Xxx[Adus20]xxx - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
balem sie ze trzeba bedzie blotniki naciagac, ale aluski weszly na styk
 
 
ja mam trochę niżej i muszę... ale czego się nie robi żeby je mieć
  
 
teraz tylko swap na 2.0 i bedzie prawdziwy samochód
  
 
Cytat:
2006-12-27 17:58:26, ToFastMKIV pisze:
teraz tylko swap na 2.0 i bedzie prawdziwy samochód



tak bedzie swap ale to dopiero na wakacje
 
 
kupilem lusterka M3 ale prosze o rade ktore zostawic, oryginalne czy M3, oczywiscie beda w kolorze auta, sork iza jakosc zdjec ale cos mi sie aparat poprzestawial





[ wiadomość edytowana przez: Adus20 dnia 2006-12-31 17:50:54 ]
 
 
ja tam mysle ze ziemniaki do ziemi, księża na księżyc a M3 do M3
  
 
zwykłe..
  
 
Cytat:
2007-01-01 12:49:16, kaes pisze:
ja tam mysle ze ziemniaki do ziemi, księża na księżyc a M3 do M3



heee, dobre
  
 
Powiedz no Adus20, jakie opony tam dostałeś na tych felgach? Sam chciałem kupić te koła tylko ze względu na opony, bo gostek mówił, że nówki, ale jakoś nie ufałem do końca tej ofercie. Przecież same nowe opony dobrej marki w tym rozmiarze, to koszt ok. 1300-1600 zł za komplet. Bałem się, że albo niby nowe (leżały w garażu przez 2-3 lata), albo jakieś niemarkowe lub co gorsza "chińczyki". No to jakie te opony dostałeś?
  
 
cudeńko. pięknie zrobione podświetlenie gałek od nawiewu. w jaki sposób to zrobiłeś?
  
 
to jest na szybkosci robione w tuning car studio, jak bede mial wiecej czasu to zrobie w corelu







moze macie jakies inne propozycje jak go przemalowac ??
 
 
z malowaniem lepiej daj spokój, ewentulanie z Twoich propozycji to czarny
Fajne autko, duzo włożonej pracy, ekstra felgi, jednego tylko nie zniose badlook w mk7 Jakkolwiek bylby zrobiony.
  
 
Napewno nie czerwono-niebieski Ślicznie wygląda czarny, i ten biało-niebieski, ale ja bym przerobiła bardziej na perłowy albo srebrny
  
 
ale ktory bialo niebieski ?? malowany po ukosie czy w poziomie ??
 
 
Mi się nie podoba No chyba, że czarny
  
 
czarny albo ten obok bialo niebieski malowany w poziomie!!!
ale bialy to tylko perlowy i to najlepiej taki co wychodzi z niego blekit.
ps.zobacz u mnie w profilu jak ja sobie pomalowalem autko.
  
 
Cytat:
2007-02-05 19:39:52, Pawel_AMG pisze:
Mi się nie podoba No chyba, że czarny



No tego to się Paweł po Tobie nie spodziewałem,myślałem ,że doradzisz aby adus pomalował auto na jedyny słuszny kolor czyli biały

A tak na poważnie Adus jak dla mnie to tylko w grę wchodzi czarny,reszta to ........
  
 
jak na kolorowo to tylko malowanie Repsola takie dziwne wynalazki za mną nie przemawiają...

krótko mówiąc czarny
  
 
ja bym tak z kolorami nie eksperymentowal ale ten pod czarnym jest niezły (biała - niebieski)! No i białe fele zwłaszcza w takim rozmiarze robia robote
  
 
tylko czarnulek wiecej wogole nie wchodzi w gre