Xxx[Adus20]xxx - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hehe, no niech wam bedzie, autko bede naprawial, poniedzialek, wtorek jestem umowiony z blacharzem, pozniej bedzie wsadzony silniczek jak juz wiadomo 2,0 ( przeciez nie kupowal bym 17 do essa 1,3), autko dostanie nowy lakierek, a na allegro taki kit pocislem ze sie nie oplaca naprawiac i sprzedaje, za duzo kasy i czasu wlozylem zeby sprzedac moje malenstwo=PPP, mimo ze krokowy sie psuje i czasami inne pierdolki ess dalej mi sie podoba
 
 
Cytat:
2007-02-22 19:19:03, Adus20 pisze:
(...) przeciez nie kupowal bym 17 do essa 1,3 (...)



Fryś kupił...
  
 
Cytat:
2007-02-22 19:27:06, zenq pisze:
Fryś kupił...

ale frys mial stozek , a tak powaznie to ja chce jezdzic a nie kulac sie
 
 
dzisiaj moj essik poszedl do klepania, za tydzien biore sie za zawieszenie i silnik, no i pozniej tylko pomalowac
 
 
Cytat:
2007-02-12 20:12:44, Adus20 pisze:
jak by ktos chcial to tu jest do sciagniecie filmik z flasmer kitem w moim aucie http://download.yousendit.com/85AB08516E390D2E




chcialem obejrzec a tu niespodzianka:
"The file associated with this link has expired...... file link is only valid for a certain number of days or a limited number of downloads, whichever occurs first"
wrzuc jeszcze raz bo limit sie skonczyl
  
 
no jako ze auto mialo kapitalny remont i jest juz gotowe to pare fotek dla tych co niewidzieli a chca zobaczyc





[ wiadomość edytowana przez: Adus20 dnia 2007-06-06 08:30:15 ]
 
 
ZAJEB........ WYGLĄDA ,no no musze koledze pogratulowac efektu prezencja kosmicznie fajna , mimo że czarny a nie akwamarynowaty to super rewelacja gratulacje efektu. no a felga to najleopsza jaka może byc
  
 
Gratulacje za caloksztal, bardzo ladny ess, widac duzo wloznej pracy i zapalu

Jesli mialbym sie do czegos przyczepic, to jedynie dokladka pod przedni zderzak jakos mi nie pasi.
  
 
Bardzo ładnie Gdyby nie te neony, to naprawdę bardzo gustowny samochodzik Ale jak są wyłączone, to nie ma się do czego przyczepić
  
 
Cytat:
2007-06-06 09:17:13, Pawel_AMG pisze:
Bardzo ładnie Gdyby nie te neony, to naprawdę bardzo gustowny samochodzik Ale jak są wyłączone, to nie ma się do czego przyczepić



neonki to tylko na zloty i inne imprezy, normalnie ich nie uzywam
 
 
Jak dla mnie auto naprawdę świetne, wielkie gratulacje za prace i wysiłek, opłacało się! pozdr.
  
 
autko fachowe felga super tez taka kupuje do mojego czarnucha jedynie dramacik z neonami szybcy i wsciekli
  
 
Ładnie, ładnie!! Jak będę przemykał przez Mikołów (a czasmi się zdarza) to będę się rozglądał może zobacze to cudo.
A te neony rzeczywiście beeee, nie używaj ich za często bo psują image twojego auta
  
 
Jak dla mnie pełna rewelacja, bardzo bardzo misie podobuje Tylko już Cię Aduś tak daawno prosiłam - wywal tego neona (lub przynajmniej go nie włączaj ).
  
 
a tu mala lista modyfikacji
-chrobowe obwodki zegarow
-biale zegary (własny wzór)
-bialy zegarek (wlasny wzór)
-niebieskie podswietlenie :
-deski rozdzielczej
-zegarka
-podsufitowki
-przycisków
-nóg
-podwozia
-stroboskopy
-bad look
-przyciemnione wszystkie szyby (75%)
-przyciemnione tylne reflektory i kierunkowskazy
-przyciemnione ramki przednich reflektorow
-tylni spojler
-zderzak z halogenami
-dokladki progowe
-dokladka przedniego zderzaka
-dokladka tylnego zderzaka
-tlumik końcowy
-blenda na przedniej szybie pod kolor auta
-allufelgi 205/40 r17
-tarcze i bebny w kolorze czerwonym
-obnizony: przod -40 :tyl -40
-flamer kit ( ogien z ruły)
-przelotowy caly uklad wydechowy
-elektryczne szyby

Audio:
radyjko DVD z wyswietlaczem 3,5" ( mp3,mp4, dvd, TV, jpg itd itp
glosniki przod odseparowany zestaw
- gwizdki Hertz HT 18
-glosniki przod Hertz ESK 130
-glosniki tyl Hertz ECX 69

Przyszle modysikacje:
-obicie srodka biala skora
-zabudowanie bagaznika
-monitorek 7" na deske rozdzielcza
-konsola do gier
-SWAP na 2,0
 
 
super autko
  
 
Cytat:
2007-06-06 11:27:42, Adus20 pisze:
a tu mala lista modyfikacji -chrobowe obwodki zegarow -biale zegary (własny wzór) -bialy zegarek (wlasny wzór) -niebieskie podswietlenie : -deski rozdzielczej -zegarka -podsufitowki -przycisków -nóg -podwozia -stroboskopy -bad look -przyciemnione wszystkie szyby (75%) -przyciemnione tylne reflektory i kierunkowskazy -przyciemnione ramki przednich reflektorow -tylni spojler -zderzak z halogenami -dokladki progowe -dokladka przedniego zderzaka -dokladka tylnego zderzaka -tlumik końcowy -blenda na przedniej szybie pod kolor auta -allufelgi 205/40 r17 -tarcze i bebny w kolorze czerwonym -obnizony: przod -40 :tyl -40 -flamer kit ( ogien z ruły) -przelotowy caly uklad wydechowy -elektryczne szyby Audio: radyjko DVD z wyswietlaczem 3,5" ( mp3,mp4, dvd, TV, jpg itd itp glosniki przod odseparowany zestaw - gwizdki Hertz HT 18 -glosniki przod Hertz ESK 130 -glosniki tyl Hertz ECX 69 Przyszle modysikacje: -obicie srodka biala skora -zabudowanie bagaznika -monitorek 7" na deske rozdzielcza -konsola do gier -SWAP na 2,0


bardzo ambitnie i tak trzymac


[ wiadomość edytowana przez: RemikGT dnia 2007-06-06 12:17:48 ]
  
 
piknie...tylko te neony

ale pozatym piknie
  
 
no pikne panie...
  
 
neony i brak gleby a pozatym pieknie