Polonez Analog - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ale musze przyznac ze te wczesniejsze furki poloneza sa spox najbardzij podoba mi sie ta polciezarowka z otwarta maska

  
 
Ale nie oszukujac sie ANALOG jest NAJPIEKNIEJSZY


  
 

Największa wada tego muzeum techniki jest jego ciasnota. co zrestą widać na zdjęciach.
  
 
Oj z tym musze sie zgodzic nie mam zdjecia Analoga z profilu wstawiane sa auta na centymetry i az czasami ciezko miedzy nimi przejsc
  
 
hej, hej, czy ten fioletowy Poldek, to nie jest Coupe przerobione na terenówke???
Pozdrawiam Cosmo
  
 
NIE NIE NIE !!!
To jest jaknajbardziej orginalny ANALOG !!!
  
 

Cytat:
NIE NIE NIE !!!
To jest jaknajbardziej orginalny ANALOG !!!



Orion, wyczuwam nutkę ironi w Twojej wypowiedzi....


ech, przerobić Coupe na Analoga to zbrodnia!!!

[ wiadomość edytowana przez: Cosmo dnia 2002-12-16 22:16:01 ]
  
 
To i ja dorzucę swoją fotkę z trochę innej perspektywy .



  
 
Link

Ludzie idzcie i kupujcie, za prawde powiadam! Jak nie to chociaz zdjecia zrobcie i zapiszcie numer nadwozia (ciekawe jak FSO oznaczala te modele w numerze VIN).

Tych samochodow zrobili tylko kilkanascie sztuk!

Pozdrowka
Adamus

FSO Polonez 1.5 X Coupe Orzechowy Płomień, 1983
FSO Polonez 1.4 GLI 16V Malinowy Potwór, 1996

Der Polonez: das ist die Weltanschauung und die testet man nicht

[ wiadomość edytowana przez: adamus dnia 2003-03-11 16:32:57 ]
  
 
Ach gdybym miał troche drobnych

ja chce takiego analoga


btw: ale nie jest to ogłoszenie a raczej dodatek w postaci zdjęcia do artykułu o popycie na polonezy

-------------
POLONEZA CZAS ZACZĄĆ - rzekła rdza do rdzy
  
 
Uwage przyciągają poszerzane błotniki. Hm, będę potrzebował cos takiego do mojego 7,5" motylka z tyłu. Auto ekstra!
  
 
Eeee tam ja bym wolal Jeepa Grand Cheeroke
  
 
Trochę gościu ceni ale wiadomo za unikat trzeba płacić( a jeszcze ten korzystny przebieg )
  
 
droga zabawka, a to dlatego że:
- w trasie takie auto sie nie sprawdza (z tak wysoko polozonym nadwoziem, przy sporym wietrze przez trase trzeba sie przebijac), wiec jako drugie auto w rodzinie to ok.
ale krawezniki w miescie zaliczylbym wszystkie, pierwszego dnia :)
a juz na wiosne na tej tylnej pace wozilbym panienki w bikinii, na pewno by na to polecialy:)
  
 
"Trochę" to mało powiedziane. Przegiął gość z tą ceną.
Max to 10.000. Co z tego że analog i fajnie wygląda Trza patrzec na rocznik. Wygląd zewnętrzny to niewszystko.
Tak jak z kobietą na zewnątrz może być piekną Nimfą a wewnątrz będzie wielkim głąbem.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale mi cisnienie wskoczylo !!!!


Dlaczego nie mam zbednych 14 tys !!!!!!!!!!!!!! GRRRRR


Ale pozostaje mi zdjecie :)
  
 
widzialem to auto na zeraniu w wawie. bylo w sierpniu za 16000 zl. koles mocno przesadzal wychwalajac jego zalety. pewnie zalatwil go sobie za bezcen po ukladzie i chce z niego wyciagnac ile sie da. jak widac kiepsko mu idzie. dwa lata temu w zebrzydowicach byl do sprzedania analog z 94 bodajze roku za 8000. zfrajerowalem sie i kupilem renowe. z drugiej strony mozna drzec tylko by ta skrzynka od napedu na 4 kola od subaru sie nie zjetralalalal.
pagan
  
 
Mysle, ze jakby ktos wylozyl 10k PLN to gosciu by sprzedal.
Natomiast jezeli przebieg jest rzeczywiscie taki jak podaje, to nie ma sie co zastanawiac.

Pozdrowka
Adamus
  
 
Cytat:
2003-03-12 09:30:33, adamus pisze:
Mysle, ze jakby ktos wylozyl 10k PLN to gosciu by sprzedal.



To zależy ile chce na tym zarobić
  
 
Widzę po relacji zdjęciowej z ostatniego spotu w Warszawie ze pojawił sie na nim prawdziwy Analog :
Proszę o szersze info o nim