Xxx [ tomq] xxx - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
rewelka!
  
 
Cytat:
2006-12-22 10:59:55, tomq pisze:




Nic tylko czekac na efekt końcowy który podejrzewam będzie konkretny.Jak tylko masz to wrzucaj fotki.

PS.Swietny Golf na monitorze


[ wiadomość edytowana przez: Slowik dnia 2006-12-27 09:27:02 ]
  
 
myslalem ze pierwsza lampe bede mial dzisiaj gotowa no ale niestety podczas szlifowania szklo reflektora peklo no i dupa zbita a tak fajnie mi szlo

  
 
pieknie wyszło, naprawde super bardzo mi sie podoba.
  
 
kolego tomq a czym szlifowałes to szkło jeśli mozna wiedzieć? lampy naprawde wyglądaja super
  
 
lampy dopiero beda wygladaly super jak zrobie szklo bo tak jak widac na zdjeciu to przegrzalem i peklo i musze czekac az mi sprowadza w hurtowni:/
szklo szlifowalem papierem sciernym na wiertarce a potem poleruje sie takim proszkiem do usuwania rys ze szkla
  
 
Cytat:
2006-12-28 23:23:29, tomq pisze:
lampy dopiero beda wygladaly super jak zrobie szklo bo tak jak widac na zdjeciu to przegrzalem i peklo i musze czekac az mi sprowadza w hurtowni:/ szklo szlifowalem papierem sciernym na wiertarce a potem poleruje sie takim proszkiem do usuwania rys ze szkla



jaki papier do tego szlifowania trzeba użyć, bo chce sobie odświeżyć lampy eresowe z przodu, proszek do usuwania rys mam, napisz mi jakiego papieru używałeś
  
 
a szlifować należy na sucho?
Skąd ten proszek można zdobyć?
  
 
Cytat:
2006-12-29 09:25:25, surec pisze:
a szlifować należy na sucho? Skąd ten proszek można zdobyć?



masz na allegro ten proszek , ja samym próbowałem sobie odswieżyc trochę lampy od małych odprysków ale okazuje się, że sa zbyt glębokie aby ten proszek to ruszył, więc trzeba by było najpierw papierrem a poźniej tym proszkiem tylko jechać, ale nie wiem jakiego papieru do tego użyć, żeby lampy za bardzo nie porysować
  
 
Korcze no to teraz wymiekłem superr!!! No chyba ja pomysle nad takim czyms, co do soczeweke z jakiego auta one sa ?? i jakie mniej wiecej ceny, i od jakiego mozna jeszcze wsadzac jesli mozesz zdradzic tajemnice. A otwory na soczewki sam wycinałes, a zastanawia mnie jak je wsadziles juz to czym przykryłes dziury wypełniles jakims tworzywem czy silikon ??
  
 
juz sobie z tym radze niestety szkla w hurtowni beda dopiero 2stycznia :-/ ale jako ze mialem w domu jedno szklo do lewego reflektora to sie z nim dzisiaj pobawilem i poki co efelkt jest taki :mrgreen:

[
  
 
Cytat:
2006-12-29 14:59:55, nomos pisze:
Korcze no to teraz wymiekłem superr!!! No chyba ja pomysle nad takim czyms, co do soczeweke z jakiego auta one sa ?? i jakie mniej wiecej ceny, i od jakiego mozna jeszcze wsadzac jesli mozesz zdradzic tajemnice. A otwory na soczewki sam wycinałes, a zastanawia mnie jak je wsadziles juz to czym przykryłes dziury wypełniles jakims tworzywem czy silikon ??


soczewki sa z fiata punto2 i zaplacielm za nie 250zl a cala reszte czyli przerobkle robie sam tylko czasu troche malo na to wszystko mam :/


co do szlifowania szkla to zaczelem od papieru 80 potem 240 a na koniec 2000 i polerowanie proszkiem
  
 
no zapowiada sie ciekawie....czekam na fotki z gotowymi lampkami na aucie


btw jak je ustawiles by dobrze swiecily i w czym rzezbiles zeby je tam ulokowac?
  
 
wąłsnie szukam takich soczewek na allegro ale niestety
  
 
nomos to poszukaj całych lamp z punto!
  
 
to to za lampy zapłace wiecej wiec nie wiem czy mi sie kalkuluje
  
 
Cytat:
2007-01-03 16:42:50, nomos pisze:
to to za lampy zapłace wiecej wiec nie wiem czy mi sie kalkuluje


więcej niż za co?
lampy od punto można już wyciągnąć za 80-100pln/szt (czasami sprzedają uszkodzone, lub same wkłądy). Można kupić też soczewki po 50-100pln/2szt i kierunki do tego.
  
 
Bardzo ciekawy escorcik Wszystko co w nim zmieniłeś pasuje do siebie i jest dopracowane, tylko pogratulowac
  
 
bardzo piekna maszyna
z boku przypomina mi mondka mk3 bez tych kierunków
  
 
Cytat:
2007-01-04 14:24:17, Tuner-TCS pisze:
Bardzo ciekawy escorcik Wszystko co w nim zmieniłeś pasuje do siebie i jest dopracowane, tylko pogratulowac




z tego co pamietam to ktos inny zrobil wiekszosc przerobek (nawet byl ten koles i sprzedawal to autko na forum swego czau)