LEPKI - do kogo zostały wysłane + instrukcja naklejania - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pytanie techniczne - czy lepa może byc na nitkach ogrzewania szyby, czy raczej nie powinna...?
Bo inaczej nie zmieści mi się na szybę, a na lakierze to pewnie nietrwałe będzie...
Pozdr. P.
  
 
Cytat:
2006-10-17 12:09:01, pyrekcb pisze:
Pytanie techniczne - czy lepa może byc na nitkach ogrzewania szyby, czy raczej nie powinna...? Bo inaczej nie zmieści mi się na szybę, a na lakierze to pewnie nietrwałe będzie... Pozdr. P.


Pyrek ciężko powiedzieć, ja mam blisko tych nitek a praktycznie na styku i ...zobaczymy potem...
>>KLIK<<

Na E8 miałam też lepkę tego typu na lakierze i trzymała się super więc myślę, że możesz spokojnie naklejać. Ważne żeby miejsce gdzie będziesz naklejał było czyste i suche. Jakby co to mam jeszcze kilka sztuk złotych lepek a jak zabraknie to może zrobimy nową edycję lepek


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2006-10-17 12:28:45 ]
  
 
Cytat:
2006-10-17 12:09:01, pyrekcb pisze:
Pytanie techniczne - czy lepa może byc na nitkach ogrzewania szyby, czy raczej nie powinna...? Bo inaczej nie zmieści mi się na szybę, a na lakierze to pewnie nietrwałe będzie... Pozdr. P.



Można bez problemu.
Gdy kupiłem Swifta, na tylnej szybie przez całą długość, a raczej szerokość szyby była naklejka, w większej części na nitkach ogrzewania szyby.
Jedyne na co trzeba uważać to podczas odklejania naklejek, aby te nitki nie zostały na naklejce.
  
 
Cytat:
2006-10-17 13:21:16, kitza pisze:
Można bez problemu. Gdy kupiłem Swifta, na tylnej szybie przez całą długość, a raczej szerokość szyby była naklejka, w większej części na nitkach ogrzewania szyby. Jedyne na co trzeba uważać to podczas odklejania naklejek, aby te nitki nie zostały na naklejce.


W carinie mialem naklejke na nitkach i nic sie nie dzialo.
  
 
Wlasnie naklejki przyszly , bardzo dziekuje Madziu
  
 
Cytat:
2006-10-18 09:17:52, CzapCzap pisze:
Wlasnie naklejki przyszly , bardzo dziekuje Madziu



super No to i w Irlandii mam swojego przedstawiciela
  
 
A ja dostałem wiadomość z domq, że dostałem list od "jakiejś Magdy ze Śląska" i serię pytań z rządaniem natychmiastowego wyjaśnienia "co to za Magda do mnie listy pisze?"

Znaczy się - lepki doszły
  
 
Cytat:
2006-10-18 13:49:43, kitza pisze:
A ja dostałem wiadomość z domq, że dostałem list od "jakiejś Magdy ze Śląska" i serię pytań z rządaniem natychmiastowego wyjaśnienia "co to za Magda do mnie listy pisze?" Znaczy się - lepki doszły



widać że kocha
  
 
Lepki doszły całe i zdrowe
Na szczęście obyło się bez wyjaśnień
Dziękuję za szybką wysyłkę!
  
 
No to fajnie kurcze mogłam je na allegro wystawiać - dorobiłabym się kilku pozytywnych komentarzy
  
 
Cytat:
2006-10-19 07:17:44, madzia_83 pisze:
No to fajnie kurcze mogłam je na allegro wystawiać - dorobiłabym się kilku pozytywnych komentarzy


No moglas , ja prawie wogole komentow nie mam
  
 
a do mnie nadal nie doszły
  
 
Cytat:
2006-10-23 12:59:00, pankuba pisze:
a do mnie nadal nie doszły



Pankuba nie wiem dlaczego?? tym bardziej że wysyłałam wraz z kilkoma innymi listami i to priorytetem Jak nie dojdą do tego piatku to wysyłam Ci raz jeszcze.
  
 
Dziś wysłałam lepki do Cypka80 i proferorra
  
 
No dziś wreście wysłałam lepki do Miśka II
  
 
Dzięki Madziu
  
 
Cytat:
2006-10-27 09:23:41, madzia_83 pisze:
No dziś wreście wysłałam lepki do Miśka II



Jeeeeeee
  
 
A dla mnie?????????

Madzia podaj na priva nr. konta i kwotę za jedną lepkę od razu przeleję kaskę.
  
 
Cytat:
2006-10-28 16:01:01, Kafi pisze:
A dla mnie????????? Madzia podaj na priva nr. konta i kwotę za jedną lepkę od razu przeleję kaskę.



Cale te info masz w jednym temacie wyzej Tutaj
  
 
Cytat:
2006-10-28 16:01:01, Kafi pisze:
A dla mnie????????? Madzia podaj na priva nr. konta i kwotę za jedną lepkę od razu przeleję kaskę.


Kafi gapo dla Ciebie mam zostawione 4 szt. srebrnych tak jak chciałeś :>

O widzę, że do Miśka juz tez dotarły