Spotkani na trasie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ponieważ poprzedni temat poleciał w kosmos w związku z szeroko rozumianą reorganizacją, postanowiłem założyć taki topic ponownie, aby można było pozdrowić oprócz sytuacji na drodze, również na forum Miłośników FSO i nie tylko.



Tak więc dzisiaj obtrąbił mnie z początku niewiadomo kto (do cholery kto to może być na bydgoskich starych blachach), a jak sie okazało za 100 m był to autowidol
Jutro więc w alfie będzie premiera więcej może nie zdradzam, żeby był jakiś element niespodzianki, dopowiem tylko że mnie bez trudu objechał na długość samochodu hehe... ( kto by tam nie objechał starego abimexa )


[ wiadomość edytowana przez: danielewicz dnia 2007-02-09 00:02:06 ]
  
 
Nie wiem co Ty masz za padake, ale ja bym sie dal objechac niebieskiemu barachlu
  
 
też jak pan jeżdże samochodem i też się daję objeżdżać, i zdążam na czas!
  
 
Cytat:
2007-01-16 14:38:06, danielewicz pisze:
więcej może nie zdradzam, żeby był jakiś element niespodzianki, dopowiem tylko że mnie bez trudu objechał na długość samochodu hehe... ( kto by tam nie objechał starego abimexa )


Bede strzelal: 125 p 1300

Dzisiaj widzialem Skore w Gdyni przy zjezdzie na Shella kolo CH Klif.
  
 
nie wiem Daniel co to za 2.0 pod twoja maska ze przymulony 1.6 Cie objezdza przymulony bo sam wlasciciel tak twierdzi hehe
  
 
wyjawie ci moją największą tajemnicę o której wiedzą tylko najstarsze członki-tak naprawdę mam odpręzone 1300 na łańcuszku
  
 
T niech ktos kiedyś napisze ze go wyprzedziłem pasek czarne kombi o jedynych numerach rej w kraju TSA 11GG
  
 
Qrcze, zawsze Wam drodzy koledzy zazdrościłem, że widujecie czasem kogoś na trasie! Ja znajomych z klubu widuje tylko na zlotach bądź spotach hehe. Ale ten Sląsk rozciągnięty!!!
  
 
Danielu! Spoko, spoko. Jak sobie serducho nowe zastrzelisz, to będziesz objeżdżał nawet moją "milicje"!
  
 
dieslem? nie sądzę
  
 
ostatnio kolega podeslal mi takie oto zdjecie

PS. ktos z was wie czyj to fiacik?

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Godzina 7:40 - znajoma micra wpuściła mnie przed siebie pozdrowienia Marzena, a w ub. tygodniu spotkałem pod firmą też Marasa także jednym słowem mamy komplet Leźniaków
  
 
Cytat:
2007-01-16 15:26:57, danielewicz pisze:
też jak pan jeżdże samochodem i też się daję objeżdżać, i zdążam na czas!



zdanzam

  
 
Cytat:
2007-01-30 09:37:41, GDA pisze:
Godzina 7:40 - znajoma micra wpuściła mnie przed siebie pozdrowienia Marzena, a w ub. tygodniu spotkałem pod firmą też Marasa także jednym słowem mamy komplet Leźniaków



komplet to będziemy mieli za parę miesięcy
  
 
Cytat:
2007-01-30 19:01:22, danielewicz pisze:
komplet to będziemy mieli za parę miesięcy


Słusznie, słusznie

  
 
spotkany w lublinie na światłach w sobote o godzinie mniej więcej 16:35 i chyba to Cebka

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Hehe, to on.
  
 
szybko mi sie oddalił i nie zdążyłem zatrąbić chociaż nie poznałby mnie hehe ale ruda zaczęła go jeść i gdzie te szerokie felgi????
  
 
Fele jeszcze zimuja , a co do rudej to jest wynik dzialania lakiernika, ktory szlifowal podklad po swojemu. Takze miejscami lakier jest na golej blasze, ale wszystko sie zrobi jak przyjdzie czas
  
 
co by juz nie było za późno a następnym razem jak zatrąbi na ciebie PKS Tarnobrzeg to pewnie będe ja oczywiście jak zdąże