Polski Fiat 125p - rocznik 1981 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po prostu zazdroszcze - zakonserwuj go antykorozynie i nie uzywaj go zima, a bedzie piekny na lata.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Numer jest ok, w tym okresie po "115" w sedanach następowały dwie litery C.
  
 
Wujek-Kajtek , jestem tutaj nowy na Waszym forum , ale jeżeli tylko dostanę "odgórne" OK na odstępstwo od tematu aut FSO , to oczywiście zaprezentuję ruskiego Fiata Ładziankę , chyba że ktoś powie

Lajkonik , taxi 1313 była błękitna , czyli dużo bardziej jasna od mojego

Adamus , zrobię tak jak mówisz tzn. teraz zostanie odstawiony na zimowanie dalej do garażyku , tak jak było do tej pory , a w przyszłym roku założę nadkola (choć wiem , że nie będzie wyglądać już tak oryginalnie) , ale za to będzie mniejsze prawdopodobieństwo ukazania się "rudej"
  
 
Kurde, podziw i zazdrosć czuję!
A tak na przyszłość, jakby ktoś znowu wyskoczył do Ciebie z tym tekstem o starych autach i Ci coś oferował takiego, to daj mi znać Pomogę, bo tyle wózków to straszne obciązenie
  
 
To fakt żarty na bok , jest to zajefajna przyjemność posiadania takiej gromadki , tylko że oczywiście nic za darmo , sami dobrze wiecie jakie są koszty tych naszych przyjemności i gdy jest to jedno autko to się tego tak nie odczuwa , ale już przy 4-5 autach to niestety tak
Dlatego też niestety po kupnie niebieskiego Fiacika podjąłem ciężką decyzję o uszczupleniu kolekcji ... ene , due , rabe i na "warburdżini" i Syrenkę benc
Nie mam poprostu czasu na jazdę każdym z nich , fajnie jest posiadać , ale trzeba też mieć czas na zabawę przy nich , tak więc zostawiam Polskie Fiaty a także ruskiego Fiata .
Jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem , brak jest jeszcze tylko na razie Italiańskiego 125 , ale jak widzę do tej pory marzenia potrafią się spełniać
  
 
Cytat:
2006-11-08 16:28:11, Cienki125p pisze:
6. BolimA - dzięki za "uznanie" , słuchaj u mnie numer cósik chyba poje...li , ponieważ mój brzmi w dowodzie :SUP115CC602021577 i wydaje mi się że ma o jedno C za dużo , a nie sprawdzałem szczerze mówiąc jak jest na samochodzie...



Pewnie ja sie pomylilem (w dowodzie mam numer z tabliczki zastepczej, a numer nadwozia podawalem odczytany z fotki, gdyz Fiacik zimuje w garazu pod Warszawa)... z tego wynika, ze Twoj jest 9705 egzemplazy mlodszy od mojego .

Jeszcze raz gratuluje auta
  
 
Gratuluję tak ładnego Fiata i w dodatku '81!
U mnie nadkola od lat '90 były podstawą i ja też będę miał założone.
Muszę sprawdzić i ile egzemplarzy jest on młodszy od mojego białego.
Pzdr.