[OT] Mój dupowóz - wolny temat czyt. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

  
 
Ja tam tylko fiaty. CCS LPG Szukam też chromowanych zderzaków do niego, nie ma ktoś przypadkiem?

  
 
Też bym się pochwalił ale niestety niemam żadnego autka
  
 
taaa yankee a swistak siedzi i zawije w te sreberka ?
  
 
oco ci chodzi szymuś??Przecież yankee ma tylko służbowe i od rodziców czasem pożycza:>??
  
 
To jak juz taki temacik powstał to przedstawie mojego dupowoza, samochód ponoc mówi sie że awaryjny ale przy orginalnym przebiegu 37 tyś przez 23 latka to chyba awaryjności nie bedzie To taki typowy dupowozik, czysto w nim ciepło, muzyczka w tle, silniczka nie słychać jest ciszej niż u ojca w uno!! Ogólnie lać i jeździć prędkość jaką mi sie udało rozwinąc tym potworem to 90km/h oczywiście poleciał by pewnie ze 100 ale nie starczyło drogi kupiony od kobiety pierwszej właścicielki, cały czas garażowany, aż mi go żal używać ale tak sie nim fajnie jeździ
  
 
na wsi mieszkam jak go mocno rzuce na glebe to nie pojezdze po okolicy
  
 
oto pierwsze BMW E30 na forum fiat&furious







  
 
MAdcar, co to za manometr pod maską, czy jakiś wskaźnik
  
 
Cytat:
2006-10-07 18:43:10, mateuszc pisze:
oco ci chodzi szymuś??Przecież yankee ma tylko służbowe i od rodziców czasem pożycza:>??






ja tez.........................
  
 
Cytat:
2006-10-07 20:40:29, Gonzo_BB pisze:
MAdcar, co to za manometr pod maską, czy jakiś wskaźnik


to wskaznik cisnienia paliwa w ukladzie przed regulatorem/listwa wtryskowa...
zamontowalem...zeby wiedziec kiedy "kleknie" pompa paliwa
  
 
Madcar, ładniutka
  
 
a ja dzis jako ze mialem dzien spedzony przy pistolecie to sobie wymodzilem taki dekielek do bmki.
przed:

po:

jak wam sie podoba takie zestawienie kolorow??
myslalem zeby calosc wypolerowac i napisy zrobic czarne ale hmm jakos mi sie niechcialo
  
 
najs czym to psikałeś?
  
 
A więc ponawiam fotki z mojego poprzedniego posta...

moim poprzednim dupowozem był ten oto sprzet, słuzył jako pojazd codzienny, rajdówka, voyager (najdalsza trasa- 1134km w jeden dzien - rekord) holownik i ciezarówka
ale ze na dłuzsza mete nie da sie pogodzic ciezarówki i dalekodystansowca z rajdoowka w jednym maluszku, wiec zdecydowałem sie na wygodny w miare pojemny dupowóz i mocna rajdoowke na bazie 126(która sie w bólach rodzi juz od roku)


to jedna z trzech ostatnich fotek zanim Fiacik zamilkł na zawsze...

a oto nowy dupowóz:








z ładnymi - moim zdaniem- chromowanymi nakładkami rantów nastalówkach (zostały po jakims oplu commodore)


z nowymi darmowymi felgami (dosc popularne, ale beda pasowac na jakis czas )

na razie mam go 2 miechy, ale 10 000 km juz nim nawinąłem, trzyma sie dzielnie, wszystko działa, prawie nie ma sladów rdzy (nie liczac pasa nad tylnym zderzakiem- poprzedni własciciel (patałach)nie trafił przyczepką na hak

kilka danych technicznych:
-BMW 318e30, '90
-silnik 1,8 M40 ten gorszy choc nowszy i mocniejszy 115KM nominalnie
-zasilanie benzyną i LPG
-spalanie- 8-9l/100km benzyny, 9,5-10l/100km gazu
-hak
-el. lusterka i szyber

ogólnie jako dupowóz dobrze sie spisuje, denerwuje tylko klekot zaworów - silnik pracuje pod zbyt duzym skosem i po 200000 km przez nieodpowiednie smarowanie wycierają sie nadmiernie krzywki z wałka rozrządu- wada konstrukcyjna podobno




[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2006-10-08 02:19:43 ]
  
 
Cytat:
2006-10-08 01:45:36, Yankee pisze:
najs czym to psikałeś?



czarna baza metalic. z niebiesko zlotymi plytkami i klar.
  
 
Nie chwale sie bo nie ma czym , oto moje wozidlo.
  
 
a to moj:
  
 
stasiu cos chyba ci sie przeciaga rejestracja :>???????? czy na idzie dalej w swiat????
  
 
Bmw stasia juz tak zostanie, urzad stwierdzil ze niedaja nowych blach bo i tak przyjdzie za miesiac po nowe i im sie niechce wypisywac tych kwitów