Wyjazd do Warszawy, propozycje drogi.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć
Proszę o pomoc w naprowadzeniu mnie na ulicę Nizinną w Warszawie. Jak tam dotrzeć jadąc od strony Katowic/Częstochowy?
  
 
KLIK

Są dwie Nizinne w Wawie


[ wiadomość edytowana przez: Inferno dnia 2007-05-15 13:27:22 ]
  
 
To samo chciałem napisać .
Musi to być chyba jakiś błąd bo nie powinno być dwóch takich samych ulic w jednym mieście.
Konkurent Automapy, firma MapaMap podaje jeden punkt.

Na obydwu możesz sobie wyznaczyć dokładna trasę z dwóch dowolnych punktów.
  
 
To nie błąd są dwie - jedna na Pradze Południe druga na Wesołej.
  
 
Cytat:
2007-05-15 14:09:25, Piots pisze:
To nie błąd są dwie - jedna na Pradze Południe druga na Wesołej.


wow ... to nieźle, jak ktoś nie wie to może pojechac nie w tą część miasta.
Numery też są takie same na jednej i na drugiej ?
Jak wtedy listonosz rozdaje listy ?

Wynika z tego też że Automapa górą .

Pozdrawiam.
  
 
Nie tak dawno temu Wesoła nie była w Warszawie, stąd i dwie Nizinne
  
 
listonosz rozdaje listy po kodzie

pozatym ta nizinna wciaz jest w wesolej a mapa nie pokazuje jej w wawie
w wesolej macie tez jana pawla II, mazowiecka itp .. te same ulice w wawie tez sa jak na ta w wesolej to pomoge bo to blisko mnie
  
 
Cytat:
2007-05-15 14:36:16, vital pisze:
Nie tak dawno temu Wesoła nie była w Warszawie, stąd i dwie Nizinne


No i to wszystko tłumaczy.
  
 
warszawa to wogole bardzo skomplikowane miasto jesli chodzi o nazwy ulic i ich numeracje
w tej chwili nie pamietam ale jest ulica ktora 2 razy sie konczy a na nastepnym skrzyzowaniu zaczyna - cos mi sie majaczy ze to w okolicach nowolipie czy jakos tak
  
 
numeracja jest powiazana z wisla... ale nigdy nie pamietam czy rosna czy maleja do wisly i wzdluz jej brzegu

kwestia obycia
  
 
koniuXR3i dzięki, zadzwonię jutro albo pojutrze do softtechu zapytać która to jest ta nizinna i dam Ci znać, szkolenie mam dopiero 23/24 maja wiec troche czasu jest
  
 
Jeśli się nie mylę, to w kierunku Wisły i wzdłuż niej na południe maleją.
  
 
Cytat:
2007-05-15 15:38:27, ensimek pisze:
[...] zadzwonię jutro albo pojutrze do softtechu zapytać która to jest ta nizinna [...]




To jest ulica równoległa do Szaserów, Nizinna 3, kolego. Czerwoną strzałką masz zaznaczony Softtech.


Swoją drogą, czy oni nie sprzedają swojej domeny przypadkiem? O TU ?



[ wiadomość edytowana przez: vital dnia 2007-05-15 15:50:55 ]
  
 
Cytat:
2007-05-15 15:13:08, koniuXR3i pisze:
numeracja jest powiazana z wisla... ale nigdy nie pamietam czy rosna czy maleja do wisly i wzdluz jej brzegu kwestia obycia



Rosną od Wisły, a wzdłuż numeracja rośnie wraz z jej biegiem.
Jedynym znanym mi przypadkiem inności jest ul. Puławska, jej numerki rosną pod prąd Wisły.
  
 
no to dojazd masz prosty bardzo

wjezdzasz w jankach i tam na switlach w lewo inaczej sie nie da... .. caly czas prosto.. mijasz rondo i za jakies 4 km od ronda masz wielki znak na Terespol... skrecasz w prawo..pedziesz ta droga...mijasz stadion...Wisle i trzymasz sie za Wisła lewego pasa..dojedziesz do takiego ronda... nazywa sie rondem ale wbrew pozorom nie jest okragle Bedzie to rondo Wiatraczna ..jak zjedziesz z rondka to pozniej ta ulica prosto i czwarta w prawo ...
zaraz wrzuce rysunek na rondzie jak jechac.. mam nadzieje ze jasno


mam nadzieje ze pomoglem i jest jasno... jak cos pytaj dalej.. aledroga prosta jak drut byle za wisla trzymac sie lewej strony bo rozchodzi sie pozniej trasa i wazne zebys w lewo pojechal


[ wiadomość edytowana przez: koniuXR3i dnia 2007-05-15 19:11:55 ]
  
 
wielkie dzięki za pomoc teraz będzie o wiele łatwiej