Polonez Caro 1.6 GLE - rocznik 1994 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Beeee a w ogóle to właśnie się dowiedziałem że fotele w moim poldku to groki i to pompowane ( to wiedziałem wcześniej). Wyjątkowo są niewygodne i twarde aż dupa boli jak jedzie się w dłuższą trasę. A wszyscy zachwycają się tymi fotelami jak tylko pojawią się na allegro. I nie wiem dlaczego. Chyba że jest wiele wersji groków. Ja osobiście wolę fotele jakie moi rodzice mają w swoich caro plusach. To jedyna lepsza rzecz jaka jest w caro plusie.
  
 
Cytat:
2006-11-29 22:47:57, stefan1983 pisze:
Beeee a w ogóle to właśnie się dowiedziałem że fotele w moim poldku to groki i to pompowane ( to wiedziałem wcześniej). Wyjątkowo są niewygodne i twarde aż dupa boli jak jedzie się w dłuższą trasę. A wszyscy zachwycają się tymi fotelami jak tylko pojawią się na allegro. I nie wiem dlaczego. Chyba że jest wiele wersji groków. Ja osobiście wolę fotele jakie moi rodzice mają w swoich caro plusach. To jedyna lepsza rzecz jaka jest w caro plusie.



Ojejuuu.... Leon!! Wytlumacz mu
  
 
Cytat:
2006-11-27 11:08:52, OLO pisze:
adam - w międzyczasie miałem jeszcze jednego - w latach 2002-2005. Właśnei był pizdacjowy. Jak go kupilem to nagle zacząłem zauważać ile tego paskudztwa jeździ. Cóż. Mój mi też sie podobał jak go miałem - po prostu musiał. Pistację wybrałbym tylko zamiast różowego i brązowego.



Eee.. W zasadzie kazdy mi sie podoba - nawet bialy. Jedynie co to odpada czerwony niemetalik i ewentualnie Laguna w Minusach - choc w Orciari wygladala bajerancko!
  
 
Cytat:
2006-11-29 22:50:22, adamdn pisze:
Ojejuuu.... Leon!! Wytlumacz mu


Mógł wpaść na spota, toby poczuł na swoich 4 literach wygodne fotele, no nie?
  
 
Cytat:
2006-11-29 23:02:46, leon pisze:
Mógł wpaść na spota, toby poczuł na swoich 4 literach wygodne fotele, no nie?



No baaa... Pierwsza osoba w Klubie ktorej IG nie pasuja
  
 
Cytat:
2006-11-29 23:10:28, adamdn pisze:
No baaa... Pierwsza osoba w Klubie ktorej IG nie pasuja


ja tam też nic nie widzę w IG, twarde jak taboret. Szerokie tez są niewygodne. Najlepsze są te z Caro/Caro plus
  
 
Cytat:
2006-11-29 23:25:17, pablo_fso pisze:
ja tam też nic nie widzę w IG, twarde jak taboret. Szerokie tez są niewygodne. Najlepsze są te z Caro/Caro plus



Wy mi tutaj cicho siedziec - nie odchodzcie od ustalonych standardow



[ wiadomość edytowana przez: adamdn dnia 2006-11-29 23:27:19 ]
  
 
Czyli groki twarde maja byc zeby dupa bolala i zeby sie je dlugo pamietalo He he dobre. A ja to lubie bawic sie ta pompka w czasie jazdy
  
 
Cytat:
2006-11-30 00:27:19, stefan1983 pisze:
Czyli groki twarde maja byc zeby dupa bolala i zeby sie je dlugo pamietalo He he dobre. A ja to lubie bawic sie ta pompka w czasie jazdy



Juz nic lepiej nie mow Powiedz lepiej czy nie bedziesz zakladal alufelg bo tak sie sklada ze mam 2 komplety po renowacji Do twarzy byloby Twojemu Poldkowi
  
 
Cytat:
2006-11-29 23:25:17, pablo_fso pisze:
ja tam też nic nie widzę w IG, twarde jak taboret. Szerokie tez są niewygodne. Najlepsze są te z Caro/Caro plus


Ile masz wzrostu?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Bardzo ładny egzemplarz. Zdjęcia wykonane jak do folderu reklamowego.

Cytat:
2006-11-27 11:51:57, robreg pisze:
A mi pistacja w Caro całkiem się podoba - w plusie jest zbyt jasny z dołu, ale jak pisałem już wielokrotnie, wspaniały li ten kolor jest - ile kasy oszczędza na myciu. mniam.



Robreg, święta racja z tym myciem
  
 
OLO kogo pytasz o wzrost?
Adamdn z tymi alu to byłbym zainteresowany.
  
 
Cytat:
2006-11-30 06:46:55, OLO pisze:
Ile masz wzrostu?



dużo prawie 1,9 m
  
 
Cytat:
2006-11-30 10:09:16, pablo_fso pisze:
dużo prawie 1,9 m



No to jestes wyjatkiem potwierdzajacym regule Choc masz mniej ode mnie i od OLO na pewno
  
 
ten poldisz jest ładny? nie. nie jest ładny. jest brzydki i moge tak mówic bo mój jest identyczny. tylko GLI.
A tak na poważnie to dziwne że teraz znajdują się ludzie którzy jezdzą po polsce w poszukiwaniu poloneza caro
  
 
Hmm czy ten poldisz jest ładny?Tak jest ładny bo to mój polonez i mam prawo tak uważać A tak na poważnie to dziwne że teraz znajdują się ludzie którzy jeżdżą do Niemiec lub po Polsce w poszukiwaniu 16letniego Golfa II. Wiesz to jest dopiero dziwne! I nie mów mi, że poszukiwanie poloneza jest dziwactwem, bo nie jest. A w pięć minut można kupić wraka. Pozdrawiam GLIzde Ale GLE i tak lepsze
  
 
Cytat:
2006-11-30 21:31:00, stefan1983 pisze:
..Pozdrawiam GLIzde ..


Dziękuje. GLIzda jest nazwą własną, zastrzeżoną.
  
 
Cytat:
2006-11-30 21:38:24, leon pisze:
Dziękuje. GLIzda jest nazwą własną, zastrzeżoną.



Nawet jej wymawianie/wypisywanie wymaga pozyskania zgody na uzytkowanie od wlasciciela

Leon - On chyba nie mial na mysli Twojej GLIzdy
  
 
Cytat:
2006-11-30 21:46:18, adamdn pisze:
Nawet jej wymawianie/wypisywanie wymaga pozyskania zgody na uzytkowanie od wlasciciela


Można też wykupić abonament.
  
 
yyy nawiązałem do wypowiedzi kolegi Ugly_Kid_Flont i o jego GLIździe pisałem bo ja tak mówię na wer GLI. Ale skoro to nazwa zastrzeżona to wymyślę sobie inną wolną nazwę na wer GLI i sobie zastrzegę tak czy siak Golf II feeeee