Projekt RS - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-12-10 16:22:08, _Maly_ pisze:
ja tam wole lusterka z MK V i VI sa wieksze i wiecej w nich widac



dokładnie tak
  
 
to pomaga szczegolnie jak sie nie ma tylnej szyby

mIRCoslaw - widze ze nie dopilnowales lakiernika podobnie jak ja
u mnie zostalo to boczne przetloczenie zderzaka tak samo jak u Ciebie "kreseczka taka" jednak moj zaszpachlowal calkowicie gorne przetloczenie.

U Ciebie zostal kawaleczek wypuklego plastiku... no ale trudno teraz juz sie nie poprawi

ps. Tylko nie walnij grilla srebrnym siatexem, bardzo prosze
  
 
co do grilla to wlasnie nie mam wizji, myslalem nad czarna siatka, wzor taki jak jest oryginalnie w zderzaku miedzy halogenami ta plastikowa
  
 
Cytat:
2006-12-11 19:44:59, mIRCoslaw pisze:
co do grilla to wlasnie nie mam wizji, myslalem nad czarna siatka, wzor taki jak jest oryginalnie w zderzaku miedzy halogenami ta plastikowa



no taki ladny w ksztalcie plasterkow miodu bylby chyba nice
  
 
tez wchodzi w gre cos a'la Kamei, zobaczymy, narazie ze skrzynka walcze
  
 
Dwie fotki juz na glebie, niestety autko brudne, mam juz fotki po myciu tylko kabel od aparatu wcielo :/

  
 
ojj ale bruuuuudas Dawaj fotki z jakiejs sesji jak czysty był...no i foty silnika, a co masz za opone tutaj bo jakas niska... 40?
  
 
opona 205/40/17
  
 
Opona wcale nie jest niska... jest taka jaka powinna być

mIRCoslaw ewidentnie mi tu progów i dokładki pod zderzakiem brakuje... jakoś tak mimo gleby wydaje się wysoki.
  
 
kauczuk sa juz progi + dokladki tylnego zderzaka + spoiler na klape z pakietu RS, ale zaloze dopiero na wiosne bo w zimie roznie moze byc zapraszam rowniez do profilu
  
 
no to teraz wszystko cacy
  
 
Cytat:
2007-01-07 16:47:27, RysiekLBN pisze:
ojj ale bruuuuudas (...)



mojego nie widziales ;p
  
 
Witam wszystkich jestem nowy na forum i widze ze niezle tez tu wynalazki macie kolega fajnie bardzo zrobil Rs-a szacuneczek a pytanie ile to trwalo i ile posadziles go na glebie pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-01-09 20:29:38, Przypal pisze:
Witam wszystkich jestem nowy na forum i widze ze niezle tez tu wynalazki macie...



to ty jeszcze malo widziales
  
 
Cytat:
2007-01-09 20:55:50, pytlar pisze:
to ty jeszcze malo widziales



oj niestety durzo jak na przyklad na matadorze to tam bylo wiele wynalazkow na czechach
  
 
przypal - trwalo to jakies pol roku ale robione tylko w wolnych chwilach, ale nie ukrywam ze czasem jak zaczalem robic kolo 18 to konczylem o 3 w nocy, ciezko mi powiedziec ile jest teraz posadzony bo zawieszenie mam gwinta H&R'a z regulacja od -20 do -80, tak na oko patrzac to jest mniej wiecej do polowy zjechany, na wiosne sprobuje nizej
  
 
RS miały z tyłu bębny ? ;]
  
 
on jest po swapie


[ wiadomość edytowana przez: RysiekLBN dnia 2007-01-11 23:34:15 ]
  
 
Cytat:
2007-01-11 23:33:03, RysiekLBN pisze:
on jest po swapie [ wiadomość edytowana przez: RysiekLBN dnia 2007-01-11 23:34:15 ]



aj sorry sorry, ale tarcze to by można dać jak fundusze pozwolą
  
 
a kieruneczki zółte zostaną?
tak poza tym ok