Projekt RS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Widze ze coraz wiecej osob chwali sie poczynaniami ze swoimi autkami, wiec i ja nie bede gorszy i postaram sie zamieszczac tu rezultaty mojej tworczosci i wizje ktore wlozylem w autko od polowy kwietnia, autko rozebrane w drobny mak i skladane od nowa, oczywiscie po wykananiu prac blacharskich, a ze jestem idealista to wszytskie podejrzane elementy zostaly wymienione na nowe, tj. nowe podluznice, elementy podlogi, oba progi, oba tylne wewnetrzne i zewnetrzne nadkola, pas przedni i blotnik przedni prawy, auto juz wrocilo z lakierni i powoli skladam, lada dzien fotki jak essi wyglada na chwile obecna



[ wiadomość edytowana przez: mIRCoslaw dnia 2007-01-07 16:23:56 ]
  
 
Ambitny projekcik. Powodzenia .

Ktoś chyba w jakiś krawężnik albo dziurę, zdrowo tym alusem przyłożył.
  
 
czy silnik w momencie robienia zdjecia był jakos podniesiony czy on tak jest wysoko...? bo u mnie po wsadzeniu silnika patrzac z profilu wydae sie ze jest akies 2cm nad błotnikami i niewiem czy sie maska domknie...moj projekt sie ciaaaagnie, ale w tym tyg juz musze wyjechac nie ma bata nawet...

Powodzenia
  
 
OMEN - poszedl bokiem w kraweznik az belka z podluznicami z tylu wypadla ))

Rysiek - silnik u mnie nie byl podniesiony, byl tak jak ma byc i znajomi ktorzy widzieli jak go wkladam do nowej budy i patrzyli ile wystaje nad blotniki tez mowili ze sie nie zmiesci, ale nie ma sie co obawiac, wejdzie ))
  
 
Kolejna porcja fotek

-przymiarka felg jeszcze na zwyklym zawieszeniu


-fotki juz po lakierni, silniczek gada, do zlozenia srodek, oswietlenie i seryjna zawieszke trzeba na gwint zmienic


Jak sie cos zmieni, czyli w wolnej chwili beda nastepne fotki, poszukiwana rozporka przod

pozdrawiam
  
 
gratuluje opon chyba najlepsze jakie do tej pory mialem
  
 
no no no... ladnie ladnie :]
  
 
sie zapowiada ciekawie, powodzenia w pracy...
  
 
Rzeczywiście ładnie się zapowiada Felgi, to chyba orginalne WOLF-y
  
 
Cytat:
2006-10-22 15:11:04, mazzi19 pisze:
gratuluje opon chyba najlepsze jakie do tej pory mialem


a jeździłeś na AVON Z1?
  
 
nowa porcja fotek, jeszcze kilka stylistycznych poprawek z zewnatrz i zalozenie gwinta na przod (na tyle juz jest choc chyba jeszcze nizej zjade)

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
reszta pozniej bo mnie imageshack do rozpaczy doprowadza
  
 
Auto prezentuje sie coraz lepiej, szybko uwijasz sie z robotą .
Felgi śliczne .

Zlikwidowałeś zamki ?

Przód masz faktycznie za wysoko w stosunku do tyłu.
I jeszcze jedno, strzeliłeś tą samą gafe co ja, tzn. zaspawałeś listwe w przednim zderzaku, a te małe przetłoczenia z boku zderzaka zostawiłeś. No chyba, że tak Ci się podoba .

Tak czy siak - Gratuluje !


[ wiadomość edytowana przez: -OMEN- dnia 2006-12-09 21:25:37 ]
  
 
heh...jak już wyjedzie na droge to zapodaj fotki, jak tamtendy będe smigał to rozejrze sie na boki. Niestety mam takich dwóch profesorów z Łańcuta że chyba tam częściej będe zaglądał.
Co do furki to super.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
widze ze Wolfy zagoscily na autku...sam mialem takie na oku ale wybralem wieloramienne


autko ciekawie sie prezentuje....oby tak dalej
  
 
spoko oby tak dalej ,nawet ja po wyspawaniu EVO rozważam ponownie swap żartuje póki co tez rs
  
 
zamki zaspawane, za duzo pracy i pieniedzy wlozone zeby inny wlasciciel forda przyszedl i go przygarnal jest alarm z centralnym, co do zderzakow to nie przypilnowalem lakiernika, mowilem zeby wygladzil a zrobil tak jak widac, ale tragedii nie ma, choc mogloby byc troszke lepiej.

kolejna porcja fotek
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

  
 
Bardzo ladny. Nie myslales aby zalozyc lusterka M3 wedlug mnie daja bardziej agresywny (sportowy) wyglad
  
 
Rene - lusterka jak na chwile obecna draznia mnie najbardziej i przy najblizszej okazji zmienie je na MK VII, nad M3 myslalem ale stwierdzilem ze za duzo aut ma M3 i wybor padl na oryginalne MK VII
  
 
Cytat:
2006-12-10 15:21:26, mIRCoslaw pisze:
Rene - lusterka jak na chwile obecna draznia mnie najbardziej i przy najblizszej okazji zmienie je na MK VII, nad M3 myslalem ale stwierdzilem ze za duzo aut ma M3 i wybor padl na oryginalne MK VII


przeglądając zdjęcia innych użytkowników zdecydowanie jest to najlepsze rozwiązanie... przykładowo u VinCa
  
 
ja tam wole lusterka z MK V i VI sa wieksze i wiecej w nich widac