Xxx[Adus20]xxx - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak.
  
 
tak, tylko ze policja byla ale w sumie tak jak by jej nie bylo, koles przyznal sie do winy i napisal na sowiadczeniu ze nie dostosowal predkosci do warunkow na drodze, wiec pewnie nie bedzie z tym problemu
 
 
Czyli w zasadzie teraz jak się nie doczepi rzeczoznawca to już będzie po sprawie Nie wiem co on może nabruździć. Bo jak Koleś który Ci wjechał w tyłek by się uparł, mógłby zrobić z Ciebie sprawcę i nie miałby z tym dużo problemu. Teraz pytanie czy rzeczoznawca nie zacznie się rzucać chcąc uniknąć wypłaty odszkodowania. Kwestia ile on może nabałaganić, jakby co.
  
 
hmmm, moje dzanie jest takie, skoro sprawca przyznal sie do winy i jest to na pismie to zeczoznawca co moze zrobic, on tylko ma wyliczyci wyplacic
 
 
Jak pisałem nie wiem, może masz rację że nie jest w stanie już nic zdziałać. Tylko taka obawa przyszła mi od razu do głowy Tak czy siak powodzenia
  
 
Fura super,już wczesniej widzialem w twoim profilu ten statek,ale szkoda ze ci w d.... wjechali Troche szkoda,żeby go na części sprzedać,tymbardziej,że tyle pracy i czasu w niego włożyłes.Pzdr
  
 
Przykra sprawa ale moze odszkodowanie jakos pokryje straty , szkoda ta ładnego auta
  
 
adus20 przykro mi bardzo z powodu twego esi...co dalej jakie plany ? czyżby znowu esi...i czy wreszcie będzie RS...bo silnika 2000 /150km ...chyba nie zdążyłeś wciepać....
  
 
a wiec jak juz niektorzy wiedza kupilem nowe autko, jest to bardzo piekny escorcik mk7 i to co zawsze chcialem RS 2000 "Sauber", autko jest w dobrym stanie, niedlugo wrzuce fotki i wicej danych
 
 
no to wrzucaj foty
  
 
A ja napisze, że miałem okazję nim jeździć zanim Aduś go kupił i na prawdę pięknie ciągnie
  
 
panowie i panie, chce podlaczyc dodatkowe wskazniki mianowicie voltomierz, temperature wody, tem oleju i cisnienie oleju, moj silnik to rs 2000 macie pomysly gdzie i jak je podlaczyc, oprocz voltomierza oczywiscie
 
 
Cytat:
2007-11-30 16:22:15, Adus20 pisze:
panowie i panie, chce podlaczyc dodatkowe wskazniki mianowicie voltomierz, temperature wody, tem oleju i cisnienie oleju, moj silnik to rs 2000 macie pomysly gdzie i jak je podlaczyc, oprocz voltomierza oczywiscie


jakto gdzie podłaczyc? do czujników.
  
 
z temp wody oi oleju bedzie ciężko bo ciśnienie oleju z czujnika podłaczysz na zegar i będzie działać a tem to już musisz dodatkowe czujniki wstawiać
  
 
no mam dodatkowe wskazniki oraz czyjniki do niech, voltomierz to bezproblemowo, tem wody chyba przetne waz i wstawie kawalek rurki w spawana nakretka pod czujnik, ale gdzie i jak podlaczyc czujnik cisnienia oleju no i temperature oleju bo chyba nie bylo fabrycznie takich czujnikow ???
 
 
najprosciej jest kupic podkladke pod filtr oleju i tam sa 4 wejscia na czujniki!! wedlug mnie najlepsze bo nie trzeba kombinowac gdzie w blok wkrecic itd... KLIK
  
 
czujnik ciśnienia oleju jak dobrze rozumiem to chcez podłączyć taki analogowy zegar???? jeżeli tak to odłącz i wykręć oryginalny czujnik i za pomocą węzyka boć rurki podłączasz manometr w to miejsce i bedzie Ci pokazywał jakie masz ciśnienie ,a co temp oleju to nie wiem jak to rozwiązac
  
 
Cytat:
2007-11-30 17:57:39, cinus pisze:
czujnik ciśnienia oleju jak dobrze rozumiem to chcez podłączyć taki analogowy zegar???? jeżeli tak to odłącz i wykręć oryginalny czujnik i za pomocą węzyka boć rurki podłączasz manometr w to miejsce i bedzie Ci pokazywał jakie masz ciśnienie ,a co temp oleju to nie wiem jak to rozwiązac


czujnik na dwa wyjścia i po sprawie. miałem taki u siebie
  
 
Cytat:
2007-11-30 17:57:08, beniobb pisze:
najprosciej jest kupic podkladke pod filtr oleju i tam sa 4 wejscia na czujniki!! wedlug mnie najlepsze bo nie trzeba kombinowac gdzie w blok wkrecic itd... KLIK



poprawiony klikacz
  
 
no dobra ale czy temperatura oleju bhedzie taka sama na filtrze jak w misce olejowej i bloku silnika ??