Xxx [ tomq] xxx - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak, ja pamietam to auto bo sam byłem nim zainteresowany. Mam zdjecia od poprzedniego wlaściciela jak był cały w środku wypatroszony - niby do sportu
Ciekawi mnie jednak czy sie nie wstydził jeździć wypatroszoną fura z otwartym dachem
  
 
Cytat:
2007-01-04 17:12:06, GrzEE pisze:
Tak, ja pamietam to auto bo sam byłem nim zainteresowany. Mam zdjecia od poprzedniego wlaściciela jak był cały w środku wypatroszony - niby do sportu Ciekawi mnie jednak czy sie nie wstydził jeździć wypatroszoną fura z otwartym dachem


a moglbym cie prosic o te zdjecia bo jestem ciekaw jak wygladal wypatroszony tomeqfr@wp.pl
  
 
tamten koles przewanie dawal foty autka z zewnatrz dlatego takie 2 nieco pogladowe srodka mam...



  
 
Dokładnie te fotki posiadam
  
 
Cytat:
2006-12-29 22:02:39, tomq pisze:
soczewki sa z fiata punto2 i zaplacielm za nie 250zl a cala reszte czyli przerobkle robie sam tylko czasu troche malo na to wszystko mam :/ co do szlifowania szkla to zaczelem od papieru 80 potem 240 a na koniec 2000 i polerowanie proszkiem



a w tych kloszach od Punto II za dlugie swiatla nie odpowiada normlany klosz?? jak na fotce:

  
 
kubły w cabrio fajny lansik
ale wybebeszenie odpada we cabrio
  
 
tak to bedzie wygladalo choc jeszcze nie dokonca tak bo klosz prawdopodobnie zostanie jeszcze przyciemniony aby lampa wizualnie byla bardziej czarna


  
 
a co się stało z przodem w ogóle?? lampki ok.. raczje nie przyciemniaj samego klosza bo to dodatkowy bodziec dla władz..szkło wydaje się niedokładnie wypolerowane.. wygląda tak jakbyś miał wypolerowane takie dwa kółka .. według mnie powinno być całe spolerowane
  
 
bardzo ładnie jak skończe obszywać desek to będę takie robił u siebie
  
 
Cytat:
2007-01-06 14:45:08, VinCe pisze:
a co się stało z przodem w ogóle?? lampki ok.. raczje nie przyciemniaj samego klosza bo to dodatkowy bodziec dla władz..szkło wydaje się niedokładnie wypolerowane.. wygląda tak jakbyś miał wypolerowane takie dwa kółka .. według mnie powinno być całe spolerowane


co sie stalo?pewien pan mercedesem sprinterem nie spojzal w lusterko przy cofaniu ale w sumie dostalem za ta szkode 1400zl takze oplacalo sie bo auto nie bylo najlepiej wykonane przez poprzedniego wlasciciela i i tak mialo byc malowane itp na koniec zimy a co do szkla to zostana tylko spolerowane okregi w miejscach gdzie swieci soczewka bo polerujac cale szkolo szklo sie robi zbyt ciekie i jest zabardzo podatne na pekanie
  
 
zbieram jakis audio stuff zeby jakos zaczelo mi grac
narazie jest okablowanie,wzmak i skrzynka clariona jeszcze jutro dojdzie zestaw mac audio (glosniki,zwrotnice i gwizdki) i z czasem kondensator i to mi styknie

  
 
Skrzynkę wrzucasz w bagażnik? ;>

Jeśli tak to musimy spota zrobić i ja chcę tego posłuchać przy otwartym dachu w czasie jazdy... bo moim zdaniem nic z tego nie będzie... ale spoko... może się mylę


[ wiadomość edytowana przez: kauczuk-krk dnia 2007-01-07 23:18:35 ]
  
 
Zdecydowanie się mylisz Sam tak myslałem do czasu kiedy tego utrojstwa nie zamontowałem u siebie
  
 
ja mam tube w bagażniku i powiem ze nie jest zle a jak bassa nie słychać to wystarczy złożyć tylne siedzenie i jest spoko


[ wiadomość edytowana przez: Smol dnia 2007-01-07 23:23:28 ]
  
 
Gorzej jak z tyłu ktoś siedzi

Ja cały czas myślę o trójdrożnym odseparowanym na przód i wtedy nie ma bata musi grać Mam już nawet głośniczki Pioneer 20cm na bas w kieszeń drzwi
  
 
no ale tuba to zaden bass ;]


z tego co sie orientuje to cabrio ciezko porzadnie naglosnic (w sensie klasycznym czyli skrzynia zamknieta na tyl)....dlatego firmy car audio robia np zabudowy w miejscu na nogi pasazera


ale jesli da sie porzadny zestaw na przod (midbassy + tweetery) zasilane dobrym wzmakiem to powinno byc naprawde przyzwoicie...

..oczywiscie z wygluszeniem uprzednim drzwi...
  
 
nie zrobie car audio na jakims mega wypasie bo mi na tym poprostu nie zalezy,to ma przyzwoicie grac i tyle.drzwi beda wygluszone i bede robil na przod panele drzwiowe z mdfu ale to w dalszej kolejnosci bo najpierw musze skonczyc lampy,alumki sa na wykonczeniu a potem sie wziac za czesc wizaualna samochodu czyli zrobienie przodu,usuniecie zamkow z drzwi,poprawienie tego co spapral poprzedni wlasciciel i pomalowanie furki
  
 
no i dzisiaj doszedl kolejny gadzet

wlewik alumioniowy ale docelowo bedzie wygladal troche inaczej ale to juz zobaczycie jak bedzie zrobionya to moze juz nastac na poczatku luitego bo jezeli pogoda bedzie sie dalej taka fajna utrzymywala to biore wolne i robie blacharke i maluje cale autko
  
 
bier wolne i wykuj ta cało szpachla z progów i popraw wszystko co czeba
  
 
Cytat:
2007-01-07 23:18:11, kauczuk-krk pisze:
bo moim zdaniem nic z tego nie będzie... ale spoko... może się mylę [ wiadomość edytowana przez: kauczuk-krk dnia 2007-01-07 23:18:35 ]


Tu sie kauczuk myliłeś fajnie to Tomkowi gra może niestawia włosów dęba ale bass jest dość zdrowo słyszalny i nawet idzie go odczuć