Xxx [CabrioRS by Rysiek LBN] xxx - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cabrio RS to jest to
  
 
Dzis mialem chwilke i kliknolem fotki CabrioRS...
Remarq Twoja kolej


Swap jak swap prawdopodobnie skrzynia jest uszkodzona i będe musiał szykować się do wymiany

Essik jest w wersji winter, bez dokladki i jakies 8cm wyzej brakuje mi tylko zimowek...


[ wiadomość edytowana przez: VinCe dnia 2006-12-19 19:25:42 ]
[ powód edycji: cenzura ]
  
 
Gratulacje!

Oby autka jeździły tak jak powinny
  
 
No Rysiu wreszcie bo już myślałem ze na na złość mi robisz i specjalnie nie chcesz skończyć swapa
Ciesze sie i gratuluje. Mam nadzieje ze załatwisz problem skrzyni (u mnie chyba jednak synchronizator 2-ki sie posypał ) i wreszcie wszystko bedzie jezdziło jak konstruktorzy Forda założyli
Wiem że zima i wogóle ale mysle że w kierunku wyglądu też poczynisz jakieś zmiany
Nie rób kolejnego cichociemnego tylko pokaż, że to pełnowartościowy 2 litrowy samochod
  
 
a ja nawet nie zaczne bo mni ekoles wyj...... w kosmos
  
 
Ale trzeba bylo kapiel pod maska zrobic do zdjec
  
 
zrobie malutki update

Wczoraj autko bylo jeszcze u diagnosty, ktory stwierdzil ze jedna lambda umarla druga umiera wiec zakupilem 2nowe po 180zl i tutaj moje pytanko, czy dobrze zrobilem bo wczoraj widzialem jak ktos wrzucal link z allegro z sondami po 78zl 4 przewodowe uniwersalne... Zrobil mi tez wreszcie porzadek z elektryką no i odpowietrzenie skrzyni korbowej...pozostal mi do zrobienia wydech bo jakis dziurawy jest koncowki drazkow no i jakies opony musze zakupic bo moje slicki nie pozwalają na jazde

Na dniach zrobie jakas sesyjke jak troszke pogoda sie poprawi...
  
 
no a z elekrtyką to co miałeś nie w porządku??

te sondy z allegro parę osób kupiło i nie narzeka , tylko z tego co słyszałem to trzeba o odpowiednim sygnale kupić

tą z allegro trzeba samemu przygotować , tzn podłączyć pod wtyczkę , bo ma gołe przewody na końcu
  
 
no to dzialaj dzialaj, chce go w koncu zobaczyc na spocie
  
 
na spocie bede na 100%

A z elektryka zrobil troszke porzadek pod maska i podlaczyl mi krokowca w normalny sposob bo niewiedzialem ze ma byc polaczony z jakims przewodem od kompa a ja zrobilem tak po mojemu i dlatego obroty wariowaly, ale jeszcze na niskich sobie lubią pofalowac i bede musial jakis inny podlaczyc, bo tego czyscilem ale nie dalo efektu jak widac
  
 
Cytat:
2007-02-07 12:54:19, RysiekLBN pisze:
na spocie bede na 100% A z elektryka zrobil troszke porzadek pod maska i podlaczyl mi krokowca w normalny sposob bo niewiedzialem ze ma byc polaczony z jakims przewodem od kompa a ja zrobilem tak po mojemu i dlatego obroty wariowaly, ale jeszcze na niskich sobie lubią pofalowac i bede musial jakis inny podlaczyc, bo tego czyscilem ale nie dalo efektu jak widac



moze to nie krokowiec...
lambdy juz masz nowe ? mozesz resetnac kompa, pojezdzij troche na dobrym paliwku i powinien sie unormowac, jak nie to w niedziele zerkniemy czy komp jakis bledow nie wyrzuca...
  
 
Cytat:
2007-02-07 16:33:59, zenq pisze:
moze to nie krokowiec... lambdy juz masz nowe ? mozesz resetnac kompa, pojezdzij troche na dobrym paliwku i powinien sie unormowac, jak nie to w niedziele zerkniemy czy komp jakis bledow nie wyrzuca...

ooo no spoko spoko wreszie ktos mi pokarze jak to sie robi
  
 
CabrioRS2000 in google...Dzis zmontowalem maly klip o RSie...z komentzarzami prosze sotroznie poniewaz robilem to pierwszy raz i malo w tym profesjonalizmu
  
 
ładnie wyszlo.

muzyka to soundtrack z requiem dla snu?
  
 
fajny filmik szczegolnie polowa 2 minuty

fajna kompozycja jak na pierwszy raz

btw. jakie to sa alusy chodzi mi o rozmiar
  
 
Co Wy tak wszyscy z tymi filmikami?

Hehe, a tak serio spoko filmik Rychu A jak równiutko pod makro zaparkowałeś No i fota z Karolinką rządzi!!
  
 
fajno, ale mam nadzieje ze to nie bedzie filmek na pozegnanie:]

fajna foteczka na trawce, z dziewczyna:]

ps. z Lux Aeterna toś zapodal, nastroj jakbys go na zlom oddawal
"Ci Ya" ;]



[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2007-02-18 19:25:52 ]
  
 
Cytat:
2007-02-18 19:23:21, zenq pisze: ps. z Lux Aeterna toś zapodal, nastroj jakbys go na zlom oddawal ;]



Specjalnie grozę sieje, żeby nie kupować od niego tego essa
  
 
faaajny polowa 2giej minuty rzeczywiście łapie za serce
  
 
Hehehehe strasznie mi sie podoba ta muzka wiec uznalem ze bedzie dobra...samochod grozny to i grozna muzka

Snale - tak
Felgi to 16' RONAL