Xxx [ tomq] xxx - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zaspawane kierunki jeszcze luzik... ale ta maska z tymi scieciami ostrymi do badloock'a masakra, proponuje jakos to zaokraglic, zalagodzic, wyglada jak wsciekly chinczyk walniety linijka...
Pozatym super, kolor foteli mi sie bardzo widzi
  
 
no autko soper nie powiem na ulicy wzbudza zainteresowanie zycze powodzenia w dalszych pracach...
  
 
Cytat:
2006-11-16 00:22:07, _Maly_ pisze:
...wyglada jak wsciekly chinczyk walniety linijka...


Ratujcie Nie wytrzymam Piękny tekst
  
 
No nie chce mi sie w to wierzyc ze z przodu kierunków nie ma przy lampach musza by, ja w swoim carbio z boku np nie mam
  
 
ja powiem tylko ze to jedno z nielicznych mk4 ktore mi sie podoba
  
 
Cytat:
2006-11-15 22:33:31, nomos pisze:
O iwidsz nawiet nie zauważyłem no nie bardzo to sie komponuje brak kierunków



jak nie bardzo jak nie zauważyłeś

- super furka ciemna szyba super czy to cabrio czy nie musi być (ja zbieram fundusze na sun guarda w profesionalnym zakładzie - sam nei umiem, wiem bo próbowałem

p.s. bez kierunków fajo wygląda - świezy pomysł nie powielany przez setki - auto nabrało mocarniejszego ( cięższego)wizerunku

  
 
No tak kazdy ma swoje gusta
  
 
odświeże troche temat bo prace powoli ruszaja do przodu
a więc wziąłem sie za polerke moich szesnatsek (zdjęcia nie są pierwszej jakości ale są)

no a dzisiaj nabyłem soczewki z piata punto i myśle że na dniach wezmę się za przeróbke lamp, najpierw na normalnych żarówkach h7 a z czasem dojdzie ksenon
http://img211.imageshack.us/my.php?image=10000081nf.jpg
http://img356.imageshack.us/my.php?image=31mq.jpg

no i jak dobrze pójdzie to będzie jeszcze elektryka dachu
  
 
soczewki raz
soczewki dwa
tak latwiej:]

PSone: ladnie ladnie, po polerce na tych felach autko bedzie jeszcze ladniejsze
PStwo: mozesz powiedziec ile taki komplecik soczewek z punciaka?
  
 
ja za nie zaplacilem 250zl
  
 
powiedz mi jeszcze co jest w tych malych soczewkach? dlugie? przeciwmgielne? zbajerowane postoje? bo jakos nigdy nie zwroilem uwagi jak to jest rozwiazane w punciaku
  
 
Cytat:
2006-12-14 02:11:52, zenq pisze:
powiedz mi jeszcze co jest w tych malych soczewkach? dlugie? przeciwmgielne? zbajerowane postoje? bo jakos nigdy nie zwroilem uwagi jak to jest rozwiazane w punciaku


wg mnie postoje i krótkie.
tomq, tak swoją drogą:
1 zmieścisz to w MK4 razem z długimi?
2 będziesz polerował szybkę?
3 w jaki sposób to zamkniesz w lampie?
Ciekawi mnie to, bo przymierzam się podobnie z lampami RS.
  
 
a wiec w puncioku byla jedna jako mijania a druga jako halogen a mi posluzy jako dlugie,co do wcisniecia tego w lampe no to nie jest latwo ale obudowa jest metalowa to spawara pojdzie w ruch i damy rade,co do szkla to sprobuje sam spolerowac a jak sie nie uda to zamowie spolerowane szkla z poznania za 100zl za sztuke
  
 
niestety musze cie zmartwic, bo jezeli ladnie ci to wyjdzie to bedziesz mial przynajmniej jeden plagiat juz od dawna kminilem co da sie zmienic w tych swiatlach, bo ich prostota az mnie dobijala
w kazdym razie powodzenia moze i u mnie za niedlugo cos sie ruszy, a plan taki wlasnie jest...ale ciiiii
  
 
no to rzeźba dzisiaj ruszyla,troche zabawy było,no i musiałem wyciąć kawałek pasa przedniego koło lampy bo mi sie nie miescila ale jest GIT BĘDZIE PIĘKNIE



  
 
walcz Tomasz twardo
trocha żeźby jeszcze i będzie przekozak
  
 

dzisiaj mysle wykoncze pierwszy reflektor i pojdzie do malowania
  
 
fajnie to wyszlo serio!!
posprzataj tylko na biurku pomaluj lampki i gitara bedzie
  
 
no lampki fajnie wygladaja a mam inna sprawe gdzie zrobiles dolot i w suemi jaki byl koszt?? bo tez nad tym mysle...pozdro
  
 
Tomq walcz z tymi reflektorami bo już prawie 2 tydnie je masz a jeszcze ani jednego nieskończyłeś
ja juz chce zobaczyć gotową soczewe na Twoim esq