BERG CUP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kalendar este nie je definitivny. budem informovat. no Ostra luka /Zvolen/ v seriali bude na 100%. spanie sa rozne hotel,motel,namiot v depe...
  
 
na ilustraciu : nase forum Berg cup 2006:
http://www.126fan.sk/forum126/read.php?f=3&i=8409&t=8409
  
 
No ja mam nadzieje że uda sie wszystko i pojawie się na zlocie w Zvoleniu jesli auto sie poskłada.....
  
 
Cytat:
2006-10-21 21:51:54, 3zeR_MDS pisze:
ja sie pisze, mowcie kiedy. jak z przejazdem przez granice na sztywnym?


Nie ma problemu - jechalem w zeszlym roku w ten sposob. Na granicy zapytali tylko czy tak mozna, wiec od razu na pewniaka trzeba odpowieziec ze mozna. Zreszta w ktoryms watku podalem wyciag z przepiusow dotyczacych holowania innego samochodu i taki sam wyciag mialem ze soba na wszelki wypadek. Mozesz ciagnac smialo.
  
 
zlot Slowakia a Berg cup nie je to samo ! Berg cup je serial !
  
 
Cytat:
2006-10-24 18:35:13, Zuraw pisze:
Nie ma problemu - jechalem w zeszlym roku w ten sposob. Na granicy zapytali tylko czy tak mozna, wiec od razu na pewniaka trzeba odpowieziec ze mozna. Zreszta w ktoryms watku podalem wyciag z przepiusow dotyczacych holowania innego samochodu i taki sam wyciag mialem ze soba na wszelki wypadek. Mozesz ciagnac smialo.


no to panowie jedziemy :] mam nadzieje ze zbierze sie wieksza ekipa :]
  
 
skladam motur na przyszly rok pomalu wiec bede robil wszystko zeby sie zjawic, tylko pilotka mnie moze pobic za to ...
 
 
No jak seria i zalerzy jakie terminy to ja też bym się pisał
  
 
terminy dodam okolo 25.11.2006
  
 
Zuraw ! ozvi sa mi na GG . potrebujem s tebou hovorit !
  
 
uz sa vsetky informacie o sezone 2007 v angelskom jazyku na adrese :http://www.slovackykopec.cz/ - sekcia BERG CUP 2007
  
 
To all drivers which want to race at Bergcup!! Its important to
sign for the 2007 season at ifficial Bergcup site-www.slovackykopec.cz and choose free starting number (at the left side of site) Because there will be a lot of drivers and drivers
which will be dont registered will be at races only as substitute.At every race will have priority registered drivers.
After sending registration you will receive by pay check for price 300,- CZ starting numbers
and free entry card for driver and 2 persons at every race at track and to racing areal .
  
 
Cytat:
2006-11-20 23:35:40, Matuska pisze:
To all drivers which want to race at Bergcup!! Its important to sign for the 2007 season at ifficial Bergcup site-www.slovackykopec.cz and choose free starting number (at the left side of site) Because there will be a lot of drivers and drivers which will be dont registered will be at races only as substitute.At every race will have priority registered drivers. After sending registration you will receive by pay check for price 300,- CZ starting numbers and free entry card for driver and 2 persons at every race at track and to racing areal .



Can you give email address to send the registration?
  
 
Cytat:
2006-10-25 10:20:10, Matuska pisze:
Zuraw ! ozvi sa mi na GG . potrebujem s tebou hovorit !


Nemozem - nemam v domu internetu! Pis na moj mail mi.zurawski@wp.pl

[ wiadomość edytowana przez: Zuraw dnia 2006-11-22 21:04:43 ]
  
 
email registration : stanislav.firtl@seznam.cz
  
 
Matuska please send me your GG because i have some questions about cup and car preparation...
  
 
GG 3776999. mozes pisat polsky
  
 
czyli z tego co zrozumiałem najpierw naeży dokonac jakiś wpłat a dopiero potem się zapisywać na te eliminacje czy tak????
  
 
tak
  
 
ja juz wszystko wiem od matuska.

zapisujesz sie i placisz za o ze jestes na liscie ludzi ktorzy maja pierwszenstwo w zapisie na eliminacje
nie wazne na ktora z 14 eliminacji przyjedziesz, zawsze jak przyjedziesz masz pewnosc ze wystartujesz. bez tego jestes na takiej jaby liscie rezerwowych