BERG CUP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czyli trzeba najpierw wpłacić to może byśmy się zgrali i wszyscy bliskie nuimery wybrali?? 300koron to 30 złotych tak? wiec w sumie to nie jakies wieksze pieniadze
  
 
Cytat:
2006-11-23 20:08:51, Yankee pisze:
czyli trzeba najpierw wpłacić to może byśmy się zgrali i wszyscy bliskie nuimery wybrali?? 300koron to 30 złotych tak? wiec w sumie to nie jakies wieksze pieniadze


tak dokladnie tak jak mowisz, kto sie pisze?
  
 
Ja bym się pisał nigdy nic niewiadomo może jakiś fiat wpadnie mi w ręce bo korci mnie zeby cos pojezdzic
  
 
chłopaki ja mysle ze jest to impreza na ktora warto przyoszczedzic troche grosza i pojechac. mowicie ze zle sie dzieje w klubie, pokazmy ze jestesmy nadal silnym klubem i wystawmy mocna ekipe, Matuskowi bardzo zalezy zeby bylo duzo malców bo klasa 126p tam startuje dopiero w przyszlym roku. Obiecalem mu ze przyjedzie z polski conajmniej 10 malcow i mam nadzieje ze tak sie stanie. Nie sa to jakies wielkie koszty, szczegolnie dla ludzi z poludnia polski zeby nie uciulac troche i nie pojechac bo chyba bedzie warto
  
 
Cytat:
2006-11-23 20:21:16, 3zeR_MDS pisze:
chłopaki ja mysle ze jest to impreza na ktora warto przyoszczedzic troche grosza i pojechac. mowicie ze zle sie dzieje w klubie, pokazmy ze jestesmy nadal silnym klubem i wystawmy mocna ekipe, Matuskowi bardzo zalezy zeby bylo duzo malców bo klasa 126p tam startuje dopiero w przyszlym roku. Obiecalem mu ze przyjedzie z polski conajmniej 10 malcow i mam nadzieje ze tak sie stanie. Nie sa to jakies wielkie koszty, szczegolnie dla ludzi z poludnia polski zeby nie uciulac troche i nie pojechac bo chyba bedzie warto


prawdziwe trasy,profesjonalne przygotowanie,duuużo ludzi i autek,
a to wszystko bez homy,jakichś durnych wymagań,w cenie zwykłego kręcioła...
pzm sie chowa,rwd....700zł wpisowe,homy...
zapowiada sie baaardzo Ciekawy sezon(ma być 3-5kantów z pl )
  
 
OOOooo to widze że ekipa będzie mocna!
  
 
Cytat:
2006-11-23 20:36:38, Yankee pisze:
OOOooo to widze że ekipa będzie mocna!


mocniejsza niz myslisz Ja juz sie zapisalem, komu mam wplacic te 300 koron i czy to czeskie czy slowackie korony?
  
 
Cytat:
2006-11-23 21:56:46, krist7 pisze:
mocniejsza niz myslisz Ja juz sie zapisalem, komu mam wplacic te 300 koron i czy to czeskie czy slowackie korony?


przyjda ci papiery pocztą
  
 
jak coś kibole też bedo nie kwestia dogadania itd.
  
 
kurde dlaczego mam tak daleko??

pojechalbym miniaczkiem sie pokazac ;/
  
 
no to ja tez sie wstępnie pisze, czyli jak to sie zapisujemy kazdy sam osobno czy jakos grupowo?????
  
 
Cytat:
2006-11-24 01:09:36, kaza pisze:
no to ja tez sie wstępnie pisze, czyli jak to sie zapisujemy kazdy sam osobno czy jakos grupowo?????


grupowo zeby miec numery obok siebie, zrobmy jakas liste i jak sie zbierze troche osob to sie zapiszemy wtedy.

1.3zeR
2.Yankee
3.Kaza
4. ....


dopisywac sie
  
 
prosze dodajcie Wojciech Walczak.
  
 
Spawna_ad też można wpisać Powiedzcie mi tylko czy mój swap podejdzie bo czytam tam w regulaminie że silnik musi być tego samego koncernu ale czy może być malar z silnikime z punto??

[ wiadomość edytowana przez: Spawn_ad dnia 2006-11-24 22:46:01 ]
  
 
a tam niema przpadkiem tak ze wtedy daja ci do klasy H1 ? czy jak tam jako wyscigowka? ja mysle ze bez problemu to przejdzie tak mi sie wydaje
  
 
ja przyjade napewno ale w char. kibola
  
 
spora ekipa szykuje sie też pod skrzydłami squadry,więc będzie sporo znajomych.

pterock a masz dresik i pałe odpowiednich rozmiarów żeby być kibolem?
  
 
a jak to bedzie tzn ludzie beda puszczani wg numerów startowych? czy jakos beda to dzielic na klasy itp bo jak mnie puszczą przed takim marem to on mnie zaraz dogoni i jeszcze bokiem mnie bedzie wyprzedzał....
  
 
mam duza palke myslalem ze to wystarczy
  
 
Cytat:
2006-11-24 23:28:03, Yankee pisze:
a jak to bedzie tzn ludzie beda puszczani wg numerów startowych? czy jakos beda to dzielic na klasy itp bo jak mnie puszczą przed takim marem to on mnie zaraz dogoni i jeszcze bokiem mnie bedzie wyprzedzał....


no,no... chyba że zanabedziesz ten "nowy" motor
a pozatym ja sie na honde przesiadam

pterocku.. a będziesz nią wymachiwał?