Polonez Analog - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no wlasnie, Piotrek udalo Ci sie go kupic czy to dopiero przymiarka ?
  
 
Cytat:
2003-06-17 00:24:49, GDA pisze:
Widzę po relacji zdjęciowej z ostatniego spotu w Warszawie ze pojawił sie na nim prawdziwy Analog :
Proszę o szersze info o nim



Kolega Piotrekdj w absolutnej tajemnicy tydzień temu zakuił takowe cudo.
  
 
WOW GRATULUJE, to co teraz z nim robisz? tuning na maxa oczywiscie w stylu 4X4 czy klasyk ?
  
 
Juz chyba mamy cala rodzine Polonezów w klubie

  
 
Ja również gratuluję!!! I żaden tuning-Analog to i tak jest TOTALNY tuning...Swoją drogą jest to piękne,że akurat ludzie związani z Klubem ratują wspaniałe egzemplarze produktów FSO(np.Coupe'tki).Jesli jeszcze dołączy 125p Monte Carlo lub Acropolis... No i również czekam na info o tym autku.
  
 
Proponowal bym zrobic maxymalna foto leracje Analoga, zeby kazdy wiedzial czym sie dokladnie rozni od zwyklego poldka.
  
 
Cytat:
2003-06-17 00:55:45, Janio pisze:
Kolega Piotrekdj w absolutnej tajemnicy tydzień temu zakuił takowe cudo.


NO NIE MOŻE BYĆ

ale zazdroszczę , rewelacja to bedzie kolejna atrakcja na zlocie Wakacyjnym
  
 
witam mamy wkoncu ANALOGA w klubie narazie (dzisiaj) zaczynam go rozbierac cala kabine paka zajme sie puzniej auto zostanie troszke bardziej dopracowane i otrzyma troszke rzeczy dodatkowych noi oczywiscie nowy lakier pewnie terz bialy tylko ze nprawde bialy takrze narazie jest troche roboty
  
 
Piotrek jaki jest silnik i czy jest 4x4 ?
  
 
No w koncu ktos to zrobil! Gratulacje Piotrek!
Kto ma ratowac takie samochody jak nie my?! Mam nadzieje, ze bedziesz nim w sierpniu na zlocie.

Pozdrowka
Adamus
  
 
Jezeli jeszcze ktos jest zainteresowany Analogiem, to podaje info (zeby znowu nie bylo, ze nie mowilem), ktore niedawno dostalem -

"prototypowy POLONEZ ANALOG (żółty 4 drzwiowy PICKUP z napędem na 4 koła) jeździ obecnie po MYSZKOWIE koło Częstochowy. Widziałem go 2 razy....."

Zatem zainteresowani: zbadajcie temat!

Pozdrowka
Adamus
  
 
Piotrek, gratuluję nabytku.... prawdziwy rarytas...
  
 
To ile Analogów w sumie FSO wypuściła?
  
 
Witam i chciałbym się dowiedzieć więcej o tym polonezie analogu bo planuje w zimie takiego zrobić z tracka
Jakby kto miał jakie plany i pomoce techniczne adresy www lub inne niech pisze na mój mailbuforek2@wp.pl
  
 
Cytat:
2003-06-20 15:15:01, Nabauab pisze:
To ile Analogów w sumie FSO wypuściła?


Po wycieczce do muzem już wiemy - 7 sztuk, z tego 5 jeżdżących i 2 nadwozia

marekdomagalski - z Trucka to chyba nie zabardzo da sie zrobić Analoga, ale może sie mylę, napewno skoryguje mnie właściciel klubowego Analoga - Piotrekdj
  
 
Dobra to teraz mnie oswiećcie ten Analog PiotrkaDJ to ten żółty ze słomczyna (jest fotka paręnascie postów wczesniej) czy zupełnie inny egzemplarz. Na zlocie nie mogłem sie tego dowiedzieć bo były sprzeczne wersje a z samym włascicielem nie gadałem-za dużo na raz nowosci.
  
 
Nie to 2 inne auta z tego co mi wiadomo
  
 
przez chwile pojawilo sie na forum najbardziej kretynskie pytanie? odnosnie analoga, ale ktos z refleksem chyba nie wytrzymal i je wycial (nie dziwie sie i dziekuje mu) ale taka dowcipna odpowiedz udzielilem.
nie znam sie na dzialaniu naszej strony, ale sugeruje wykreslac tematy przekraczajace bariere ludzkiej glupoty, zanim udziele odpowiedzi. im jest nas mniej tym wiecej. to nie jest wbrew logice.
no dobra, temat analoga ciag dalszy.
  
 
Cytat:
2003-06-17 11:58:38, adamus pisze:
Jezeli jeszcze ktos jest zainteresowany Analogiem, to podaje info (zeby znowu nie bylo, ze nie mowilem), ktore niedawno dostalem -

"prototypowy POLONEZ ANALOG (żółty 4 drzwiowy PICKUP z napędem na 4 koła) jeździ obecnie po MYSZKOWIE koło Częstochowy. Widziałem go 2 razy....."

Zatem zainteresowani: zbadajcie temat!

Pozdrowka
Adamus



A propos żółtego Analoga.

W niedzielę rano, stoję sobie z moją przyszłą żoną na balkonie i w pewnym momencie Ona trąca mnie w ramię i mówi: "a czy tam nie jedzie ANALOG?????!!!!" Zdziwko tym większe że ma mnie czasami dość kiedy na ulicy podniecam się każdym widzianym Poldkiem. I rzeczywiście był to treci już tego weekendu Analog (pierwszy PiotrkaDJa, drugi w Norblinie), którego widziałem. Niestety mieszkam na 7-mym piętrze a do ulicy jest dobre kilkaset metrów i do tego jeszcze są bloki pomiędzy ale nie ulega wątpliwości że był to ZÓŁTY ANALOG.

Pełnia szczęścia!!!!
  
 
Niech ktoś zagadnie tego gościa z Analoga czy auto jest nadal do kupienia! Bardzo jestem ciekaw i chetnie je obejżę. Jakiś namiar poproszę, najlepiej telefon.


[ wiadomość edytowana przez: ppredki dnia 2003-08-19 10:57:49 ]