metrów po lewej stronie będziesz widział na płocie napisa CB radia itd-mi stroli za free, kumpel zajechał i też nic nie wzięli

a najlepszy fachman od CB w Bstoku to Węgorz, mieszka gdzieś za Krupnikami, na radiu jak zapytasz to Cie naprowadzą
  
 
Na Kraszewskiego? Nie miałem pojęcia, mam bardzo blisko, ciekawe jak z jakością usług, potrzebuję kogoś nie do zestrojenia, tylko do sprawdzenia mojego reflektometru
Przypominam sobie, że jednak korzystałem z usług serwisu na Wołyńskiej... Ludzie sobie chwalą, ale mi się nie podobało podejście pewnego pana (może to szef, nie wiem)...
Na Bobrowniki mówisz, że za free to może tam znajdę rozwiązanie mojego problemu
  
 
zapytaj na radyjku, jak dojechać do Węgorza
wszyscy mówią że jest najlepszy
ja wiem, ze to chyba w pierwszej wiosce za krupnikami, łatwo znaleźc, bo na domu wysoki maszt z anateną od cb

dla kumpla na nowowarszawskiej stroili radio,powiedzieli,ze ok.
jeździł,ale słabo słyszał, i wogole lipa
zajechał do wegorza, okazało sie ze zestaw był źle zestrojony, swr ok 2
ten coś pomajstrował, ustawił na 1.1 i teraz jest dobrze