Xxx[Adus20]xxx - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-06-06 14:17:51, fryszard pisze:
neony i brak gleby a pozatym pieknie



on jest zglebiony, tylko przy 17 calosc poszla do gory
 
 
Neony i flamer kit wywalić!!!!

Swoją drogą jak wczoraj gadaliśmy pod moja pracą, to okazało sie, ze kilka osób kojarzy Twoje auto i wszyscy sie śmiali z tego flamera.
  
 
Cytat:
2007-06-06 22:05:23, Snale pisze:
Neony i flamer kit wywalić!!!! Swoją drogą jak wczoraj gadaliśmy pod moja pracą, to okazało sie, ze kilka osób kojarzy Twoje auto i wszyscy sie śmiali z tego flamera.

roznie to bywa, ja zas sie spotykam z innymi komentarzami, ludzie podchodza i sie pytaja co i jak ze fajnie to wyglada itp
a po 2 z kad moga kojarzyc, skoro autko od paru dni jezdzi ??

[ wiadomość edytowana przez: Adus20 dnia 2007-06-07 01:38:37 ]
 
 
Bardzo ładne autko Adus , widać że sporo pracy wykonałeś.
Super kolorek, ładne felgi, moje ulubione spojlery progowe, ostatnio widać wysyp badlooków w Mk7 .
Dokładka przedniego zderzaka troszkę kontrowersyjna .

Neony natomiast nie przeszkadzają mi, przecież jak je zgasisz to nie widać, a jak będziesz chciał wyrwać jakąś panienke pod remizą to zapalasz, a wtedy to już wiadomo - za neonami panny sznurami .

Ogólnie duże BRAWA !


[ wiadomość edytowana przez: -OMEN- dnia 2007-06-07 12:53:21 ]
  
 
Cytat:
2007-06-07 01:36:42, Adus20 pisze:
roznie to bywa, ja zas sie spotykam z innymi komentarzami, ludzie podchodza i sie pytaja co i jak ze fajnie to wyglada itp a po 2 z kad moga kojarzyc, skoro autko od paru dni jezdzi ?? [ wiadomość edytowana przez: Adus20 dnia 2007-06-07 01:38:37 ]



Wcześniej też jeździło i też z flamerem.
  
 
gdyby nie wodotryski (neony, stroboskopy, flamer...konsola do gier...) to byłoby całkiem ze smakiem, a tak to pimp my ride i szybcywściekli razem . Bad look wg mnie mógłby być lepiej spasowany i zgrany z resztą. Ja bym wyrzucił boczne listwy.
  
 
Cytat:
2007-06-08 07:49:49, surec pisze:
gdyby nie wodotryski (neony, stroboskopy, flamer...konsola do gier...) to byłoby całkiem ze smakiem, a tak to pimp my ride i szybcywściekli razem . Bad look wg mnie mógłby być lepiej spasowany i zgrany z resztą. Ja bym wyrzucił boczne listwy.



a w czym Ci to przeszkadza ?? tych rzeczy wogole nie widac, jedynie jak sie zalaczy
 
 
Cytat:
2007-06-09 01:11:34, Adus20 pisze:
a w czym Ci to przeszkadza ?? tych rzeczy wogole nie widac, jedynie jak sie zalaczy


nie przeszkadza mi, takie mam po prostu zdanie. Mamy różne gusta i tyle. Wrzuciłeś zdjęcia celem komentarzy i je skomentowałem. Najważniejsze, że Tobie się podoba.
  
 
w zwiazku z tym ze autko mialo dzisiaj wypadek i bedzie kasacja wiec prosze o chwilowe zamkniecie watku, jesli wszystko sie powyjasnia autko bedzie na czesci do sprzedania, pozdrawiam adus
 
 
ooo, szkoda autka
  
 
Osz kurde Adrian..... nic się nikomu nie stało? Szkoda rzeczywiście furki. Mam nadzieję, że nie masz nic do mnie, że Tobie wykrakałem czy coś..... Poza tym domyślam się co czujesz, bo gdybym ja rozwalił swojego to chyba bym wyszedł z siebie.....
  
 
a wiec tak na szczescie nic nkomu sie nie stalo, troche mmni kark boli, daras nie mam nic do Ciebie dzisiaj jadac sobie w mikolowie ulica rybnicka normalna predkoscia kolo godziny 14:30 zauwazylem stojace samochody, wiec tez sie zatrzymalem, zaraz uslyszalem pisk opon, wiec szybko zerknolem w lusterko i zobaczylem czarne auto szybko sie zbilazjace do mnbie, chcialem szybko ruszyc i zjechac na pas obok ale niestety odstep od auta przedemna nie byl na tyle mozliwy wiec wcisnolemchamulec nozny, i nagle bylo du....... jak doszlem do siebie w momencie to wyszedlem z auta wpierdo.... temu za mna 1 ze tak zapierd.. w terenie zabudowanym a 2 za essiego, podeszlem do jecgo auta, cxhwycilem za szmaty patrze a to moj znajomy ale liscie i tak dostal nie wytrzymalem, mowile ze jechal 40 km/h ale to jest nie mozliwe bo naprawde przyjeb.. mi tak mocno ze ja jeszcze uderzylem auto przedemna, no tyl u mnie z prawej strony wyglada jak mk5, przod mniej tragicznie ale tez kijowo, blotniki lekko wypuklone, maska sie dzwigla, pekniety zderzak itp przepraszam za slowa ale bardzo ale to bardzo wkur....zony
 
 
mozesz wrzucic jakies fotki ?
  
 
jutro jak przyjade z pzu to cos wrzuce
 
 
Ale tragedia, tyle pracy, domyślam się co czujesz .
  
 
O masakra Da się reanimować?
  
 
hmmm pawel wszystk osie da reanimowac, tylko kwestia ceny zobaczymy ile mi wyplaca, najwyzej na czesci poleci
 
 
Ladny Escorcik ci wyszedł co do niby braku gleby masz zawieszenie w sam raz na nasze drogi..
  
 
Ja bym się modlił na Twoim miejscu żeby się wszystko nie obróciło przeciwko Tobie ze względu na światła...

Mimo to współczuję straty.
  
 
wojo, chodzi Ci o tylnie swiatla ??