Polonez 1,5 - rocznik 1987 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hmm.....PIĘKNIE KURWA PIĘKNIE!
  
 
mam nadzieje że zostawiłeś sobie szafe z wakuometrem?
  
 
A szybe brazowe tez juz nie ma?

Kiedy kupujesz kolejny Poldek?
  
 
Witam

tak szafa z wakuometrem oczywiscie zostala , tak jak i kierownica i stabilizator od Rekorda,a takrze znaczek z atrapy .Szyby mozliwe ze odzyskam bo nabywca poldka boi sie ze policja bedzie go za nie dreczyc powiedzialem mu ze mam biale szyby i jak chce to za niewielkie pieniadze mu je wymienie ,ale jak brazowki u mnie zostawi

Dzis kupilem auto . Nie jest to polski produkt i niestety ma przedni naped.Poldka zawsze bede mile wspominal.

Pozdrawiam
  
 
Ehhhhhhhhhhh szkoda auta a takie miały być przemiany niestety się nie doczekał i jak piszesz że już dostał w bok to i żywot nie za długi
  
 
Cytat:
2006-11-27 23:25:41, Atek pisze:
Witam tak szafa z wakuometrem oczywiscie zostala , tak jak i kierownica i stabilizator od Rekorda,a takrze znaczek z atrapy .Szyby mozliwe ze odzyskam bo nabywca poldka boi sie ze policja bedzie go za nie dreczyc powiedzialem mu ze mam biale szyby i jak chce to za niewielkie pieniadze mu je wymienie ,ale jak brazowki u mnie zostawi Dzis kupilem auto . Nie jest to polski produkt i niestety ma przedni naped.Poldka zawsze bede mile wspominal. Pozdrawiam



Dobrze, jak masz szyby u siebie, daj znac, bo jestem zainteresowany zakupu. Dzieki!

Powodzenie z nowym samochodem a mam nadzieje ze wrocisz do FSO w najblizszem przyslosci!
  
 
Witam ponownie

moje byle auto nadal zyje i jest na sprzedaz.Pas przedni jak i drzwi zostaly naprawione,inne podzespoly sa w stanie dobrym nic nie stuka biegi nie wyskakuja most nie wyje.Jak ktos jest zainteresowany to piszcie do mnie lub do wlasciciela na gg3482490
  
 



Sa to jedne z ostatnich fotek tego samochodu ktory stanie sie dawca wszystkich podzespolow dla innego Polda.

[ wiadomość edytowana przez: Atek dnia 2007-10-08 23:23:50 ]
  
 
Dalczego dawca? przeciez on sam jest w dobrym stanie??
nierozumiem niektorych ludzi naprawde
  
 
albo ktoś pali gumę co start, albo autko bierze sporo oleju... (do takich wniosków doszedłem jak zobaczyłem tyle dymu na fotach)
  
 


  
 


Praktycznie wsztstkie czesci lacznie z boczkami i fotelami zostala przelozona w innego Poloneza

  
 
Takie zycie po zyciu, dobre i to chociaz akwarium bardziej klimatyczne było.