Polonez Analog - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam jest tu kto jaki znawca analoga który posiada jakąs dokumentacje poloneza analoga 4x4 ksera co kolwiek ,,,, ??????????????
  
 
myśl:
2009-04-30 22:35:58, krzysiek349 pisze:
witam jest tu kto jaki znawca analoga który posiada jakąs dokumentacje poloneza analoga 4x4 ksera co kolwiek ,,,, ??????????????

Fabryka dokumentację PROTOTYPÓW traktowała jako dokumenty ,,niejawne'' i tylko fragmenty były przedrukowywane w technice motoryzacyjnej ponad 15 lat temu -wal do bilioteki Narodowej i przeglądaj pisma dla zawodowców a nie jakieś lukrowane ,,motory'' z roczników 91/95


[ wiadomość edytowana przez: -GDEjeGRZECHU dnia 2009-05-03 19:39:11 ]
  
 
witam :w końcu zaczołem analoga kopie roy stracił pake została sama kabina bez silnika ,plany ramy zdobyłem ale nie do konca dokładne ale dojde do tego a jak nie to pojade do warszawy do muzeum i moze sie uda złapać pare wymiarów ale najpierw zrobie pake ,jak bede mił czas to zrobie fotki i wrzuce na razie pozdrawiam wszystkich sympatyków ANALOGA szkoda ze nie produkowali go nie mił bym problemów a tak to polak zawsze pod górke he he POZDRAWIAM
  
 
WITAM WŁASCICIELI ANALOGA MAM PYTANIE? JAKĄ DŁUGOSC MA TYLNY WACHACZ ORAZ SPREZYNY OD CZEGO SĄ CZY ROBIONE POD TEN SAMOCHÓD CZY OD CZEGOŚ? ORAZ DRAZKI PANHARDA ,REAKCYJNE DŁUGOSĆ?
  
 
Cytat:
2009-05-06 21:54:24, krzysiek349 pisze:
[...]szkoda ze nie produkowali go nie mił bym problemów a tak to polak zawsze pod górke he he POZDRAWIAM



jakby go produkowali, nie musiałbyś budować kopii...
  
 
witam prawie miesiąc zeszło zrobic pake do analoga a raczej na wzór ,jest zrobiona tak jak w analogu nr.1 jest już spodkładowana teraz żmudna robota RAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , NAJGORSZE ALE DAM RADE POZDRAWIAM
  
 
witam znawców fso a szczegulnosci analoga szukam danych technicznych tego cudeńka może ktoś posiada jakąś wiedze buduje kopie nadwozie mam gotowe wraz z paka pozdrawiam
  
 
witam wczoraj pierwsza jazda niesamowite wrazenia jeszcze pare rzeczy i analog skonczony dołacze fotki
  
 
I jak z tymi fotkami
  
 
witam dopiero dzisjaj po długiej przerwie mam internet polonez skonczony tylko jakies drobnostki jak skołuje jakis aparat dodam fotki pozdrawiam
  
 
Witam ,to ja mam od kilku lat poloneza 4x4 zbudowanego w pimot w 1987r. Zdjęcia tego auta są na stronie ,,ocalić od zapomnienia" jako: truck z napędem 4x4.
  
 
Cytat:
2009-12-13 13:06:58, marat pisze:
Witam ,to ja mam od kilku lat poloneza 4x4 zbudowanego w pimot w 1987r. Zdjęcia tego auta są na stronie ,,ocalić od zapomnienia" jako: truck z napędem 4x4.


Zapodaj zdjecia swojej maszyny plizz...

Pozdrawiam
Adamus
  
 
dawajcie te foty bo to jest znęcanie sie psychiczne nad resztął formuowiczów

pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: draiwer5 dnia 2009-12-14 10:09:33 ]
  
 
Tak przy okazji. Jakis tydzien temu widzialem Anala na Urwisowie; stacja CPN przy Rosola. Byl zolty.
  
 
witam wszystkich mam pytanie jak dodac zdiecia zrobilem dzisjaj zdiecia mojego dzieła czyli POLONEZA ANALOGA I CHCE DODAC ALE JAKOS MI NIE WYCHODZI A MAM FAJNE FOTKI DZISJAJ Z TERENU A U NAS FAJNA ZIMA CZEKAM NA PODPOWIEDZ POZDRAWIAM
  
 
Wrzuć fotki na jakiś serwer, np. imageshack.us, albo fotosik.pl. Linki zapodaj na forum
  
 
Cytat:
2009-12-16 01:11:00, el_comendanto pisze:
Tak przy okazji. Jakis tydzien temu widzialem Anala na Urwisowie; stacja CPN przy Rosola. Byl zolty.



to byl egzemplarz "muzeum" motoryzacji mikiciuków.
  
 
wczoraj na tvn turbo był odcinek "Legend PRL" dotyczący prototypów. I był pokazany właśnie Polonez Analog, jeden w muzeum, a drugi żółty właśnie (z muzeum w Otrębusach) Mikiciuk opowiadał o nim ze znalazł go 4 lata temu, wyremontował. Jest to jedyny egzemplarz z silnikiem diesla (1.9D z citroena, taki jaki był montowany w Caro) oraz z napędem tylko na tył (gdzie reszta analogów miała 4x4)

odcinek można obejrzeć na:

http://vod.onet.pl/legendy-prl,legendy-prl,1299,4,1369,odcinek.html
  
 
No to naściemniał, bo nasz kolega Piotrek DJ ma Analoga z silnikiem 1.9D i napędem na tył właśnie - auto jest w kolorze białym.
  
 
Cytat:
2010-01-03 22:46:35, Rys1977 pisze:
to byl egzemplarz "muzeum" motoryzacji mikiciuków.



A kit to nieodłączny element mikiciuków przy renowacji i artykulacji