Xxx [CabrioRS by Rysiek LBN] xxx - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-03-09 23:29:50, Seba pisze:
Oj to cienko to widze Ale moze cabrio RS ma stac i ladnie wygladac a nie jezdzic


Seba ja tego w ogóle nie widze
a cabrio RS powinno jeździc i leżeć.. chyba zeja mam jakiśinny gatunek
  
 
spoko spoko beda i amorki, Vince moze jakas wyprzedaz zrobi niebawem a jak nie to dop za ok1msc dojda amory
  
 
No a gdzie foty po montażu ?
  
 
No nie, czekamy z niecierpliwością na efekt, bo to będzie maaasaaakraaa
  
 
wczoraj pojechalem do kumpla montowac, i co...zaczelismy od tylu, czyli od latwizny(jak zawsze ) ale jak sie po10minutach
okazalo nie do konca taka latwizna bo sprezyny ktore kupilem sa dluzsze od 2zwoje od tych co mialem...troszke mnie to przerazilo ale maja obnizac to pewnie obnizają, problem w tym ze zanim zalorzylsmy przy pomocy sciagacza(pierwszy raz zakladalem springi na tyl sciagaczem) to piszlo kilka piiiiiiip bo ciagle cos tej sprezynce bylo nie tak, a to zle ustawiona w gniezdzie ato cos krzywo ta czapa na gorze i zanim sie obejrzelismy to minely 2h i niestety nie mialem czasu rozbierac reszty bo w 2h planowalismy skonczyc no ale moge tylko zdradzic ze po zalorzeniu tej jednej spreynki siadl tylek i to znacznie...dzis walczymy dalej...
PS. jak odkrecic ta srobe co trzyma McPerson za zwrotnicą....bo nie chce calej kolumny wyciagac a sruba ta chyba nie byla nigdy odrkrecana i chyba tamumarla bo za cholere nie idzie jej ruszyc


[ wiadomość edytowana przez: RysiekLBN dnia 2007-03-10 08:17:35 ]
  
 
Przod siadl bardzo i jesczze z 1cm siadzie jak sie pojezdzi...jak przylorzylem dokladke pod zderzak to niewiem czy paczka fajek by weszla.... natomiast tyl tak sobie ale moze to i dobrze nie bede zaczepial podloga owszytko co sie da...
fotki na szybko...



Wielkie PIWO nalezy sie dla kolezki Kamila z ktorym dzis caly dzien spedzilismyw garazu
  
 
Wygląda super

To jest właściwy odstęp błotnika od koła... a właściwie jego brak
  
 
Ja bym jeszcze widzial dokladke z przodu i bedzie mega kozacko, tylko trzeba uwazac na wszystko, to jest wlasnie minus gleby...
  
 
Te...a ten zderzak to w photoshopie poprawiałeś że nie pokiereszowany

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Rysiek siedzi super,teraz to dopiero będzie jazda.


PS.Jaką Ty masz oponę na tej 16stce?
  
 
A dokladka bedzie chyba dzis juz nawet...paczka fajek nie wchodzi jak przymierzalem
Oponka 205/45
Kleszczak - dlatego robilem fotki w nocy


[ wiadomość edytowana przez: RysiekLBN dnia 2007-03-13 09:16:36 ]
  
 
Cytat:
2007-03-13 09:15:02, RysiekLBN pisze:
A dokladka bedzie chyba dzis juz nawet...paczka fajek nie wchodzi jak przymierzalem Oponka 205/45 Kleszczak - dlatego robilem fotki w nocy [ wiadomość edytowana przez: RysiekLBN dnia 2007-03-13 09:16:36 ]



Widzę, że Rafałku schodzisz co sezon coraz to niżej tak trzymaj
  
 
ale masz dynamicznie zalorozny boczny kierunek, widze ze silnik taki mocny ze az kierunki obraca ;]

a glebe to obczaimy na zywo :]


[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2007-03-13 16:12:20 ]
  
 
wujek michał ma towar tylko dobrej jakości .. fajnie siedzi.
  
 
11litrow na 100km pali przy spokojnej jezdzie...to norma czy moze cos nie tak? Kolega mowil, ze jemu RS pali 8litrow, mozliwe to jest
  
 
RysiekLBN pisze:Kolega mowil, ze jemu RS pali 8litrow, mozliwe to jest
każdemu mało pali do kiedy nie sprzeda u mnie 1,6 EFI potrafi spalić 12 beny jak ciskam
  
 
moim zdaniem, wedlug mnie ciezko uzyskac takie spalanie w RSie. Moj najlepszy wynik to 9,5 po miescie ze zmiana biegow przy 3 tys obr i koniec
  
 
Cytat:
2007-03-18 01:35:31, RysiekLBN pisze:
11litrow na 100km pali przy spokojnej jezdzie...to norma czy moze cos nie tak? Kolega mowil, ze jemu RS pali 8litrow, mozliwe to jest


Spalanie raczej w normie. Rozumiem ze to po mieście. jak tak to nie masz się czym przjemować. Mi po mieście pali około 10 przy normalnej jeździe. przy mniej spokojnej jakieś 11-12 maks. a po trasie 7-9. niestety są to 2 litry i mocy troszke jest więc na powietrzu jeździć to nie bedzie.
  
 
ja najmniej mialem 8,4 LPG, drugim razem 8,5 na tej samej trasie - ale wlasnie w trasie i stala predkosc, okolo 100km/h, w miescie spokojnej jazdy kolo 12L gazu, wiec mysle ze spalanie w normie...

pociesz sie ze w jeden_cztery takie spalanie to tez norma ;]
  
 
z dokladka z Golfa 3