SPRZEDAM - ODDAM - Strona 98

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2017-10-19 22:53:00, andrzej_krakow pisze:
Sprzedam fotele + kanapa z oparciem do 2105 w stanie całkiem niezłym, typowy skaj z 2105 w kolorze bezowym. Do odbioru w Cieszynie lub w Warszawie ( mogę przywieźć w II połowie listopada). cena symboliczna - 100 PLN. Ew. w ramach wymiany mogę zamienić na dól silnika ( bez głowicy - nie potrzebuję) z obojętnie jakiego klasyka Stan techniczny obojętny, może być złom, może być zdekompletowany: bez korbowodów, miski, pompy oleju, wałka pośredniego itp - po prostu blok z zamontowanym wałem i kołem zamachowym.



Nikt nie chce siedzeń z 2105?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Sprzedam komplet Sachs do 2105/2017 pomalowane na żółto (przeze mnie) przebieg około 800km w tym trasa do Zakopanego.
Kupiłem do rajdówki ale są za miękkie, natomiast świetnie jeździło się na nich na co dzień. Nie były na żadnym rajdzie, nie upalane, robiłem na nich docieranie silnika. Cena za nowy kpl 400zł ja oddam 200zł z wysyłką.
kod produktu
170 580
170 579
tymon15cb@op.pl
  
 
Sprzedam kanapę do 2105, ciemny granat, welur nie skaj.
Znajdą się również i fotele do 2105/04 a także do 2107.
  
 
Cytat:
kali1234 pisze: ... do sprzedania łada samara 1500 ... blacharka do roboty ...


za dwa i pół koła ?
przesadziłeś panie z tą ceną biorąc pod uwagę że auto jest pognite dookoła
  
 
chyba zaczyna już rdza wychodzić spod tego nowego lakieru bo cena też już spadłą o dwa koła
  
 
Łada 2107 1500 '89 z klatką zgodną z załącznikiem J, z zastrzałami do kielichów, koła na szpilkach, zawieszenie wyposażone w tuleje ertalonowe ( koszt 1500 zł), zawieszenie pomalowane na kolo pomarańczowy z palety KTM, po blacharce, dużo dodatkowych części, kontakt tylko telefoniczny, proszę o poważne oferty.


https://www.olx.pl/oferta/lada-2107-kjs-rally-sprint-klatka-rajdowa-CID5-IDqbSn1.html
  
 
Sprzedam dwie nieskończone projekty jedna 2107 i 2103 oba auta rozebrane. 2107 przygotowana pod swap 1.4 Rover a w 2103 siedzi 1500s. Posiadam bardzo dużo części do tych aut jak np dwa komplety zawieszenia nowego na poli, wózek pod moglownice, nowe przekładnia do 2103, owiewki, żaluzje za dużo pisania jak cos to pw.
  
 
sprzedam czesci lada 2107 silnik 1,3 300zl 1,5 300zl skrzynia 4 200zl wąs zwrotnicy krotki pod maglownice golf 3 150zl aluski 13stki 5szt 200zl aluski 14stki 4 szt 250zl i wiele inych tel789414906
  
 
Pokażesz zdjęcie alufelg 13?
  
 
Felga 13 z FSO, taki wzor

  
 
Calkiem niezobowiązująco, nie ma ktos ochoty na zamianę 05 na Samarke 3d z dobrą (niezgnitą) buda? Silnik może być szmelc.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Witam
jestem w posiadaniu nowego zderzaka do Łady 2103 jest ktoś chętny ? Ceny nie podaje bo sie nie orientuje po ile chodzą.
  
 
Cytat:
2017-11-24 17:00:00, Ciumciok pisze:
Sprzedam dwie nieskończone projekty jedna 2107 i 2103 oba auta rozebrane. 2107 przygotowana pod swap 1.4 Rover a w 2103 siedzi 1500s. Posiadam bardzo dużo części do tych aut jak np dwa komplety zawieszenia nowego na poli, wózek pod moglownice, nowe przekładnia do 2103, owiewki, żaluzje za dużo pisania jak cos to pw.


Kolega to PW to czasem odczytuje?
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Witam. Posiadam na sprzedaż Ładę 2107, rocznik 1988, silnik 1300, przebieg 19 780 kolor czerwony, wersja fińska. Autko zakupiłem w marcu 2017 roku i od tamtej pory dowozi mnie codziennie do pracy (zrobiłem od marca prawie 7tys km). Jedyną usterką jaka mi się przytrafiła przez ten czas to padł regulator napięcia - 5 min z lutownicą i śmiga dalej. Powodem sprzedaży jest zakup innego auta więc Łada będzie stać i czekać na nowego właściciela.

O aucie: Poprzedni właściciel robił z łady a'la rajdówkę i oto lista rzeczy, które wykonał:
- remont góry silnika
- rozpórka przednich kielichów
- stożkowy filtr powietrza
- zaspawany most
- rozwiercona zapadka w dźwigni hamulca ręcznego
- nakładki na pedały
- sprężyny obcięte o dwa zwoje
- amorki od nivy (olejowo-gazowe jak się nie mylę)
- białe OZ'y 14" (odnowione przeze mnie z miesiąc temu: piaskowanie + malowanie proszkowe) + dystanse 25mm
- czerwone chlapacze (dwa oberwałem cofając ale leżą w bagażniku)
- przelotowy wydech z jednym tłumikiem (prosi się o poprawki - dość głośny jak na codzienną jazde)

Minusy:
- dziura w podłodze bagażnika pod kołem (foto), posiadam element nowy do wspawania (foto) oraz pod fotelem pasażera też coś się zaczęło dziać i również mam element nowy do wspawania (foto)
- pękło mocowanie linki od szyby kierowcy (nowa kompletna szyba z mocowaniami 60zł)
- do regulacji obroty bo nie równo zaczęła chodzić z miesiąc temu
- gdzieś wcięło prawą pozycje tył i światła wsteczne
- kierunki czasem świecą na stałe - do wymiany przerywacz
- w klamce kierowcy sprężynka do wymiany - działa ale nie odbija
- puka coś z tyłu w zawieszeniu

Mam nadzieję, że nic nie pominąłem. Łada wymaga trochę pracy ale uważam, że nie będzie to wymagało dużych nakładów finansowych. Siedzi w niej parę fajnych gadżetów i trochę gratów mam w piwnicy i oczywiście dorzucam do auta:
- drzwi tylne prawe
- wspomniane elementy do wspawania
- wlot na maskę metalowy do wspawania żeby był lepszy nawiew na stożkowy filtr pow.
- pas przedni
- oryginalne plastikowe wloty pow. na maskę
- strumienice do wydechu
- dwie dodatkowe rozpórki (chyba jedna przód druga tył)
- dwa dystanse 20mm
- "coś" do zamontowania po most (poprzedni właściciel ściągnał z Rosji i nie założył)
- jakieś graty w kartonie nawet nie wiem co tam jest odziedziczyłem z autem

Niestety nie mam zielonego pojęcia jak tu wstawić fotki więc zainteresowanym wyślę na maila.
Kontakt tel. prosiłbym po godz.16:00 - nr. tel: 505 226 331, łada do obejrzenia 5km od Olsztyna (woj. warmińsko-mazurskie).

Cena jaka mnie interesuje to 5000zł.

Pozdrawiam - Marcin

[ wiadomość edytowana przez: Marcin_Plichta dnia 2018-02-07 18:07:54 ]
  
 
Witam.
Jak w temacie z racji iż przebywam na Ukrainie mogę pomóc i sobie i Wam załatwić części do chyba każdej maści modeli łady
Z racji iż przebywam za granicą jestem dostępny pod PW z forum lub ukraińskim numerem telefonu
+380 93 6060618
lub Viber/Whatsapp pod numerem +48 882 102 222
Coś potrzebujesz pisz dzwoń
  
 
Oddam szybę chyba tylną i podobno do łady 2101 . Ogłoszenie ze zdjęciami można znaleźć na olx. tel. 722142613
  
 
Mała wyprzedaż

Część pierwsza:

- nowy gaźnik Ozon 2107-1107010-20 pod silnik 1.5/1.6
- nowy fabryczny rozrząd na łańcuchu (zdjęty z niejeżdżonego silnika - koła, łańcuch, napinacz, banan, wyciszacz)
- nowy fabryczny aparat zapłonowy na przerywaczu/kondensatorze pod silnik 1.5/1.6 + pewnie jakaś używana cewka w gratisie
- nowe fabryczne przewody zapłonowe

Zaproponujesz sensowną cenę - szpej będzie Twój.

Część druga:

- nowy alternator, ale tylko 42A i bez regulatora
- nowy kolektor wydechowy (nowy gwint szpilek - mniam! )
- nowy kolektor ssący (uwaga na króćce!)
- nowa stacyjka (6 pinów)
- nowe ramiona wycieraczek przedniej szyby
- nowe ramiona wycieraczek przednich reflektorów z końcówkami spryskiwacza
- nowy pająk kierownicy 37.003.795-77, wajcha od świateł na 3 pozycje + do siebie
- nowe wewnętrzne końcówki drążków (1 prawa, 3 lewe)
- nowe zębatki napędu pompy oleju i aparatu zapłonowego
- nowa drobnica (czujniki, palec, poduszka...)

Te rzeczy oddam za wpłatę na dzieciaki (Złombol) - sam zaproponuj ile.


!!!ZDJĘCIA!!!


Możliwa dostawa:
- odbiór osobisty (Warszawa)
- paczkomat (preferowany)
- kurier, paczka pocztowa

Kontakt najlepiej na email RzoooQ[małpeczka]gmail[kropeczka]com ale PW też sprawdzam jak coś.

[ wiadomość edytowana przez: Rzoooq dnia 2018-02-28 09:12:41 ]
  
 
Cytat:
2017-07-31 13:27:11, peter2107 pisze:
BT techniczne przechodzi bez mrugnięcia, obecnie brak BT z powodu awarii świateł cofania - właśnie zamawiam uszkodzony czujnik u Bartiego i BT będą. Cena adekwatna do stanu technicznego - czyli wysoka - szczegóły i zdjęcia na maila lub tel. Oferta aktualna tylko w tym roku - jak się nie sprzeda to w styczniu planuję żółte blachy i ogłoszenie stanie się nieaktualne.




Edit : BT już ma, bo naprawiłem oryginalny czujnik. Poza tym, oferta nadal aktualna bo jeszcze nie zabrałem się za żółte blachy z powodu przeciągających się świąt oraz lutowych mrozów

tel. do kontaktu w profilu - z tym, że preferuję kontakt wieczorem, od pn-sb, koło 21-22
::

[ wiadomość edytowana przez: peter2107 dnia 2018-03-03 18:39:37 ]
  
 
Witam. Potrzebuje ktoś deskę rozdzielcza do 2105. Bo mam na zbyciu. Tel 663344040 lub priv albo email andrys20@tlen.pl
  
 
Cytat:
peter2107 --> Poza tym, oferta nadal aktualna bo jeszcze nie zabrałem .....



a co ty sprzedajesz i za ile ?