Polonez Analog - Strona 13

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam tak jak napisałem kiedys ze zrobie analoga to zrobie własnie wczoraj kupiłem poloneza trucka roya na sama kabine zrobie go chyba z prostymi ramkami drzwi tylnych .
poszukuje skrzyni biegów od subaru leone tylko mam pytanie jakie oryginalny analog ma przełozenie wałka atakujacego tylnego mostu a jakie ma przełozenie przekładnia od subaru i nastepny problem to rama poszukuje ksera dokumentacji albo kogos kto posiada takie auto żeby móc zwymiarować rame dokładnie bo nie chce stawiac budy na jakiegoś japońca moze sie odezwie kto kupił ostatnio tego z otomoto do remontu mój tel 696299443
  
 
Cytat:
2009-04-05 09:50:26, krzysiek349 pisze:
(...) zrobie go chyba z prostymi ramkami drzwi tylnych . (...)



nie ma to jak rzucać sobie kłody pod nogi
  
 
Cytat:
2009-04-06 13:17:26, bieniowaty pisze:
nie ma to jak rzucać sobie kłody pod nogi

tu sie zgodze
  
 
nie ma jak wyzwania trzeba realizować marzenia
  
 
Cytat:
2009-04-06 13:17:26, bieniowaty pisze:
nie ma to jak rzucać sobie kłody pod nogi


Nie przesadzajmy - przerobienie drzwi to nawet dla średniozaawansowanego blacharza nie jest jakieś wyzwanie.
  
 
Witam wszystkich mam poloneza 4x4 może ktoś byłby zainteresowany kupnem służył mi jako reklama oczywiście jeżdzi i to jak.Chętnie wstawię zdjęcie tylko nie wiem jak.Pozdrawiam bluemierzyn@o2.pl
  
 
witam chetnie go odkupie podaj cene oraz tel a najlepiej zadzwon do mnie tel 0696 299443 i jaki to model poloneza
  
 
Witam.

http://www.plejada.pl/96,2505,82073,odcinek_1,vod_detal.html

Pod tym linkiem można obejrzeć odcinek o analogu, tylko najpierw trzeba zapłacić . Jak ktoś się zdecyduje, to niech wystawi na youtube albo jakiś serwer.
  
 
witam skontaktowałem sie z włascicielem poloneza 4x4 zrobionego przez PIMOT jest to zwykły truck z napedem 4x4 kabina 5 osobowa ale 2 drzwiowa paka aluminiowa ,mam pytanie czy ktos na forum wie cos o tym modelu ?
  
 
W ostatnim odcinku Legend PRL-u pokazany został kolejny Analog ! (z kolekcji 50 aut w Krakowie)

i teraz konia z rzędem temu kto dopisze go do poniższego zestawienia Analogi >>>
  
 
na tym zestawieniu brakuje jeszcze lubelskiego zielonego analoga którego zdjęcia kiedyś wrzucałem

a wracając do sprawy to w końsku FSO
  
 
Rzeczywiście - tutaj jest ostatnia wersja zestawienia

KLIK, KLIK >>>

ale i tak miejsca na fioletowego (2) nie ma
  
 
Cytat:
2009-04-17 23:12:50, krzysiek349 pisze:
witam skontaktowałem sie z włascicielem poloneza 4x4 zrobionego przez PIMOT jest to zwykły truck z napedem 4x4 kabina 5 osobowa ale 2 drzwiowa paka aluminiowa ,mam pytanie czy ktos na forum wie cos o tym modelu ?


Ja coś wiem. To jest jedyny egzemplarz takiego auta, wykonany w PiMOT w 1987/88 roku. Mam tu artykuł na dwie strony i parę fotografii, z których wynika, że to auto powinno mieć skrzynię ładunkową podobną do Fiata pick-upa, czyli niską z wnękami na koła. Auto ma z przodu jak i z tyłu sztywny most napędowy oraz posiada klasyczny dla samochodu terenowego napęd ze skrzynią rozdzielczą.
  
 
własciciel poloneza przesłał mi fotki poloneza i nie ma on sztywnego mostu tylko wachacze od łady nivy oraz most podwieszony pod silnik a z niego wychodzą półoski tak jak w ładzie nivie lewarek reduktora znajduje sie tam gdzie w polonezie półeczka pod lewarkiem dziwna zagatka? czy ktos zna jego historie a tak poza tym jest na OTOMOTO W CENIE 8 TYS
  
 
Z tego wynika tylko, że artykuł był nieprecyzyjny zwyczajnie. Ale reszta opisu się zgadza - to jest oryginalny unikalny prototyp. Jakby miał kasę to bym go kupił.
  
 
ad fioletowy analog z programu
tak dla ułatwienia
kiedyś był żółty (ale ma skosne tylne drzwi) i fabryczny silnik 1.6gli
polecam także poszukac stronkę Kyllan`a ( chyba nie przekręciłem) "zdjęcia z analogowego warsztatu"
gdzie jest rochę fotek z remontu analoga 6
  
 
Aaa to już wiadomo o którego chodzi zaistniał na naszym forum przecież

Polonez Analog do sprzedania
  
 
Koot a możesz zeskanować ten artykuł i wrzucić w temat?
  
 
witam wszystkich sympatyków POLONEZA ANALOGA szukam dokumentacj tego poloneza w celu zbudowania repliki kopii posiadam roya i zaplanowalem przeróbke prosze o kontakt z włascicielami analoga pozdrawiam krzysiek
  
 
Cytat:
2009-04-26 20:30:08, krzysiek349 pisze:
......szukam dokumentacj tego poloneza w celu zbudowania repliki kopii posiadam roya i zaplanowalem przeróbke ....


Wszyskiego dobrego na Nowej Drodze Życia ...