Polonez Analog - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
widziałem analoga białego dzisjaj w rzeszowie pod TESCO na rzeszowskich blachach wygląda super rozmawiałem z włascicielem mówi że sam go zrobił ? a wygląda identycznie jak w liscie na tym forum . przeczytalem wszystkie posty dzisjaj jestem zafascynowany tym samochodem zakochalem sie w nim
  
 
No dobra tyle pracy czasu ciężkiej jedynej roboty w swoim rodzaju a zdjecia na forum nie może wrzucic nie rozumiem tego?
  
 
Był tu faktycznie gość z Rzeszowa, który porwał się na zrobienie repliki. Może to on?
  
 
Właśnie o nim mówie poradził se ze zbudowaniem takiej maszyny a zdjęcia nie umie wrzucić?
  
 
witam mam do odstapienia jedyne opracowanie jakie sie ukazalo na temat POLONEZA ANALOGA
  
 
A to nie jest czasem to udostępnione przez muzeum?
  
 
nie wiem ja to kupi lem na allegro jako jedyne opracowanie na temat poloneza analoga wydane przez kolege z klubu fso z podpisem inz Renskiego.
  
 
No to popatrz TUTAJ i powiedz.
  
 
ciekawe ,ale ksiazka to książka
  
 
Witam
ktoś kupił lubelskiego analoga, nie wiecie kto?
pzdr
  
 
czyżby zielony był na sprzedaż?????????? jezeli tak to gdzie jest ogłoszenie?????
  
 
Był na sprzedaż. Trafił do Krakowa chyba. Ogłoszenia chyba nie było. Tylko jeden krótki news na forum FSOAK.

BTW. Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości. (Terry Pratchett)


[ wiadomość edytowana przez: jacekes dnia 2010-05-28 22:34:09 ]
  
 
czy możesz dac linka ,bo nie moge znalesc
  
 
artykul z opola
  
 
małe Ad odnośnie Poloneza 4x4 a Opola (wiem że to samoróbka-nie fabryczny prototyp)
wychodzi na to ma się dobrze

polonez na twarzoksiążce

polecam galerie -widać trochę szczegółów, aa i jest link do czołówki Agenta wtedy to była kabina DC i inne barwy
  
 
http://www.sekcja-slask.pl/viewtopic.php?t=1578&highlight=polonez+analog

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2013-09-22 19:53:59 ]
[ powód edycji: Linka poprawiłem. ]
  
 
witam...zainteresowanych zapraszam na forum FSO SLASK - POLONEZ ANALOG
  
 
po dlugich i mozolnych poszukiwaniach tego pojazdu w koncu go...............dopadlem. zajelo mi to 6 lat !!! poszly mi lzy z oczu...........
  
 
Polonez to jedno z moich wspomnień z dzieciństwa Zazdroszczę!
  
 
Ja pamiętam ten dźwięk Poloneza podczas wyprzedzania.