[OT] Mój dupowóz - wolny temat czyt. - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-10-11 23:03:27, toki pisze:
a swoimi rencami trza?



zawsze mozesz jechac do serwisu bmw....

wbrew pozorom nie sa drodzy ostanio za dwie spinki do rejestracji zaplacilem 78gr

ale koles przedemna kupowal czesci za 4500zl ..... wypasik
  
 
nie no, czesci zawsze biore w intercarsie, mam jakies znizki wiec wychodzi taniej niz na alllegro a jakosc napewno lepsza
  
 
kubły do bety nie pasują Lepiej mi je daj
  
 
Cytat:
2006-10-11 20:31:58, schwepes pisze:
no, schwepesa



pozazdrościć
  
 
kumpel ostatnio mial cbr tysiaczke wbarwach repsola, robil ja 2 miesiace bo sprowadzil po szlifie z rajchu, zaczal jezdzic 2 tygodnie temu, po 4 dniach zaj**** mu motorek na wilenskim w warszawie. zostawil go na 20 minut.... z ubezpieczenia dostal 32k. smutne
  
 
to moze ja napisze o wadach i zaletach

+piekne brzmienie silnika
+200 km/h a w srodeczku mozna kosumowac ciepła słodka bułeczke w ciszy i spokoju - oczywiscie "nie testowane" w Polsce
+male spalanie - okolo 10l
+duza dostepnosc czesci uzywanych/nowych po dobrych pieniazkach, jest takze mnostwo zamiennikow
+dobrze swiecace swiatla
+ergonomia wszystkich wlacznikow i ogolnie deska rozdzielcza
+nawiew jak dmuchnie to peruka spada
moglbym pisac w nieskonczonosc

-przy 220 odcina zapłon
-wchodza tylko 4lachony
  
 
i skóra o skóre skrzypi strasznie
  
 
oj dluga droga przed Toba widze jeszcze w tej wersji skora nie skrzypi jechalem Oplem Senatorem ze skora to faktycznie skrzypiała - u mie jakos nie - moze dlatego ze dbam i czyszcze odpowiednimi detergentami ziąąą
  
 
Cytat:
2006-10-12 13:02:49, stasiu pisze:
i czyszcze odpowiednimi detergentami ziąąą


Nacierasz ją potem młodych dziewic??
  
 
Cytat:
2006-10-12 13:37:10, Vyzn-R pisze:
Nacierasz ją potem młodych dziewic??



coraz ciezej o takie ale czasem wybiore sie pod jakies przedszkole
  
 
Uno dostalo nowe zegary - seryjne doprowadzaly mnie do pasji...

  
 
o kurde jaki masz zaje.... kubek
  
 
lol jest z tym kubkiem bo nikt nie chce z niego pic jak przychodzi
  
 
tez bym nie chcial pic z Twojego kubka
P.S. w avatarze dzem a kubek ich troje
  
 
tak to jest jak ma sie 10 kubkow po kawie i za daleko do kuchni zeby umyc pozniej chowa sie je do szafy i raz na tydzien znosi po cichu na dół

zajecie na dlugie zimowe wieczory :


[ wiadomość edytowana przez: cypherius dnia 2006-10-15 20:36:28 ]
  
 
Koniu very nice CRXik Kolorek ładny, tylko rzeczywiscie zmulony troche jak na 109ps... ale zalozysz jdm'a to sie moze odetka.
co masz w nim z elektryki?klime ci sie udalo dorwac?
kiedys szukalem wlasnie tego modelu tylko z silniczkiem b16a2(ew ~a1)ale niestety sie nie udalo i skonczylem na b16a2 w budzie cifa/profil/ale chyba nie moge narzekac bo wyposarzenie lepsze civic oferuje... No tylko ze klimy brak
daj foto srodka
  
 
Cytat:
2006-10-17 11:14:36, MikeVTi pisze:
Koniu very nice CRXik Kolorek ładny, tylko rzeczywiscie zmulony troche jak na 109ps... ale zalozysz jdm'a to sie moze odetka. co masz w nim z elektryki?klime ci sie udalo dorwac? kiedys szukalem wlasnie tego modelu tylko z silniczkiem b16a2(ew ~a1)ale niestety sie nie udalo i skonczylem na b16a2 w budzie cifa/profil/ale chyba nie moge narzekac bo wyposarzenie lepsze civic oferuje... No tylko ze klimy brak daj foto srodka



Elektryki w nim brak prócz szyberdachu i elektrycznie regulowanych świateł. Wiem że były wersje z klimą i elektrycznie sterowanymi szybami i lusterkami na takim panelu połączonym razem z klamką, u mnie jest jednak na korbki .
Pewnie szukałeś wersji crx vtec ( ee8 ) - bo w budzie ed9 silniki b16 nie wystepowały. Ja nawet o nim nie myslalem ze wzgledu na koszt części...zresztą co tu dużo mowic jak kupowałem dupowóz to nawet nie myślałem o crxie. Fotek srodka nie mam; całkowita seria.

a ze zmulony to jak napisałem... wydech ma takie zweżki ze pewnie palca nie wsadze na zagięciach rur.
Zrobie fotki jak bede zmieniał wydech
pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: Koniu dnia 2006-10-19 10:42:17 ]
  
 
To i ja sie pochwale:
Honda civic, rok:1989, Sedan, 4 drzwi
SILNIK: D16A6 1,6 16v seryjnie 110KM
2 szeregowe strumienice, końcowy wydech seria
el. wszystkie szyby, lusterka, szyberdach
6 biegowa skrzynia, napęd 4X4
4X tarcze, z przodu wentylowane
kierownica rególowana
wspomaganie kierownicy











  
 
straszną masz dzióre po radiu chcesz Sonyiaka ze zmieniarą na 10 cd??

ech , a kant na żyletki...
  
 
no no widze ze Honda coraz bardziej wchodzi na salony
a ja nie moglem kupic crxa